Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natalia:)']Jedyne co ona nam daje to można sprawdzić to to czy jesteśmy zgloszeni i ostatni numerek po prawej to numerek twjego psa :p[/quote]
jesli ostatni numerek to numer psa..oznacza to,że mój dog chyba będzie stał na ringu z jamnikami :evil_lol:
mam nadzieje,że to jednak kolejność zgłoszeń a nie numer startowy ;)
a jesli chodzi o stawki to na podstawie listy wystawców udało sie dogarzom stworzyć stawki..więc ja mam już "luzik"
p.s. a na stronie stawek brak :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanara']jesli ostatni numerek to numer psa..oznacza to,że mój dog chyba będzie stał na ringu z jamnikami :evil_lol:
mam nadzieje,że to jednak kolejność zgłoszeń a nie numer startowy ;)
[/quote]
hhmmm - wg moich analiz to chyba jednak numer startowy;) bo numer wcześniej i numer później to na pewno psy z klasy młodzieży goldenowej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Według moich analiz to nie są numery startowe, no bo psy pewnego właściciela to dwie różne rasy, a mają zaraz numerek po numerku :roll:[/quote]
pewnie tak się złożyło - i jedna rasa kończy się a druga zaczyna numer po numerze;) a może to ta sama rasa?? rany -nie ma co aż tak się zastanawiać - jedno pewne - to są na pewno numery startowe - bo widzę po właścicielach goldenów

Link to comment
Share on other sites

Mi też się udało złożyć część stawki więc jednak to są startowe numery a nie kolejność zgłoszeń.
Ta wystawa to raczej duża nie będzie, ale może to i lepiej bo z roku na rok pojawiają się nowe wystawy , nowe oddziały a co za tym idzie jest większa konkurencja. Może dzięki temu, niektóre oddziały zaczną się bardziej starać i przychylnym okiem patrzeć na wystawców a nie traktować ich jak zło konieczne.

Link to comment
Share on other sites

Z wielką "euforia" :evil_lol: :evil_lol: zaczełam przeszukiwać stwakę
I co się okazało
Ze Ja z kl.championów i Talagia z klasy młodzieży wraz z innymi seterami będziemy biegać w Terierach :evil_lol: :evil_lol: Lub co najlepsze w molosach :evil_lol: :evil_lol:
Skoro to numery startowe !!!!!

Bo my mamy poczatek 39.....
A pozostałe setery które odnalazłam 67...., 68.....

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Z wielką "euforia" :evil_lol: :evil_lol: zaczełam przeszukiwać stwakę
I co się okazało
Ze Ja z kl.championów i Talagia z klasy młodzieży wraz z innymi seterami będziemy biegać w Terierach :evil_lol: :evil_lol: Lub co najlepsze w molosach :evil_lol: :evil_lol:
Skoro to numery startowe !!!!!

Bo my mamy poczatek 39.....
A pozostałe setery które odnalazłam 67...., 68.....

:diabloti:[/quote]
Fajnie Macie :) bedziecie ladnymi terrierami :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Nugatowa, 39... wypada chyba w dorosłych sukach amstaffach. :evil_lol: A może już w bulikach. :)[/quote]
Buhahahaha

Cockermanko możemy sobie rękę podać, Ja będę w bullowtych a Ty masz iście światową stawkę :evil_lol: :cool3: :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...