Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Goldek']Ciągle nic... Ja rozumiem że tam jest jakieś 1000 psów zgłoszonych a tę wystawę, ale dajcie spokój! Wiem że nie maja obowiązku publikowania stawki, tyle że dobrze byłoby się dowiedzieć czy mnie przyjęli... Nadal mam wątpliwości.
Ciągle nic.[/quote]
Proszę cię goldek, wyluzuj w końcu :shake: Już wszyscy wiedzą, że chciałabyś stawkę.
A ja ciągle nie mam psa na młodego, noo ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']o matko kochana ;) No dobra, postaram się jakoś Cię zidentyfikować :) Może jak już podadzą stawkę, to po prostu podasz mi swój jakiś numerek i już :)[/quote]

Ja jestem jedyna niepotwarzalna:evil_lol: :diabloti: ;) bede pod ringiem gzrywaczy z całym kennelem pewnie;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Goldek[/B] wyluzuj :lol: ... ja ostatnio jechałam na wystawę na Słowacji, gdzie nie było ani przydziału sędziów do poszczególnych ras w grupie, ani żadnego planu sędziowania... nie wspominając o spisie wystawców :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Po trzecie... Poprostu na bieżąco informuje Dogo;)[/quote]
Cieszymy się, alee..jak informujesz na bieżąco, to o jakiś nowościach, a nie ciągle o tym, że chcesz stawkę, że nie wiesz czy jesteś przyjęta, że się nie dodzwaniasz, że panikujesz i się boisz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Nie mogę... Przede wszystkim nie mogłam się dodzwonić i dlatego się stresuję.
Po drugie, interesuje mnie stawka.
Po trzecie... Poprostu na bieżąco informuje Dogo;)
OK. Postaram się już nie pisać o tym...[/quote]

Ja sie własnie dodzwoniłam do oddziału. Wykaz psów na stronie bedzie po godzinie 21.00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']Proszę cię goldek, wyluzuj w końcu :shake: Już wszyscy wiedzą, że chciałabyś stawkę.
A ja ciągle nie mam psa na młodego, noo ;) ;)[/quote]

a co to znaczy? ze nie masz psa na mlodego?? zglosilas sie i nie masz kogo wystawic?? jesli tak, to chetnie udostepnie moja dziewczynke z mlodziezy - sorki ale nie znam regulaminu mlodego prezentera:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...