Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba będzie dziś wieczorem. Mało kto wchodzi na komputer o 8 ranoo, tak jak ja. Ale dzisiaj jest 24 więc... Po prostu nastawiam się że będzie:
a) późnym popołudniem b) wieczorem

Ciekawi mnie strasznie ta stawka...............

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, po co ja pisałam to edit na poprzedniej stronie? Trudno. W każdym razie co 5 sekund (z matematyczną dokładnością) wchodzę na Będzin i czekam....
EDIT:
DObra, spadam... Jeśli będzie spis wystawców i plan sędziowania to napiszcie, zaglądnę na pewno....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']To moze na rozladowanie napiecia sie napijemy :evil_lol::drinking::drinking:


flashka-co wystawiasz? zawsze widuje Cie na wystawie, w Krakowie chyba wystawialas Husky, prawda? Ale nigdy nie jestem pewna ze to Ty ;)[/quote]
ja wystawiam jezeli plan sedziowania to umozliwi to grzywaczke, siberiana, pudla i cockerke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja wystawiam jezeli plan sedziowania to umozliwi to grzywaczke, siberiana, pudla i cockerke.[/quote]

o matko kochana ;) No dobra, postaram się jakoś Cię zidentyfikować :) Może jak już podadzą stawkę, to po prostu podasz mi swój jakiś numerek i już :)

Link to comment
Share on other sites

nadal nic nie widać na stronce O/Będzin............. albo ja ślepnę na stare lata......... ma ktos tam wtyczkę??

na dodatek na początku tematu podano innego sędziego niż na stronie widnieje........ w grupie IV...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']nadal nic nie widać na stronce O/Będzin............. albo ja ślepnę na stare lata......... ma ktos tam wtyczkę??

na dodatek na początku tematu podano innego sędziego niż na stronie widnieje........ w grupie IV...........[/quote]

Ciągle nic... Ja rozumiem że tam jest jakieś 1000 psów zgłoszonych a tę wystawę, ale dajcie spokój! Wiem że nie maja obowiązku publikowania stawki, tyle że dobrze byłoby się dowiedzieć czy mnie przyjęli... Nadal mam wątpliwości.
Ciągle nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...