Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lulla Luck'][B][COLOR=black]Ja jutro będę w Związku. Jeśli ma ktoś życzenie to może podać rasę i nazwę psa, a ja spróbuję jutro sprawdzić, czy został przyjęty.[/COLOR][/B][/quote]

Jak mozesz to zapytaj po prostu kiedy bedzie stawka :) Ale nie ze tak po chamsku nie daje im czasu tylko tak z ciekawosci :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie też ciekawi stawka. I ciekawi mnie jak Magii pójdzie, bo na razie jest totany u niej luz - zero ćwiczeń postawy i kłusu (za duży upał) i w dodatku jest pobrudzona trawą przy uchu a na piersi czerwon farbą bo pływała i się zafarbowało od obroży...:eviltong: I takie życie jest!

Link to comment
Share on other sites

Dawajcie tą stawkę!!! Ja tutaj mam ważne sprawy do załatwienia!!! DAWAĆ STAWKĘ!!! Jak mnie nie przyjęli, to pożałują...:angryy::angryy::angryy: DObrze że im przynajmniej maila potwierdzającego wysłałam... JA CHCE STAWKE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Dawajcie tą stawkę!!! Ja tutaj mam ważne sprawy do załatwienia!!! DAWAĆ STAWKĘ!!! Jak mnie nie przyjęli, to pożałują...:angryy::angryy::angryy: DObrze że im przynajmniej maila potwierdzającego wysłałam... JA CHCE STAWKE!!![/quote]
...
troche pokory:angryy: :roll: ...

zaden oddzial nie jest zoobowiazany do podawania stawki czy planu sedziowania, to tylko okaz ich dobrego serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Dawajcie tą stawkę!!! Ja tutaj mam ważne sprawy do załatwienia!!! DAWAĆ STAWKĘ!!! Jak mnie nie przyjęli, to pożałują...:angryy::angryy::angryy: DObrze że im przynajmniej maila potwierdzającego wysłałam... JA CHCE STAWKE!!![/quote]
[B]Goldek[/B]...litości....:shake:
tak naprawdę to oddział NIE MA obowiązku publikowania stawki przed wystawą,więc wyluzuj trochę :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Związek będziński jest czynny prawie przez cały lipiec od poniedziałku do piątku,można było dzwonic wcześniej (przed zamknięciem zgłoszeń),teraz jeśli czyjeś zgłoszenie nie dotarło już się niestety nic nie da zrobić.
Czasem faksy są nieczytelne, wystąpi błąd w mailu itd. , różnie się może zdarzyć i dlatego lepiej ,żeby zaraz po wysłaniu zgłoszenia dzwonić z pytaniem czy dotarło.
Obawiam się,że teraz jest już za póżno...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłoszenie wysyłałam zbiorówką ze swojego oddziału. Wystawa jest opłacona i posiadam dowód wpłaty.
Ja dzwoniłam wcześniej ale w związku nie mogli mi powiedzieć czy mój pies został przyjęty, kazali mi czekać na spis psów. Na stronie oddziału zmienił się plakat wystawy to może coś robią na stronie. W poniedziałek więc spróbuję się dodzwonić do związku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]Goldek[/B]...litości....:shake:
tak naprawdę to oddział NIE MA obowiązku publikowania stawki przed wystawą,więc wyluzuj trochę :mad:[/quote]

No dobra, przepraszam. Prawda że nie ma obowiązku publikowania stawki, więc jeszcze raz przepraszam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...