Jump to content
Dogomania

Macie psa?


Agnieszka i Ogiś

Masz psa?  

41 members have voted

  1. 1. Masz psa?

    • Tak mam psa...
    • Nie nie mam psa!


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Blow']bo lubisz pouczać jakbyś conajmniej 100 psów już wychowała:diabloti:[/quote]
Ja pouczam?

Czasem napiszę to, co wiem, czasem to, co myślę na dany temat i tyle.
Wierz mi, czasami bywa mi bardzo, ale to bardzo smutno, że nie mam psa, ale to nie zależy ode mnie. Są rzeczy, o których oczywiście nie mogę mieć pojęcia, bo należą one do praktyki, ale wolę mieć jakiś kontakt z psiarzami, choćby tylko poprzez forum internetowe, niż tylko marzyć, że "może kiedyś będę miała psa".
;)

Link to comment
Share on other sites

nathaniel:
żadna wiedza teoretyczna nie zastąpi praktycznej:diabloti:

bellatriks:no pewnie,przecież nie każdy może z takich czy siakich powodów mieć psa i ja to jak najbardziej szanuję:cool3:
jednak kiedy teoretyk wytyka coś notorycznemu praktykowi.....to bodzie mą dumę:diabloti:;);););););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']nathaniel:
żadna wiedza teoretyczna nie zastąpi praktycznej:diabloti:

bellatriks:no pewnie,przecież nie każdy może z takich czy siakich powodów mieć psa i ja to jak najbardziej szanuję:cool3:
jednak kiedy teoretyk wytyka coś notorycznemu praktykowi.....to bodzie mą dumę:diabloti:;);););););)[/quote]
wiem o tym, dlatego nie udzielam sie w działach, gdzie niezbędna jest wiedza praktyczna (np. wychowanie, żywienie, hodowla etc.).;)
Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet najlepsza teoria nie zastąpi praktyki - ale chyba lepiej mieć teorię niż nic, prawda?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']bellatriks:no pewnie,że tak:D

nathaniel:nie burzę się;)
tka,tylko w wypadku pouczania osoby posiadającej i tą i tą....to nietakt:diabloti:[/quote]
Nietakt?
Wolę kogoś upomnieć, byle by pies nie cierpiał (dostaje w tylek ja zrobi w domu, wkladam mu ryjek w siusie ect)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nikogo nie pouczam...;)

Jasne, dawanie rad jak się samemu nie ma psa może być dla właścicieli wkurzające, rozumiem to.
Sami macie psy, więc może trudno Wam będzie mnie zrozumieć, ale ja naprawdę kocham psy, są one moją pasją odkąd pamiętam, i chciałabym się jakoś "wdrożyć" do psiego światka. Najłatwiej oczywiście jest to zrobić kupując/ przygarniając psa, ale są powody, dla których nie mogę tego zrobić. :(
Pisząc jedynie na offie przecież nijak się nie "wdrożę" ani niczego nie nauczę.
W psiej "kwestii" mam tylko Was, moi realni znajomi nie interesują się zwierzętami.
Nie chcę nikogo pouczać ani zgrywać mądrali:shake:

Pozdr.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Ale ja nikogo nie pouczam...;)

Jasne, dawanie rad jak się samemu nie ma psa może być dla właścicieli wkurzające, rozumiem to.
Sami macie psy, więc może trudno Wam będzie mnie zrozumieć, ale ja naprawdę kocham psy, są one moją pasją odkąd pamiętam, i chciałabym się jakoś "wdrożyć" do psiego światka. Najłatwiej oczywiście jest to zrobić kupując/ przygarniając psa, ale są powody, dla których nie mogę tego zrobić. :(
Pisząc jedynie na offie przecież nijak się nie "wdrożę" ani niczego nie nauczę.
W psiej "kwestii" mam tylko Was, moi realni znajomi nie interesują się zwierzętami.
Nie chcę nikogo pouczać ani zgrywać mądrali:shake:
Pozdr.;) [/quote]
To że nie posiadasz psa to nic zlego najwazniejsze że też kochasz psy tak jak my wszyscy, mądrali to ja tez nie lubie zgrywać a rady lubie dawać ale staram się nie pouczać, bo sama nie lubie być pouczana:p ja tam mialam zawsze warunki na psa ale znam duzo osob ktore ich nie mają a bardzo by chcieli mieć psiaka ale nie mogą:shake:

Link to comment
Share on other sites

Rybka:
czytanie ze zrozumieniem:cool3:nietaktem jest pouczanie osoby z wiedzą przez osobę bez wiedzy:cool3:ale broń Bożenie sugeruję,że ktośą tutaj nie ma wiedzy;)

Bellatriks:cóż to za piesek na avatarku?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...