Jump to content
Dogomania

Minęło 3 lata od zniknięcia Borysa


Kinnia1

Recommended Posts

[quote name='Kinnia1']

TEN PIES MA TYLKO WAS - ZGINIE INACZEJ[/QUOTE]

Ten pies ma przede wszystkim Ciebie i dt,z którego pozwolono mu uciec.
Nie licz na to,że ktoś z dogo bardziej niż Ty będzie próbował go szukać,przy zerowym Twoim wkładzie.
Nie będzie.
Szkoda psa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia7']Ten pies ma przede wszystkim Ciebie i dt,z którego pozwolono mu uciec.
Nie licz na to,że ktoś z dogo bardziej niż Ty będzie próbował go szukać,przy zerowym Twoim wkładzie.
Nie będzie.
Szkoda psa.[/QUOTE]

masz rację - szkoda psa
szkoda mi tez czytac twoich wpisów

zasada jest prosta - chcesz pomóc to pomagaj
nie chcesz - komentarze zachowaj dla siebie

przeciętny człowiek przez pomoc rozumie tez fakt, że część rzeczy wykonuja inni - zadzwonią, zapytają , zawoałają, sprawdzą ... itd.
dla mnie to jest naturalne
a dla Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedno
jakim prawem mnie oceniasz
jakim prawem oceniasz moje działania badź ich brak
jakim prawem oceniasz to?

co TY zrobiłas w tej sprawie?
ile telefonów?
ilu znajomych poruszyłas w tej sprawie?
ile osób zaangarzowałaś?
ile ogłoszeń wydrukowałaś?
nie pisze o naklejonych bo mozesz nie byc z Wawy

kto dał Ci prawo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']Ten pies ma przede wszystkim Ciebie i dt,z którego pozwolono mu uciec.
Nie licz na to,że ktoś z dogo bardziej niż Ty będzie próbował go szukać,przy zerowym Twoim wkładzie.
Nie będzie.
Szkoda psa.[/QUOTE]

Tobie Gosiu sie dziwie bo wpis jest dolujacy, nie masz pojecia co robi Kinnia a najgorsze w tym jest to ze dt ma wszystko w d.... wiekszosc odbywa sie na fb tu jest tylko wzmianka.

Link to comment
Share on other sites

Kora - Basia pisze, że rano nie przyszedł .... a może poszedł dalej?
pocieszam sie tym, ze może on tak łazi w poszukiwaniu jedzenia i wróci tutaj gdzie dostawał przez kilka dni, chociaz te dni to może byc za mało aby wrócił ...
okleić tam trzeba wszystko co się da

Link to comment
Share on other sites

Wiem od Tanitki, ktora tam byla ze psa nie ma, wisza ogloszenia i to duzo, my znamy ten teren bo kiedys tam szukalysmy psa, jest wiele miejsc gdzie moze sie schronic i pojesc. Tanitka jest uparta i bardzo jej dziekuje. Wczoraj tez sprawdzalam okolice Izbickiej nawet pol ogloszenia nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

Pies widywany jest przy ulicy Platnerskiej rog Marsa to wiadomosc od pani ktora go kilka razy widziala w godzinach rannych, ale dopiero dzis zobaczyla ogloszenie trasa osiedle wojskowe, kosciol. Jest wynedznialy ja jutro tam pojade niestety po 14, mam nadzieje ze ktos kto mieszka blizej sie zainteresuje. Slow mi brak na gwiazde forum miau ktorej uciekl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Pies widywany jest przy ulicy Platnerskiej rog Marsa to wiadomosc od pani ktora go kilka razy widziala w godzinach rannych, ale dopiero dzis zobaczyla ogloszenie trasa osiedle wojskowe, kosciol. Jest wynedznialy ja jutro tam pojade niestety po 14, mam nadzieje ze ktos kto mieszka blizej sie zainteresuje. Slow mi brak na gwiazde forum miau ktorej uciekl.[/QUOTE]

Niestety, to nie pierwszy przypadek u tej pani :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Jest bardzo elokwentna na forum miau, ale ograniczona w sprawie Borysa.[/QUOTE]

Starego, chorego kota wypuściła po jednym, czy dwóch dniach pobytu u niej i wyjechała, mówiąc, że kot wróci i.......nie wrócił.............:(
I to też jeszcze nie wszystkie przypadki :(

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj dostałam info o tym, ze Borys widziany był na ul gen Chrusciela w Rembertowie przy Akademii Obrony Narodowej - własnie skończyłam rozmowę z panem- podoobno cały dzień tam biegał, rano po słuzbie człowiek na dworcu ogłoszenie zobaczył i napisał do mnie, że pies bliźniaczo podobny.

pomózcie prosze ....

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do pana - obudziłam go- to zawodowy wojskowy, widział psa wczoraj jak cały dzień sie kręcił, po słuzbie rano na dworcu zobaczył ogłoszenie - zgadza się:wielkość, trudny do okreslenia kolor, dłuższe futro, obroża skórzana, płochliwość, głowa - w sensie duza się wydaje .... duzo podobieństw
pytałam czy podobny do owczarka niem. - nie, nie podobny
Borys właśnie nie jest podobny do owczarka niem. - w ogóle nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']To dlaczego dostaje na DT kolejne zwierzaki?...[/QUOTE]

A skąd miałam wiedzieć, że ktoś znowu daje zwierzaka? Nikt się nie pytał :(

Żeby udało się Boryska złapać, a przede wszystkim żeby to był on. Może ktoś w tej jednostce mógłby dawać mu w jednym miejscu jedzenie i jakoś go obłaskawić.

Link to comment
Share on other sites

ten Pan nic nie załatwi, nie bedzie karmił ani pilnował - trzeba iść do jednostki, zanieść na każdą brame ogłoszenia, pogadac z ludźmi, poprosić o uwagę, pogadać z oficerem dyzurnym - poprosic o pomoc. Trezba tam osobiscie powiedzieć, że zalezy itd.
im więcej osób z jednostki wie, ze pies jest szukany tym lepiej..
Pan tego nie zrobi i nie dopilnuje.
czesto jest tak, że na teren jednostki dostaje sie przepustkę i przewodnika - mozna wtedy pochodzic, poszukać. mozna poprosic o mozliwość własnie wystawiania jedzenia celem zwabienia.
ale trzeba tam iść osobiscie.

Link to comment
Share on other sites

Kinnia, nie wiem czy cos napisalas na Fb bo nadal kiepsko mi chodzi, ale uwazam ze ta "gwiazda" czyli dt powinna sie wlaczyc, uwazam ze trzeba dosadniej napisac ze jej zachowanie i brak pomocy to ewidentne porzucenie, nie rozumiem dlaczego tego nie robisz i tam i na miau. Miala szanse pomoc w jakis sposob zrehabilitowac sie nie robi tego dlatego trzeba napisac ze nie jest godna zaufania. Pomagaja Ci ludzie ktorzy nie maja nic wspolnego z tym psem, oprocz wspolczucia i milosci do zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

nie piszę nic dosadniej - prawda. a i tak zostałam zaatakowana przez "adwokata" dt.
ale ja nie o tym
nie piszę, ponieważ nie widzę w tym sensu - atakowanie jej nic nie zmieni, wytykanie również - ona nie włączy się w poszukiwania w sposób rzeczywisty. wiem to z całą pewnością - to jest taki typ człowieka. ona zreszta okresliła juz swój stosunek do poszukiwań - własnie na fb napisała:" [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nie jest mi wszystko jedno, jeśli chodzi o Borysa. Piszę o sobie. Miło, Ewo, że rozumiesz, że każdy robi co może, ale mam nieodparte wrażenie, że jesteś wyjątkiem a większość tu piszących uważa, że jestem zua, bo nie rzuciłam pracy, męża, własnych zwierząt i nie plakatuję całej prawobrzeżnej Warszawy przynajmniej dwanaście godzin dziennie. Z drugiej strony jednocześnie powinnam siedzieć na wydarzeniu także dwanaście godzin dziennie i natychmiast odpowiadać na każdy post. No i to ode mnie Borys uciekł, bo mam zwyczajną siatkę, czyli ogrodzenie jest w złym stanie. I niestety, w takim stanie pozostanie, absolutnie nie mamy kasy na wymianę płotu. Tak czy siak, trzymam kciuki za Borysa."[/FONT][/COLOR]
stanowisko jest jasne - ja dawno odpusciłam
dzień po zaginięciu Borysa ustalałam z Meganą danie ogłoszeń do gazety metro - do dzisiaj nie dane. wczoraj pisałam do niej i dałam link do poczytnych gazet równiez metro - odpisała, że dzisiaj da - zobaczę .... ostatnio krzyczała na fb, ze pokryje koszty wszystkiego .... zobaczę ...
rozmowa na jej temat jest strata czasu i energii - wytykanie czegokolwiek również
wolę się skupić na mysleniu jak odnależć Borysa
jesli wyjdzie z Wawy - jego szanse spadaja do zera .... aj a skocze z mostu bo nawet "tryb praca" nie zatrzymuje moich mysli i stanu poczucia winy

rozpaczliwie potrzebuje pomocy wszystkich ludzi z dogo - miau robi co może, tam sa specjalistki od szukania kotów - potrafia znaleźć każdego kota w kazdym miescie, potrafią się zorganizowac ....
wiele z tych osób nie ma pojęcia o psach, wiele sie boi

potrzebuję pomocy ludzi z dogo .... potrzebuje Waszego czasu, umiejetności, determinacji
rozpaczliwie potrzebuję
jesli nie macie litosci nade mną
to miejcie nad Borysem
proszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...