Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

Filusiu Ty piękny jesteś !!! A ten uśmech na pyszczku... ech,ludzie sa ślepi i daremni :(
Cioteczki zdjecia moze kazdy dodac na fb,wazne by tam wchodzic i cos napisac,cos dodac zeby chlopak sie pokazywał no i tak czesto jak sie da udostepniac.
Buziaki Filusiu piękniusiu :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Filusiu Ty piękny jesteś !!! A ten uśmech na pyszczku... ech,ludzie sa ślepi i daremni :(
Cioteczki zdjecia moze kazdy dodac na fb,wazne by tam wchodzic i cos napisac,cos dodac zeby chlopak sie pokazywał no i tak czesto jak sie da udostepniac.
Buziaki Filusiu piękniusiu :buzi:[/QUOTE]
Ciocia, a Ty umiesz dodać ? :lol: Przez ten czas kiedy Doda śpi Filuś by się już mogł pokazywać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Są jakieś propozycje jesli chodzi o tekst i fotkę do banerka ?
[quote name='barb']Przydałby się Filusiowi Banerek.

Może z tym zdjęciem ? Potrzebny pomysl na tekst i zdolna osoba, ktora umialaby zrobić. :lol:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iZOR_VAc2dM/UhT_cF4hRFI/AAAAAAAAYSY/CUJrZiiP110/s600/filet9.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Moze ktoś jeszcze ma pomysł ? A fotka może być ?[/QUOTE]

fotka lepiej żeby była np ta na pierwszej stronie .. . z jego smutnym spojrzeniem . .
hmm??

Filetowi brakuje 90 zl deklaracji . . . i opuści schron . .. .

prrooooosimy !!!

Link to comment
Share on other sites

Z wątku schroniska w Rudzie Sląskiej skopiowałam link do albumu ze zdjęciami Filusia
[URL]https://picasaweb.google.com/114922687083105523370/Filet[/URL] i wstawilam na jego wydarzenie na fb. Skopiowalam też i wstawilam informacje na jakich portalach Fil jest oglaszany bo było o to pytanie.
Poprosilam też o pomoc w oglaszaniu (ogłoszeń nigdy za dużo)[B].

Doduniu, gdybyś wstawila do pierwszego postu link do albumu i filmiku i może link do ogloszenia na tablicy byłoby latwiej wszystko ogarnąć - nie trzeba będzie przeszukiwać calego wątku w poszukiwaniu zdjęć i tekstu do ogloszeń.[/B]
Na kogo jest kontakt w ogloszeniach ?

A tu jeszcze skopiowane info o piesku i strony gdzie jest ogłaszany.
[COLOR=#ff0000]"Imię:[/COLOR][COLOR=black] Filet[/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Wiek:[/COLOR][COLOR=black] 10 lat[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#ff0000]płeć:[/COLOR][COLOR=black] pies[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000]rasa: [/COLOR][COLOR=#000000]mieszaniec[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#ff0000]wielkość:[/COLOR][COLOR=black] duzy[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=red]kastracja:[/COLOR][COLOR=black] tak[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]szczepienia:[/COLOR][COLOR=black] tak[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 411D[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]Opis:[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
Filet (nr 411d) zwykły czarny, duży piesek, który czeka na swój dom już 9 lat. Ma niezwykłą energie, która go rozpiera, napewno byłby wspaniałym towarzyszem na długie spacery. Wspaniale się dogaduje z psami, a właściwe sam nie raz jest gryziony. Ma 10 lat.
kto da dom zwykłemu psu?

[B][COLOR=red]ogłoszenia[/COLOR][/B]

[B]robione przez agucha007[/B]
rudaslaska.com.pl
tablica.pl
katowice.gumtree.pl
alegratka.pl
morusek.pl
przygarnijzwierzaka.pl
adopcjapsa.pl
kokosy.pl
pajeczyna.pl
szarik.pl
oddam-psa.pl
psy.pl"



[quote name='teresaa118']U mnie moze dwa psy pojda do wlasnego domku, to beda wolne deklaracje. Na razie musze sie uspokoic. 11 psow na utrzymaniu, nie ogarniam tematu finansowo[/QUOTE]
teressaa, znam Twoje wielkie serce ale czasem trzeba mierzyć zamiary na siły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']U mnie moze dwa psy pojda do wlasnego domku, to beda wolne deklaracje. Na razie musze sie uspokoic. 11 psow na utrzymaniu, nie ogarniam tematu finansowo[/QUOTE]

bardzo dziękuję za pojawienie się :loveu:


barb- robi się, dzięki :) wszystko będzie w pierwszym poście, zaraz jadę do pracy więc rano zajrzę.
w ogloszeniach kontakt jest chyba do Pianki.

Link to comment
Share on other sites

wszystko jest już w pierwszym poście, barb-dziękuję :)

jutro będę dalej publikować wydarzenie na fb i wrzucę zdjecia

może wiecej ogłoszeń mu zrobić ?? czy poczekać aż pojedzie do hoteliku i będą lepsze zdjęcia ?

jeśli chodzi o banerek to najlepsze zdjecie chyba te w pierwszym poście, z smutnym spojrzeniem..
a napis mógłby być np , ze jest gryziony i prosi o deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']wszystko jest już w pierwszym poście, barb-dziękuję :)

jutro będę dalej publikować wydarzenie na fb i wrzucę zdjecia

może wiecej ogłoszeń mu zrobić ?? czy poczekać aż pojedzie do hoteliku i będą lepsze zdjęcia ?

jeśli chodzi o banerek to najlepsze zdjecie chyba te w pierwszym poście, z smutnym spojrzeniem..
a napis mógłby być np , ze jest gryziony i prosi o deklaracje.[/QUOTE]
Mam nadzieję, ze nie masz mi za zle że tak sie wcinam ;)
Mnie się wydaje, ze on ma ladne zdjęcia :lol: Ogloszenia można robić cały czas :lol:
Czy ja już pytalam o to czy Filet jest zgloszony na psiegranemarzenia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']....
Filetowi brakuje 90 zl deklaracji . . . i opuści schron . .. .

prrooooosimy !!![/QUOTE]

Doda, Filetowi brakuje 90 złotych do zebrania pełnej kwoty deklaracji czy do jakiegoś pułapu, który sobie założyłaś?

[quote name='Doda_']wszystko jest już w pierwszym poście, barb-dziękuję :)

jutro będę dalej publikować wydarzenie na fb i wrzucę zdjecia

może wiecej ogłoszeń mu zrobić ?? czy poczekać aż pojedzie do hoteliku i będą lepsze zdjęcia ?

...[/QUOTE]

Doda, chłopaka trzeba cały czas ogłaszać, przynajmniej na tych kilku najważniejszych portalach. Niestety sporo z tym roboty, bo trzeba pisać nowe teksty (inaczej kasują duplikaty), ale przynajmniej psiak jest cały czas widoczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Nie, nie ma go tam[/QUOTE]
A potrafiłabyś go zgłosić ? Kiedyś probowałam wstawić niewidomego Bronxa z Orzechowiec ale bez powodzenia - nie przebrnęłam przez etap rejestracji. Dopiero Tianku się udało i dzięki jej ogłoszeniom pies znalazł dom. Wierzę, że Filetowi też sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A potrafiłabyś go zgłosić ? Kiedyś probowałam wstawić niewidomego Bronxa z Orzechowiec ale bez powodzenia - nie przebrnęłam przez etap rejestracji. Dopiero Tianku się udało i dzięki jej ogłoszeniom pies znalazł dom. Wierzę, że Filetowi też sie uda.[/QUOTE]

a tam tak trudno?
ja się na tym kompletnie nie znam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...