Jump to content
Dogomania

Staruszek TOLO traci wzrok,może stracić życie ... Liczy się każdy dzień !!!


wiewoira

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ewuniam bardzo dziękuję pakiety ogłoszeniowe dla chłopaków. Zaraz do Kejciu wyślę tekst i zdjęcia.

 

Tymczasem doszły do nas ziołowe leki przeciwbólowe dla Tolka. Póki co testujemy ich działanie i to jak Toluś się po nich czuje. Mam nadzieję,że będą działaby o odciążymy organizm psiaka od chemii.

 

Tolo czuje się dobrze, ma sporo energii jak na swój wiek i chorobę. Bardzo chętnie chodzi na spacerki,czasami nawet przez chwilkę biega:))

Przez kilka dni gdy było słoneczko Toluś przez większość dnia wygrzewał doopkę na słońcu. Kochany z niego dziadek, tak mi się marzy by znalazł swoją ostoję na ostatnie lata.

 

Poniżej wklejam zdjęcia z Dog Naturala:

 

2a4v3pk.jpg

 

34hxjpd.jpg

 

b4uo0z.jpg

 

sfdnkp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Idealnie trafiłaś z określeniem kudłatek , co można zobaczyć na poniższych zdjęciach :)

 

Toluś czuje się dobrze na p/bólowych ziołowych tabletkach, w gorsze dni musi wziąć ich więcej, ale średnio starczą mu na dzień ok 2 tabletki. Bywa też tak ,że od rana czuje się wyśmienicie i nie podajemy tabletek wcale. Ostatnio pogoda nas rozpieszcza , Tolo wygrzewa stare kości w słońcu, na spacerki drepcze chętnie, nie opuszcza mnie na krok. No chyba ,że na czas tarzania , które jest chyba jego ulubioną czynnością , oprócz jedzenia ofkors:P

 

2v2cqph.jpg

 

30wmluo.jpg

 

2vkevwy.jpg

 

2581k5u.jpg

 

zkipht.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pokazałam koledze, który znał Tolka jego najnowsze fotki... 

Nie poznał chłopaka xD

 

Fakt, gdyby nie to, że sledzę metamorfozę Tolesława od początku, oraz to że znałam go już ze schroniska... Też nie wierzyłabym zapewnieniom z to ten sam chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy Tolo nadal potrzebuje wsparcia ?

Skarpeta Owczarkowa już jakiś czas temu przegłosowała ponowne wsparcie dla niego, ale nikt z opiekunów się nie odzywa.

Proszę o kontakt na priva

 

Na pewno potrzebuje, ale Wiewoira nie ma dostepu do dogo. Wysłalam Ci pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...