Jump to content
Dogomania

Staruszek TOLO traci wzrok,może stracić życie ... Liczy się każdy dzień !!!


wiewoira

Recommended Posts

Wracam do TOLO wprost ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
[SIZE=3][B]Na wniosek naszej Ajuli przegłosowaliśmy wsparcie dla Tolusia z wynikiem POZYTYWNYM [/B][/SIZE]:happy1:
Na co najbardziej będą za chwilę potrzebne pieniążki ?
Możemy dofinansować hotelik, opłacić fakturę u weta, wykupić leki lub zafundować dobrą karmę
Decydujcie :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wracam do TOLO wprost ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
[SIZE=3][B]Na wniosek naszej Ajuli przegłosowaliśmy wsparcie dla Tolusia z wynikiem POZYTYWNYM [/B][/SIZE]:happy1:
Na co najbardziej będą za chwilę potrzebne pieniążki ?
Możemy dofinansować hotelik, opłacić fakturę u weta, wykupić leki lub zafundować dobrą karmę
Decydujcie :)[/QUOTE]


Wspaniałe wiadomości :) W imieniu niedźwiadka dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wracam do TOLO wprost ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
[SIZE=3][B]Na wniosek naszej Ajuli przegłosowaliśmy wsparcie dla Tolusia z wynikiem POZYTYWNYM [/B][/SIZE]:happy1:
Na co najbardziej będą za chwilę potrzebne pieniążki ?
Możemy dofinansować hotelik, opłacić fakturę u weta, wykupić leki lub zafundować dobrą karmę
Decydujcie :)[/QUOTE]


DONko pomoc od Was chcemy przeznaczyć na holelowanie bo nadal nie mamy pełnego składu deklaracji stałych które by pokrywały hotelik dla Toleczka :(

Z resztą myślę że sobie poradzimy,bo jest tu ogrom wspaniałych ludzi którzy pomagają Toleczkowi bazarkowo i nie tylko za co jestem bardziuchno wdzięczna :loveu:
Oczywiście pieniążki bardzo bym prosiła przesłać prosto do Dexterki :) Już się rozliczałyście więc wiadomo co i jak :)
Jeszcze raz bardzo,bardzo ale to bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc,za to że jesteście z nami i dzięki Wam możemy pomóc Tolkowi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']DONko pomoc od Was chcemy przeznaczyć na holelowanie bo nadal nie mamy pełnego składu deklaracji stałych które by pokrywały hotelik dla Toleczka :(

Z resztą myślę że sobie poradzimy,bo jest tu ogrom wspaniałych ludzi którzy pomagają Toleczkowi bazarkowo i nie tylko za co jestem bardziuchno wdzięczna :loveu:
Oczywiście pieniążki bardzo bym prosiła przesłać prosto do Dexterki :) Już się rozliczałyście więc wiadomo co i jak :)
Jeszcze raz bardzo,bardzo ale to bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc,za to że jesteście z nami i dzięki Wam możemy pomóc Tolkowi :loveu:[/QUOTE]

Ok, wszystko jasne :happy1:
[B]Dexterka[/B] wie, co ma robić :razz:
A zatem czekam na rachunek :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][INDENT]Dziewczynki szukam transportu ŁÓDŻ - KATOWICE lub ŁÓDŹ - SOSNOWIEC. Fanty mam na bazarooo (jedna, czysta torba;-)) chcę oddać dziewczynie z Sosnowca, która bazarrro chętnie wydzierga, zaś poczta droga jak skóra z pupu:smile: Jak coś, poproszę na PW info:smile:[/INDENT]
[/COLOR]
[INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane jeszcze tylko troszkę,tylko ciut,dzieli Tolunia od lepszego życia :loveu:
Po 17 bedziemy dzwonić aby się upewnić że dyżurujący w schronie jest i możemy przyjechać..Mam nadzieję że nie bedzie żadnej interwencji i przed 18 bedziemy już wiozły chłopaka na "pranko" może pierwsze w jego życiu ... :multi:

Samochód już zatankowany i tylko czeka by przewieźć pasażera ;) Paragon wstawię jak go "obfocę" ;)
W tej chwili na paliwo idzie z pieniążków zebranych dla Toleczka ale tak jak i przy Jurandzie ja systematycznie bedę po troszku oddawać mu te pieniążki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Cioteczki kochane jeszcze tylko troszkę,tylko ciut,dzieli Tolunia od lepszego życia :loveu:
Po 17 bedziemy dzwonić aby się upewnić że dyżurujący w schronie jest i możemy przyjechać..Mam nadzieję że nie bedzie żadnej interwencji i przed 18 bedziemy już wiozły chłopaka na "pranko" może pierwsze w jego życiu ... :multi:

Samochód już zatankowany i tylko czeka by przewieźć pasażera ;) Paragon wstawię jak go "obfocę" ;)
W tej chwili na paliwo idzie z pieniążków zebranych dla Toleczka ale tak jak i przy Jurandzie ja systematycznie bedę po troszku oddawać mu te pieniążki ;)[/QUOTE]
A ja kończę fotografować fanty i najpóźniej w niedzielę - oby czas mi na to pozwolił - będzie dla Tolo bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam w schronisku, Toluś miał (w końcu) luksus osobnego boksu... Na widoku, pierwszy z brzegu (te drewniane po prawej stronie -bielszczanie będą wiedzieć), gdzie każdy odwiedzający po wejściu do schroniska go widział (pewnie tak wygodniej do wydania psa "po godzinach"). Sami odwiedzający przyznawali że ładny (bo "niespotykany, khem khem" czarny kolor u ON), nawet jedna starsza pani była lekko zainteresowana nim (ogród z nieograniczonym wejściem do domu), dałam jej swój nr, ma zadzwonić do mnie w następnym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Co ma być to będzie a na chwilę obecną trzeba zająć się Toleczkiem i jego zdrowiem.
Tolo ma bardzo zaniedbane zęby,trzeba bedzie zrobić porządek z jego jajuszkami i sparwdzić mu tylni napęd bo ogólnie zadnią część ma bardzo wrażliwą.
To też priorytetem jest doprowadzenie chłopaka do jak najlepszego stanu ;)

Link to comment
Share on other sites

Toleczek misiaczek już wykąpany i puchaty :loveu:
Cytuję Ingę[fb] która pomogła ogromnie mi w organizacji dzisiejszego walentynkowego wieczoru dla Tolka : "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tolusiek już wykąpany , wyczesany [/FONT][/COLOR][I] Teraz zaczyna swój walentynkowy wieczór [I]
Spędzi noc w cieplutkim hoteliku [I]
OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA SALONU DLA PSÓW "ODYS" i cudownej osoby [URL="https://www.facebook.com/karina.seweryn"]Karina Seweryn[/URL] , która zajęła się Tolusiem ...DZIĘKUJEMY !!!
"[/I][/I][/I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Toluś jest pięknym psem , bardzo spokojnym ...Po paru minutach kąpieli lizał Karinę po rękach , merdał ogonem - Nic tylko go adoptować i kochać ..Pies anioł"[/FONT][/COLOR]

Edited by wiewoira
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...