Jump to content
Dogomania

Zibi - 2 lata w przytulisku G ! Chłopak aklimatyzuje się w nowym domu :)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zapytam Ani, ale ona mimo, że ma zaproszenie do odwiedzin od DS Zibiego, to jest ostatnio bardzo zapracowana i nie ma kiedy wpaść.

Za to ostatnio dobiła nas sprawa z przytuliska, w którym był Zibi - uśpili dwa psy, zupełnie bez podstaw.

Niewykluczone, że gdyby Zibi został tam z tą rozciętą wargą, to by go uśpili, bo to tańsze rozwiązanie od leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem umówiona telefon z Opiekunką Zibiego w przyszłym tygodniu. Teraz na wakacjach u nich była córka Państwa ze swoją suczką. Po jej wyjeździe dowiem się czy Zibi zachował się jak na gentlemana przystało :) Odwiedzimy Zibiego prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

Dzisiaj miałam telefon z ogłoszenia Zibiego na zamieszczonego na Lento. Pan był z jednej strony zawiedziony, że Zibi już ma dom a z drugiej strony stwierdził, że to przecież dla niego dobrze. Szuka małego pieska - podesłałam mu wszystkie kurdupelki z G. Może któremuś się poszczęści...

Link to comment
Share on other sites

A Zibik żyje w nieświadomości i nie zdaje sobie sprawy, że tylu osobom jego los nie był obojętny :)

[B]Nutusiu[/B], czytałam wieści o Twojej podopiecznej. Bardzo podziwiam p. Danusię, że da suni dom i jest gotowa zmierzyć się z jej chorobą.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...