Jump to content
Dogomania

Zibi - 2 lata w przytulisku G ! Chłopak aklimatyzuje się w nowym domu :)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rutta']Był telefon :) Trzymajcie kciuki za weekend !!![/QUOTE]

Pociągnęłam ruttę za język i domek zapowiada się... obiecująco. :)

Państwo, z głosu około 60 lat, mieszkają w domu z ogórkiem (pies mieszkałby w domu) i szukają niewielkiego pieska, który akceptowałby suczkę córki, która czasem ich odwiedza ze swoim psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Pociągnęłam ruttę za język i domek zapowiada się... obiecująco. :)

Państwo, z głosu około 60 lat, mieszkają w domu z ogórkiem (pies mieszkałby w domu) i szukają niewielkiego pieska, który akceptowałby suczkę córki, która czasem ich odwiedza ze swoim psem.[/QUOTE]
Domek,całkiem fajnie się zapowiadam,bo Państwo mają ogród,co Zybuś uwielbia.A czy Państwo sobie poradzą,z takim "żywiołem" do gonitwy i zabaw,jakim jest Zybi? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Trzymam kciuki za Zibucha.
Jak mają ogródek, to jest szansa że go wyszaleją zabawkami. A w jakim mieście byłby DS?
Głos może być mylący. Ja mam dość młody ,a jestem babcia emerytka. :evil_lol:[/QUOTE]

nie tylko głosik, wygląd również masz młodzieńczy- widać, że to idzie w parze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Domek,całkiem fajnie się zapowiadam,bo Państwo mają ogród,co Zybuś uwielbia.A czy Państwo sobie poradzą,z takim "żywiołem" do gonitwy i zabaw,jakim jest Zybi? ;)[/QUOTE]

To zobaczymy przy wizycie.

Fakt, po głosie ciężko ocenić wiek, ale przecież też nie wypada o niego pytać przez telefon. ;) nie skreślam nigdy domu z góry, z powodu wieku - to wszystko zależy od człowieka, dlatego wolę się z ludźmi spotkać (tu zawierzę Lilu i ruttcie). Zibi przecież też nie jest szczeniaczkiem, a do rzucania piłki nie trzeba dużej aktywności ze strony człowieka. Na pewno padnie pytanie, co w przypadku choroby etc. (o to uważam, że trzeba pytać potencjalne domy bez względu na wiek).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Państwo mają przyjechać w sobotę i się zapoznać z Zibieczkiem. To dobrze wróży.[/QUOTE]
To prawda,dobrze,że Państwo przyjadą zapoznać sie z Zybusiem :smile:

[quote name='monika083']Oj trzymam mocno kciuki! A 60 lat to przeciez jeszcze mlodzi ludzie! Wszystko zalezy od czlowieka.[/QUOTE]
Tak,wszystko zależy od ludzi ich predyspozycji i trybu życia,a nie od wieku :smile:

[quote name='LILUtosi']Mam nadzieje że pogoda ich nie wystraszy.[/QUOTE]
U nas od wczoraj przestało wreszcie lać.Dzisiaj świeci słoneczko.Mam nadzieję,że jutro i do Was zawita :smile::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Panią, żeby domówić szczegóły jutrzejszej wyprawy. Umówiłyśmy się, że najpierw podjadę do nich, żebym mogła zobaczyć, gdzie ewentualnie Zibi zamieszka. Potem pojedziemy razem do Lilutosi. Propozycja wizyty u Państwa wyszła [U]z ich własnej inicjatywy.[/U]

Mieli dwie sunie - jedna odeszła w wieku 18 lat a druga po chorobie serca jak miała 12 lat. Od jesieni zastanawiali się, czy wziąć do domu kolejnego psa, decyzja jest więc przemyślana. Pani jest już na emeryturze, Zibi czasami zostawałby sam na kilka godzin.

Mieszkają w domu za Zakrzowem w pobliżu lasu.

Ten dom brzmi tak obiecująco, że aż strach:)

Oby tylko Zibi skradł im serca,,, Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze rutta nie napisała, że z poprzednimi psiakami wychodzili, mimo ogródka, na 3 spacery codziennie, poza tym są raczej dość aktywni - Pani związana jest z AWF. Pan jeszcze nie jest na emeryturze.

Ale nie popadajmy w nadmierny optymizm! ;)

Trzymajmy kciuki za jutrzejszy dzień!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Rozmawiałam dzisiaj z Panią, żeby domówić szczegóły jutrzejszej wyprawy. Umówiłyśmy się, że najpierw podjadę do nich, żebym mogła zobaczyć, gdzie ewentualnie Zibi zamieszka. Potem pojedziemy razem do Lilutosi. Propozycja wizyty u Państwa wyszła [U]z ich własnej inicjatywy.[/U]

Mieli dwie sunie - jedna odeszła w wieku 18 lat a druga po chorobie serca jak miała 12 lat. Od jesieni zastanawiali się, czy wziąć do domu kolejnego psa, decyzja jest więc przemyślana. Pani jest już na emeryturze, Zibi czasami zostawałby sam na kilka godzin.

Mieszkają w domu za Zakrzowem w pobliżu lasu.

Ten dom brzmi tak obiecująco, że aż strach:)

Oby tylko Zibi skradł im serca,,, Trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

Dawno nie zaglądałam do Zibiego.

Wszystko brzmi obiecująco:lol: Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...