Jump to content
Dogomania

Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...


katarzyna09

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#000000][SIZE=4][B][SIZE=5] Leila-kolejny psiak bez domu,bez obroży,bez chipa...

[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][IMG]http://images61.fotosik.pl/598/b481bfd092baf580gen.jpg[/IMG][COLOR=#000000][SIZE=4][B][SIZE=5]

[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Co zrobić? Pozostawić na pastwę losu - na mrozie, głodną, bezbronną? Wiedząc że może wpaść pod samochód, może stać się ofiarą ludzkiego okrucieństwa. A jeśli uda się przeżyć to za chwilę przyjdzie ją zbierać ze stadem szczeniaków? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Pomóżcie proszę sunieczce... to jeszcze dzieciak, a już poznała co to bezdomność i głód... [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Leila znalazła chwilowo przystań u ajlii. Nie trafiła do schroniska - ma BDT, ale musi coś jeść, potrzebuje szczepień i sterylizacji (warunek by mogła tam zostać - u ajlii są niekastrowane ze względów zdrowotnych psy). [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Jak się trochę ją ogarnie, szukamy najlepszego domku na świecie![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Leila ma ok pół roku, będzie psem średniej wielkości. Była na pierwszej wizycie u weterynarza (zdrowa, brak chipa). [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]W okolicy gdzie była znaleziona nikt jej nie zna, nie potrafi wskazać właściciela. Nikt też nie zamieścił ogłoszenia o zagubieniu takiego psiaka, ani nie odpowiedział na wywieszone. [/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Leila na chwilę obecną:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]1) ma:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - opiekę (bezpłatny dom tymczasowy)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]2) potrzebuje:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - karmy dla szczeniaków lub wysokooenergetycznej (jest wychudzona)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - funduszy na szczepienie przeciw wściekliźnie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - funduszy na szczepienia przeciw wirusówkom[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - funduszy na preparat na odrobaczenie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - obróżki przeciw pchłom i kleszczom[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - zabawek gumowych dla szczeniaków (do gryzienia)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] - w niedalekiej przyszłości - funduszy na sterylizację[/FONT][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#000000][SIZE=4]Rozliczenia bieżące:

[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#000000][SIZE=4]wpłaty:
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]100zł-bea100 [/SIZE][/SIZE][/COLOR]:kiss_2:[COLOR=#000000][SIZE=4]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]100zł-israel [/SIZE][/SIZE][/COLOR]:kiss_2:[COLOR=#000000][SIZE=4]
[SIZE=2]172,50zł-bazarek pauli_t [/SIZE][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250645-Dla-staruszka-Amisia-i-Leili-do-14-02-do-godz-21-59-)"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...godz-21-59-)[/URL] :kiss_2:
90,40zł-bazarek katarzyna09 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250816-Filmy-nagrywarka-dla-Leili-i-Amisia-do-10-02-do19-00[/URL]
10,50zł-bazarek pauli_t [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250645-Dla-staruszka-Amisia-i-Leili-do-14-02-do-godz-21-59-)"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...godz-21-59-)[/URL] :buzi:
[COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]356zł-bazarek Doda_ [/SIZE][/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251248-SERWISIKI-FILIŻANKI-CZAPKI-RALPH-LAUREN-TORBA-SZALIK!-na-sterylkę!-do-09-03:multi:[COLOR=#000000][SIZE=4]



wydatki:
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 127,72 zł - karma Bosh Junior Medium (15 kg)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 18 zł - odrobaczenie dehinel +
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 31 zł - szczepienie p/c wściekliźnie + książeczka[/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 15 zł - dojazd do lecznicy (dzielony pół na pół z innym psem)- na razie p/c
[/FONT][/COLOR][/COLOR]-117,68zł-karma bosch junior
-200zł- sterylka
- 62zł- badania
-50zł-obróżka przeciwkleszczowa
- 60 zł – szczepienie p/c chorobom wirusowym (I tura)
- 60 zł – chip z wpisaniem do bazy safe Animals
- 30 zł – dojazd do lecznicy
- 98,80 zł – karma Bosh Adult Poultry & Spelt




[COLOR=#000000][FONT=Verdana]saldo: -40,80 zł



Faktury:[/FONT][/COLOR]https://plus.google.com/photos/117809451114028701827/albums/5977020612588875073

Inne datki i dary rzeczowe:



- dojazdy do lecznicy Zwierzętarnia związane z zabiegiem sterylizacji, badaniami krwi i wizytami kontrolnymi/zdjęcie szwów na sumę ok. 160 zł opłaciła ajlii
- ubranko i środki do pielęgnacji rany pooperacyjnej zakupiła ajlii



- zabawki i smaczki sprezentowała Marycha35


- ogłoszenia adopcyjne zasponsorowała bea100






Konieczne wydatki w najbliższym czasie:

- odrobaczenie (ok. 18 zł)

- szczepienie p/c chorobom wirusowym (II tura) + koszty dojazdu do lecznicy



Leila niezmiennie prosi o twarde zabawki do gryzienia, porządne szelki dla wysokiego szczupłego psa ok. 16 kg, plastikowe posłanie do spania oraz klatkę kennelową... a przede wszystkim o DS...
Leila od stycznia 2014 przebywa w BDT. Jest psem który kompletnie nie znał życia domowego i przez pierwsze miesiące bardzo dużo niszczył w domu, w związku z czym brakuje możliwości zapewnienia Jej wielu niezbędnych rzeczy.

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

Jestem u Leili- piękna suńka :)
Najważniejsze, że ma dach nad głową.
Na jedzonko- miałam w planie dać kniżki na bazarek, ale zrezygnowałam bo tu czas stanowi- zamiast tego wyślę w tygodniu 100zł do ajlii na karmę dla Leili :)

Dogomaniacy pomocy...Kto jeszcze wspomoże biedulę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Jestem u Leili- piękna suńka :)
Najważniejsze, że ma dach nad głową.
Na jedzonko- miałam w planie dać kniżki na bazarek, ale zrezygnowałam bo tu czas stanowi- zamiast tego wyślę w tygodniu 100zł do ajlii na karmę dla Leili :)

Dogomaniacy pomocy...Kto jeszcze wspomoże biedulę?[/QUOTE]

bea,jesteś taka Kochana!Dzięki! :kiss_2:
Tak,najważniejsze,że Leila ma dach nad głową i wspaniałą opiekę :)

Link to comment
Share on other sites

Ajlii sobie już nie da rady sama, ma tyle zwierząt na BDT i stare też i chore :shake:. Ja znam tam sytuację- przecież samo złote serce ajlii i jubu nie wystarczy...

PS Kto będzie prowadził rozliczenia na dogo? Ty katarzyna09?

PS2 A jak będzie ruszał bazarek dla Leili, dajcie znać, mam fajne rzeczy do dołożenia to wyślę pocztą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Ajlii sobie już nie da rady sama, ma tyle zwierząt na BDT i stare też i chore :shake:. Ja znam tam sytuację- przecież samo złote serce ajlii i jubu nie wystarczy...

PS Kto będzie prowadził rozliczenia na dogo? Ty katarzyna09?

PS2 A jak będzie ruszał bazarek dla Leili, dajcie znać, mam fajne rzeczy do dołożenia to wyślę pocztą...[/QUOTE]
Dlatego musimy Im pomóc...
Tak bea,ja zajmę się finansami sunieczki ;)
Co do bazarku,to fajnie ,że pomyślałaś o fantach,na pewno się przydadzą-damy znać.W tej chwili paula_t przygotowuje bazarek m.in.dla Leili :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam coś na dokładkę do jej bazarku. To czekam na hasło na pw komu i kiedy mam wysłać :)

Dzisiaj była straszliwa pogoda (dobrze, że Laila bezpieczna u ajlii), dziś nie dałabym rady ale jutro postaram się dokonać wpłaty na jedzonko ;)

A jaka jest ta suńka? Wiemy tylko, że młodziutka. Napisz coś o niej plizzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dzisiaj wysłane 100zł na karmę (na konto ajlii), jutro powinno być na koncie :)[/QUOTE]
Jeszcze raz serdeczne dzięki :loveu:

Taką oto wiadomość otrzymałam dziś od ajlii:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]"Tak wogóle to Leila jest... okropna ;) Jest w najgłupszym wieku, gryzie [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]wszystko, rozrabia, ciągle szczeka. Zabiła poduszkę Amisia..., kilka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]ścierek, wynosi buty.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kiepsko chodzi na smyczy. Wydaje się że nie był to pies domowy [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana](doskonale wiedziała do czego służy buda, a początkowo miała problem z [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]obyciem w domu).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Apetyt ma świetny, już rozumie że trzeba czekać grzecznie na swoją [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]miskę. Uwielbia się bawić - zarówno szaleńcze gonitwy, jak i leniwe [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]przewalanie się po podłodze z innym psiakiem. Lubi kota - też się razem [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]bawią. Śmieszne to stworzenie, ale sporo pracy potrzeba by Ją [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]przygotować do adopcji."[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zdaje mi się, że tu bez bazarkowania cud się nie zdaży ;)
Zwykła młodziutka suczka uchroniona na czas od bezdomności na mrozie i pierwszej ciąży na ulicy i szczeniąt w jakiejś norze- w dodatku już zaopiekowana i nie po jakiejś tragedii czyli nie tak "medialna" jak to bywa na dogo gdzie hurmem rusza pomoc...;)
A dla mnie właśnie to, że Leila została zaopiekowana na czas stanowi tu największą wartość! Wielki mój szacunek dla ajlii i jubu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Śliczna sunia!

Czym bawią, się takie szalone dziewczynki? Nigdy nie mieliśmy szczeniaka tej wielkości ;)[/QUOTE]
Ona jest wielkości ogara 6 mc jak dla mnie, tylko drobniejszej kości. Będzie psem średnim zapewne. Ja sądzę, że jakby była twarda lana piłeczka a jeszcze jakby do niej był przyczepiony sznur- to byłoby najfajniejsza zabawka dla takiej aktywnej dziewczyneczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...