Jump to content
Dogomania

Elektryzujący problem...


Maron86

Recommended Posts

Witam
Ponieważ w naturze musi się zawsze utrzymać jakaś dziwna równowaga, to zamiast móc się cieszyć zdrowiejącą Magia muszę się martwić o innego psa :roll:...
No więc mój Szaman od czasu wprowadzania nowej karmy zaczął się elektryzować. Wpierw zwaliłam to na badziewny koc który również bez ingerencji psa zaczął trzaskać, co dziwne prędzej tego nie było. Myślałam że się zwyczajnie sprał i stąd te problemy.
Jednak im dłużej Szaman jest na nowej karmie tym gorzej wygląda...
Włos ma sztywny, matowy, sterczy mu jak na zużytej miotle, nie idzie kłaków ułożyć, do tego ogon jest w opłakanym stanie, a na tyłku włosy mu się 'wgniatają'... Ogólnie wygląda tragicznie :placz:.
Jednak to można zaradzić dobrą suplementacją i zmianą karmy (nowa jest zamówiona i w drodze)... Tylko co zrobić z elektryzowaniem się psa?
O co by się Szaman nie otarł to 'strzela', nawet suki go już omijają bo wciąż obrywały przy samym przechodzeniu koło niego. Szaman też raczej woli się już nie poruszać, obrywa dosłownie od wszystkiego. Nawet jak idzie na dwór na siku to ewidentnie stara się wszystko omijać żeby broń boże nie tknąć i nie oberwać. Stał się przez to wszystko osowiały i mocno smutny, nigdy taki nie był... co gorsza nawet mnie omija bo jak go chcę pogłaskać to również obrywam, od grzebieni jest to samo (nawet plastikowym się elektryzował nie wiem jakim cudem).

Czy miał ktoś już może taki elektryzujący psi problem i wie co mogę dla psa zrobić by to przeszło?

Link to comment
Share on other sites

Mam coś takiego w domu na stanie - również rozcieńczać czy psikać bezpośrednio na sierść? Kiedyś go tym pryskałam to był 'tłusty' więc olałam ten środek i sobie stoi na psiej półce.
[IMG]http://2karma.pl/picture/m/4/1758/1361677121.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...