Jump to content
Dogomania

Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS


Recommended Posts

Sprawdziliśmy dzisiaj Jasia z pewną sunią. Oba były pobudzone, co nie znaczy agresywne. W pewnym momencie ona chciała go dziabnąć. Zmieniliśmy kandydatkę na jeszcze przyjaźniejszą, ale wtedy to Jaś cały czas rzucał się na nią. Pewnie się nakręcił poprzedniczką.
Z tych spotkań i ogólnych jego reakcji na psy za siatką wnioskujemy, że mógłby się dogadać ze sunią, ale nie tak z marszu. Wymagało by to zapoznania, ale jak najbardziej jest to możliwe:) Na podprowadzoną do siatki maleńką (ok 5 kg) uległą sunieczkę zareagował bardzo pozytywnie:)

[B]Alla[/B], zdjęcie z człowiekiem już Ci przesłałem na maila. Robione telefonem, ale mam nadzieję, że jakość ujdzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Maćku!
Jak sprawuje się Jaś?[/QUOTE]
Tak jak (mniej więcej) mówi powiedzenie: Jachu Jachu, kilo piachu;) I właśnie tak wygląda podłoga:) Jedne psy wnoszą go więcej, inne mniej, a on z tych co właśnie więcej:)
Lubi wspinać się na ścianę po misia na półce, ale nie gryzie go.
Jeśli chodzi o brudzenie to qpa mu się zdarza, ale niezbyt często. Nie ślizga się wtedy na niej i chwała mu za to;)
Na smyczy chodzi całkiem przyzwoicie.
Bardzo towarzyski i otwarty:)

Jeszcze dzisiaj (na 90%) będą jakieś fotki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']To dobrze,zrób jakieś bardzo piękne,będą do ogłoszeń[/QUOTE]
Ale fotki już od paru dni zrobione, tylko na wstawienie czekały z całą resztą:roll:

[quote name='Alla Chrzanowska']Dziękuję Maćku za wieści:)[/QUOTE]
Nie ma za co:)

Tak patrzę na nie i średnio ogłoszeniowe:roll: Jeśli chcecie to zrobię inne:roll:

[IMG]http://imageshack.com/a/img191/4595/2uz3.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img842/8379/a7qg.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img203/671/73uo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Zdjęcia fajne, ale chyba nie nazbyt ogłoszeniowe.[/QUOTE]
Zawsze się staram by były ogłoszeniowe. Gdyby zawsze mi wychodziło to byłbym fotografem:)

[quote name='Maryna']Niezbyt:-)
Maciek zrób choc jedno w statyce,w zbliżeniu,Niech Jaś podniesie głowę,wybystrzy się trochę[/QUOTE]
Zobaczę co da się zrobić;) On ciągle jest w ruchu:roll: A portretowe to już jest na samym początku:)

Link to comment
Share on other sites

Krótko mówiąc: wszystkie siły na niebie i ziemi nie chcą byście dostały te fotki:roll: Mogły być w niedzielę, ale przed pierwszym zdjęciem okazało się, że bateria jest rozładowana, a ładowarki na miejscu nie było. Mogły być wczoraj, bo je zrobiłem, ale okazało się, że net odmawia mi dostępu do ImageSkack'a i Googla (gdzie mam pocztę) więc w żaden sposób nie mogłem ich wysłać z pracy, a pendrive'a też przy sobie nie miałem. Mogłyby być na dzisiaj, ale dzisiaj mam wolne. Mogą być na jutro po południu jeśli nic się nie wydarzy:evil_lol:
Prześlę je na maila bo to 25 zdjęć w pełni ogłoszeniowych:) Rzucam tę robotę i zostaję fotografem:siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...