Jump to content
Dogomania

NELA pojechala do DS :)


Sabina02

Recommended Posts

[quote name='Itske']cholipka, we wtorek jechaliśmy z Tczewa do Krakowa! No kurcze, teraz tylko do warszawy mogę pomóc[/QUOTE]

I tak za malo by bylo czasu, bo musialam torbe wyslac do schroniska i nie doszla by na czas.

Za jaka kwote wzielabys ja do Warszawy? Mozesz mi napisac na pw jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Mam nadzieje ze przespi i ze obejdzie sie bez ekscesow. :)

Oby tylko nie zwiala, bo bedzie u Pana Andrzeja przez dwa dni, a nie wiem jakie On ma doswiadczenie z psami schroniskowymi.[/QUOTE]

az dwa? myslalam ,ze dojada wieczrem i nastepnego dnia pojada do Krakowa.
nie wiem,czy ma takie doswiadczenie ..wiem tylko,ze ma swojego pieska.
ale szelki i dodatkowa obrozke moze trzeba dac na droge i adresatke w razie czego bo na spacerki napewno bedzie Ja zabieral na miejscu. na trasie bym wogole Ja nie puszczala,moze uczul Pana Andrzeja na to.
Pudlisia jechala z Chojnic do Katowic to troche piszczala na poczatku a potem cala droge przespala nawet nie nabrudzila ale dalam Jej kontenerek na droge do ds. to tez duzo km bylo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']az dwa? myslalam ,ze dojada wieczrem i nastepnego dnia pojada do Krakowa.
nie wiem,czy ma takie doswiadczenie ..wiem tylko,ze ma swojego pieska.
ale szelki i dodatkowa obrozke moze trzeba dac na droge i adresatke w razie czego bo na spacerki napewno bedzie Ja zabieral na miejscu. na trasie bym wogole Ja nie puszczala,moze uczul Pana Andrzeja na to.
Pudlisia jechala z Chojnic do Katowic to troche piszczala na poczatku a potem cala droge przespala nawet nie nabrudzila ale dalam Jej kontenerek na droge do ds. to tez duzo km bylo...[/QUOTE]

Tak, ma zawiesc Kulke do Ayame dopiero w czwartek, bo wtedy dopiero bedzie w Krakowie (mieszka 70 km od Krakowa). Wlasnie Kulka niestety nie ma adresowki ani dodatkowej obrozy. Kupilam jej tylko szelki i smycz. Prosilam Pana Andrzeja e-mailowo zeby mocno zapinal szelki i nie dopuscil do sytuacji gdzie moglaby uciec, ale nie wiem czy przeczytal ten e-mail, bo mi na niego nie odpisal. :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No to się dobijać do pana!! A telefonów nie ma?? Zabezpieczcie psinkę, bo różne nieszczęścia chodzą, szkoda by było suni ...:shake:[/QUOTE]

W poniedzialek zadzwonie do kierowniczki schroniska i poprosze ja zeby z Panem w tej sprawie porozmawiala podczas odbioru Kulki. Poprosze ja rowniez zeby zalatwila jakas adresowke dla Kulki.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem, który przywiezie Nelę.
Umówilismy sie na środę, pojade po Nelę do Andrychowa. Jak już będzie u mnie, to może się Sabina będzie mniej denerwować :)
Odbiór Neli zaplanowałam około 18. Musze przygotowac w pracy wszystko na sobotę, (a trochę tego jest), wrócic do domu, zabrać Kaori na spacer a później jeszcze dojechac do Andrychowa... No a później wrócić z Nelą do domu. Zanim ją wezme do domu, planuję wspólny spacer, z zapoznaniem na neutralnym gruncie, żeby Neli nie przytłoczyło nowe miejsce i Kaori. Tak więc relacja będzie późno, czekajcie cierpliwie :)

Czwartek i pątek biorę wolne, żeby kontrolować relacje w domu i ew. uczyć Nelę czystości. Nie spodziewam się kloptów. Jednak wolę być na maiejscu, na wypadek, gdyby Nela nabrała skłonności samobójczych ;)
W sobotę pałeczkę przejmie mój chłopak, a ja pojadę popracować.

Tyle planów, a teraz zobaczymy co się wysypie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Rozmawiałam z panem, który przywiezie Nelę.
Umówilismy sie na środę, pojade po Nelę do Andrychowa. Jak już będzie u mnie, to może się Sabina będzie mniej denerwować :)
Odbiór Neli zaplanowałam około 18. Musze przygotowac w pracy wszystko na sobotę, (a trochę tego jest), wrócic do domu, zabrać Kaori na spacer a później jeszcze dojechac do Andrychowa... No a później wrócić z Nelą do domu. Zanim ją wezme do domu, planuję wspólny spacer, z zapoznaniem na neutralnym gruncie, żeby Neli nie przytłoczyło nowe miejsce i Kaori. Tak więc relacja będzie późno, czekajcie cierpliwie :)

Czwartek i pątek biorę wolne, żeby kontrolować relacje w domu i ew. uczyć Nelę czystości. Nie spodziewam się kloptów. Jednak wolę być na maiejscu, na wypadek, gdyby Nela nabrała skłonności samobójczych ;)
W sobotę pałeczkę przejmie mój chłopak, a ja pojadę popracować.

Tyle planów, a teraz zobaczymy co się wysypie :evil_lol:[/QUOTE]

Dziekuje Ci slicznie za to co robisz dla mnie i dla Neluni! Jestes niesamowita osoba! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...