Jump to content
Dogomania

Mela kocia nastolatka po przejściach - zostaje u Nas na stałe!!!


Gabi79

Recommended Posts

Weszłam na tablica.pl w celu edytowania ogłoszenia.

Nie wiem czemu kliknęłam na koty do oddania, przecież nie szukałam kota.

I nagle przykuł moją uwagę tytuł: "10letnia trzyłapka Mela szuka domu"

[IMG]http://i44.tinypic.com/28vekvt.jpg[/IMG]
Oto treść ogłoszenia:

[B][SIZE=1][COLOR=#414141][FONT=Verdana]Mam na imię Mela. Miałam kiedyś dom, ale właściciel przestał mnie kochac . Znalazłam się na ulicy. Nie dałam rady... Miałam wypadek samochodowy. Trafiłam do schroniska w którym mi było bardzo źle. Dobrzy ludzie mnie stamtąd zabrali. Mam amputowaną tylną łapkę. Nie mam ząbków, mój rozerwany jezyk się już zagoił. Jestem spokojna, grzeczna .Potrzebuje tylko opieki i miłości. Czy ktoś da mi na starość dom? Czy mnie ktoś jeszcze pokocha? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Mela obecnie przebywa w zakoconym domu tymczasowym .Mieszka w łazience , gdyż mam 3 koty białaczkowe i 6 innych , które musze seperowac od pozostałych. Mela zasługuje na cudowny dom po tym co przeszła. Potrzebuje miłości i spokoju[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

Sprawy potoczyły się błyskawicznie i Mela jest u mnie:lol:

Wzięłam ją na BDT

Ma wątek na miau, ale postanowiłam jej założyć również na dogo


Melcia została oceniona na 10+ co oznacza, że może mieć zarówno 12, jak i 16 lat.

Wyniki badań ma zaskakująco dobre i z kondycją też jest ok. Chwilami śmiga po mieszkaniu jak perszing.

Dwa razy rzuciła się z krzykiem na Kajtunia, ale mam nadzieję, że będzie ok. - potrzeba czasu.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Przepraszam, miałam zawaloną skrzynkę, już pusta[/QUOTE]
Super, PW i maila już odebrałam, wstawiam zatem szybciutko zdjęcia kotki Meli, które otrzymałam od Gabi :lol:.

Oto kotka Mela, która szuka domku.

[IMG]http://i44.tinypic.com/28vekvt.jpg[/IMG]

Mela przy swoim łóżeczku w DT :lol:.

[IMG]http://i39.tinypic.com/2lnq6b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']Jakie Mela ma mieć szczepienie,bo raczej kotów 10+ już się nie szczepi,tak zostałam poinformowana przez weta,ale na pewno jedzonko lepsze powinna jeść Melunia w swoim wieku;).Sliczna biało-czarna starsza pani:loveu:.[/QUOTE]


Witaj Różo u Melki:loveu:

Ma mieć podstawowe szczepienie (koci katar itd.) tak mnie poinformowała Marzena u której Melka była w awaryjnym DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']Dobrze ,że wypatrzyłaś ją:),nie wiadomo jak się jej losy potoczą,ale na teraz ,ma wspaniały domek ,nie musi być izolowana od chorych kotków ,może poryszać się po całym domku,oby jej sie poszczęsciło,bedę śledzić wątek:)[/QUOTE]

Jak przeczytałam, że musi być izolowana i cały jej świat to łazienka to mi się jej żal zrobiło.

Poza tym po starsze psiaki i kotki raczej się kolejki nie ustawiają, więc ją wzięłam.

Podobno była jedna pani zainteresowana adopcją, ale miała kilka psów i kotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']Ha! Znam temat, znam, bo podczytywałam na miau. Kocie starszaki to moja słabość... Ona oswoi się z psiaczątkiem, tylko trzeba czasu i spokoju, a biedny Kajtuś skąd ma wiedzieć, czemu ta intruza się czepia. Kajtuś, trzymaj się![/QUOTE]
jotpeg, witaj serdecznie:loveu:

Kajtuś jest bardzo zdziwiony, czemu Melka nie chce się z nim bawić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']jakby nowa była dłużej u Ciebie, to bym poleciła spryskiwacz do kwiatkow w zamian za atak na psa. Ale teraz bym odczekała kilka dni. Stresa ma, to sie wyżywa. Niby bidok, ale te czarno-białe najbardziej charakterne są.[/QUOTE]

No to ładnie, teraz się dowiaduję, że biało-czarne są najbardziej charakterne:mad:

[quote name='paula_t']Melduję się u Meli:)

Cudna kocinka:loveu: Fajnie Gabrysiu, że wzięłaś ją do siebie, bo pomimo tego, że w poprzednim DT na pewno lepiej niż w schronisku/na ulicy, to jednak sporo kociego towarzystwa wkoło i pewnie za mało towarzystwa człowieka.[/QUOTE]

Dzięki Paula, że jesteś:loveu:

Na pewno w poprzednim DT było jej ciężko mimo wspaniałej opieki, ze względu na inne koty, skoro za nimi nie przepada



[quote name='Bogusik']Ja również melduję się na wątku kiciuni-Meluni :smile: Uwielbiam koty i bardzo się cieszę Gabrysiu,że ją do siebie wzięłaś!:loveu:Przede wszystkim potrzebna jest dobra karma,a za jakiś czas,to nie poznamy Melci!Ciekawe w jakim stanie ma ząbki...?[/QUOTE]

Witaj Bogusiu:loveu:

Melcia nie ma wcale ząbków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']Melcia nie ma ząbków:( (1 post). Gabi, w jednym czasie pisałyśmy ,dlatego taka powtórka w odpowiedzi o zabkach Malanii:)[/QUOTE]
Faktycznie jest w pierwszym poście,jak byk napisane :oops: Jak widać,to już mi nawet okulary nie za bardzo pomagają...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dana, bardzo serdecznie dziękuję, zaraz wstawię d pierwszego posta.

Na pierwszej fotce Mela u weta zaraz po znalezieniu, na drugiej w awaryjnym DT,

gdzie ze względu na fakt, iż nie dogaduje się z innymi kotami mieszkała w łazience[/QUOTE]

Nie ma za co :lol:. Fotki już opisane ;). Tak mi się też wydawało, że na pierwszej fotce ma jeszcze bardziej chore oczka. Miałam kotkę - znajdkę, szarą pręgowaną Kasię :loveu:, była najmądrzejszą kotką na świecie. Już odeszła :-(. Koty są mi bardzo bliskie, ale teraz mamy psiaki, może kiedyś będzie i kot, bardzo bym chciała.

Trzecia fotka kotki Meli, na kolankach :lol:, Gabi pewnie fachowo ją opisze ;).

[IMG]http://i44.tinypic.com/25hlfzc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']I ja zaglądam i zapisuję koteczkę.[/QUOTE]

[quote name='AgusiaP']Zapisuję kocinkę ;)[/QUOTE]

[quote name='joanka40']Jestem u kiciarka.[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Jestem u Meluni:)[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście u Melki.

Jutro napiszę więcej. Dzisiaj miałam dzień pełen wrażeń negatywnych, niestety:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...