Jump to content
Dogomania

Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)


Olusia

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jesteśmy, jesteśmy :) Tylko czasu na dgm raczej mało, ale mam bloga [url]www.lovelydream.blox.pl[/url] gdzie wszystkie nasze nowości pojawiają się i będą się dalej pojawiały. Nie jest to tylko psiarski blog, więc tym bardziej zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na pierwszym treningu, czyli we wtorek wszystko jak najbardziej okej. Przywołanie, naprowadzanie na przeszkodę, później tunel z niewielkim problemem, ale wszystko się udało, jak najbardziej :) Nawet Magda nas pochwaliła :))
Dziś miałyśmy drugi trening, powtórka poprzednich ćwiczeń i kilka nowych. Niestety tym razem nie było już tak kolorowo. Sucz się czegoś bardzo przestraszyła i nie była już w stanie dalej trenować. Ciągnęła się niesamowicie i nie mogła się na niczym skupić. Także coby jej już bardziej nie stresować, wróciliśmy do domu wcześniej. Cóż, bywa. Wiedziałam, że może się stresować, ale na pierwszym treningu było naprawdę fajnie, więc dało mi to nadzieję, że nie będzie wcale tak źle. Jak widać trochę się przeliczyłam... Na kolejny trening na pewno się wybierzemy, żebym już wiedziała na czym stoimy; czy warto dalej trenować czy nie ma to większego sensu. Jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że Diana się przekona, że nie ma się czego bać. Trzeba próbować, bo tak to, nie będę wiedziała, czy słusznie bym rezygnowała. To tak w skrócie ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
gratuluję pierwszego udanego treningu, co do drugiego to dobrze, że jej dłużej nie męczyłaś. Ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała, może będzie tak, że z czasem się przyzwyczai i będziecie mogły normalnie ćwiczyć, ale nic na siłę;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Halo, jak Wam idzie?? Trenujecie dalej? Jakieś postępy? :) Opowiadaj!

A i nie wiem czy wiesz ale zawody 'radomskie' zmieniły lokalizację - odbędą się w Łomiankach (czyli praktycznie w Warszawie :)). Ja się strasznie strasznie cieszę no bo nie trzeba organizować sobie transportu , noclegu etc ;) Ale mam nadzieję, że w tej sytuacji nadal planujesz przyjechać? Chociaż na 1 dzień? Byłoby super;)

Link to comment
Share on other sites

Mamy małą przerwę, bo odpuszczamy sobie dzisiejszy trening (sucz cieczkuje). Ale na kolejnym majowym, na pewno będziemy :)

Co? Ojej, a zapowiadało się dla mnie tak pięknie... Mam nadzieję, że będę :) Tylko zależy jak z dojazdem ;]
Faktycznie, "radomskie" zawody :/

edit

Przypominam o naszym blogu: [url]www.lovelydream.blox.pl[/url] :)
Stale pojawiają się tam psie i fotograficzne nowości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia']Mamy małą przerwę, bo odpuszczamy sobie dzisiejszy trening (sucz cieczkuje). Ale na kolejnym majowym, na pewno będziemy :)

Co? Ojej, a zapowiadało się dla mnie tak pięknie... Mam nadzieję, że będę :) Tylko zależy jak z dojazdem ;]
Faktycznie, "radomskie" zawody :/

edit

Przypominam o naszym blogu: [url]www.lovelydream.blox.pl[/url] :)
Stale pojawiają się tam psie i fotograficzne nowości ;)[/QUOTE]


No radomskie bo organizacja 'oddział Radom' ;) (chociaż ZK raczej nie przykłada ręki do organizacji zawodów tak w praktyce ;))
Mam nadzieję, że dasz radę jakoś dojechać. Idę poczytać bloga ;)

Link to comment
Share on other sites

No rozumiem, ale co kolejne zawody, to dalej od Radomia :/ Bez przesady, na pewno znalazłaby się u nas miejscówa na zawody. Jeśli dobrze kojarzę, to w 2006 r. radomskie zawody odbyły się w Radomiu, więc nie wiem w czym problem...

Poczytaj, a raczej pooglądaj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia']No rozumiem, ale co kolejne zawody, to dalej od Radomia :/ Bez przesady, na pewno znalazłaby się u nas miejscówa na zawody. Jeśli dobrze kojarzę, to w 2006 r. radomskie zawody odbyły się w Radomiu, więc nie wiem w czym problem...

Poczytaj, a raczej pooglądaj ;)[/QUOTE]

Najwyraźniej się nie znalazła ;) Uwierz, że nie jest to prosta sprawa a zk wszystko utrudnia organizatorom zamiast ułatwiać. No i wielu właścicielom terenów pod zawody psy po prostu przeszkadzają.
Ja pamiętam zawody w Radomiu we wrześniu 2007. Ale wtedy jeszcze nie startowaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...