Jump to content
Dogomania

Ciapek - 60 cm radości a zarazem smutku :( Szukamy domu Ciapkowi !


WeronikaS.

Recommended Posts

W czwartek Ciapek był najpierw na godzinnym spacerku a potem wylegiwaliśmy się w schronisku. Ciapek był zmęczony pogodą i taki odpoczynek mu pasował tym bardziej, że pojawiły się jeszcze osoby z parówkami więc Ciapek objadał się na leżąco :P Został również wyczesany i wygłaskany :) Miał mieć również gości lecz niestety nie pojawili się. Ale jest szansa że pojawią się w sobotę. :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam na krótkim spacerku z Ciapkiem, później odpoczęliśmy trochę w cieniu. Gdy Ciapek nieco odpoczął poszliśmy na wybieg. Ciapek biegał za piłeczką i okazało się że mieści się w tunelu. Ciapek miał dziś gości :) ostatecznie pojechał do swojego nowego domku :) Będzie miał dom z ogrodem i sporo terenu do spacerów. Jutro zadzwonię i się zapytam jak Ciapek się sprawuje. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzwoniłam do nowej rodziny Ciapka :) Ciapek ma się dobrze i świetnie się bawi z dziećmi które go uwielbiają. Był już na spacerku i widział się z innymi psami. Szybko również się przekonał że nie ma się co awanturować z nowymi kolegami, lepiej iść obok i podjadać sobie parówki :P Podobno wkrótce na profilu schroniska pojawią się zdjęcia Ciapka z nowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziś wybrałam się z koleżanką w odwiedziny do Ciapka. Pewnie mnie udusicie ale z tego wszystkiego zapomniałam zrobić parę zdjęć. Ciapek ma się bardzo dobrze. Chętnie się przywitał i był zachwycony smakołykami które mu przyniosłam. Do dyspozycji ma cały ogród, garaż oraz piwnicę a czasem nawet bywa w domu. Ciapek chodzi również na długie spacery z całą rodziną. Chętnie bawi się z dziećmi oraz wyleguje na słońcu. Buda też już była ale okazało się iż zamówiona buda po złożeniu jest zbyt mała i trzeba zbudować większą (gdy już będzie mam dostać zdjęcia). Ciapek był już nawet na szczepieniu u weterynarza i miał przycinane pazurki. Podobno zachowywał się wzorowo i nie bał się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...