Jump to content
Dogomania

Zooplus przysłał przeterminowaną karmę...


arek.sobczak

Recommended Posts

W czwartek 23 stycznia zamówiłem w zooplus karmę TOTW w zooplus. W piątek 24tego otrzymałem karmę. Dziś 25tego przesypuję karmę do szczelnych wiaderek i widzę na opakowaniu datę ważności 22 styczeń 2014... Dobrze, że mały worek 6,8kg.

1. Jak jest możliwe to, by sklep zapakował i wysłał karmę dzień po terminie jej ważności?
2. Czy ta karma jest uboższa już teraz?
3. Co radzicie mi zrobić w tej sytuacji? Czy mogę sklepowi postawić warunek, że jeżeli w następnym tygodniu nie dostanę od nich gratis nowego worka karmy, to grama u nich nie kupię w przyszłości?

Link to comment
Share on other sites

Zooplus reaguje na reklamacje i zwraca pieniądze lub karmę. Może paczka byla zapakowana wcześniej i pakowacz nie zwrocil uwagi na datę ważności.
Zareklamuj, powinni ci zrekompensować tę pomyłkę. Mnie jak przysłali dobrą karmę ale nie te co zamawiałam to zwrócili pieniądze a karmę zalecili oddać do schroniska jeśli moje psy nie chciałyby jej jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arek.sobczak']W czwartek 23 stycznia zamówiłem w zooplus karmę TOTW w zooplus. W piątek 24tego otrzymałem karmę. Dziś 25tego przesypuję karmę do szczelnych wiaderek i widzę na opakowaniu datę ważności 22 styczeń 2014... Dobrze, że mały worek 6,8kg.

1. Jak jest możliwe to, by sklep zapakował i wysłał karmę dzień po terminie jej ważności?
2. Czy ta karma jest uboższa już teraz?
3. Co radzicie mi zrobić w tej sytuacji? Czy mogę sklepowi postawić warunek, że jeżeli w następnym tygodniu nie dostanę od nich gratis nowego worka karmy, to grama u nich nie kupię w przyszłości?[/QUOTE]

Natychmiast reklamuj odeślij karmę,szybko otrzymasz nową i na przeprosiny od 200 do 500 punktów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...