Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

musisz zmienić mieszkanie,rozumiem,ale gdzies będziesz przecież mieszkać.Czy tam nie znajdzie sie miejsce dla Misiątka?Czy ktoś nie może przetrzymać jej na czas przeprowadzki?
Z całym szacunkiem dla dogomaniaczek,ale pisałam już i nadal mam takie wrażenie ,że miłość do psów przesłania wszystko ,w zwiążku z czym osądy i posądzenia są czasami zbyt ostre.Zdarzaja sie sytuacje ,które zaskakują i nie zawsze wynikają z braku odpowiedzialności.
Może się uda jeszcze pomóc i właścicielce i psince.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musze gdzies mieszkac .Najprawdopodobniej bedziemy u moich rodziców na 36 m2 beda 4 osoby dorosłe 2 dzieci .Teoretycznie mamy jedno mieszkanie ale to nie jest pewne na 100% a wolałabym miec "pewniaka". będzie wiadomo dopiero cos po koniec lutego .Pisałam juz pytałam znajomych ale nic jak narazie nie wiedzą i po raz kolajny pisze że dlatego zdecydowałam sie napisać prosbe na dogo

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy pies był badany?Może jest przeziebiona i dlatego nie trzyma moczu.
A czy była wogóle przyzwyczajana do zostawania w domu?Tzn.nie od kilku godzin tylko stopniowo od kilku minut..Tak zaczynała moja znajoma..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Misia wraca. Koniec.

rita nie denerwuj się - ta osoba została zbanowana :)[/quote]
I całe szczescie,bo doprowadziłaby mnie do białej goraczki:angryy:dlaczego ludzie to robia:roll:. Jesli chodzi o Misie,to moim zdaniem potrzebuje domku,ktory poswieci jej duzo czasu i uwagi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Czy pies był badany?Może jest przeziebiona i dlatego nie trzyma moczu.
A czy była wogóle przyzwyczajana do zostawania w domu?Tzn.nie od kilku godzin tylko stopniowo od kilku minut..[/QUOTE]

to po pierwsze.
po drugie, Malaizo, jesli bedziesz wynajmowac nasteone mieszkanie, to uzgodnij na poczatku sposob platnosci przelewem przez bank! w ten sposob jest dowod ze placicie/nieplacicie, nie ma natomiast jakiegos nachodzenia przez wlasciciela.

Link to comment
Share on other sites

Czy zwierzątko było w ogóle badane podczas pobytu u właścicieli?

Częśc osób tu się oburza że wstrętni dogomaniacy linczują... itd - a przecież nasuwa się pytanie JAK Malaiza próbowala radzic sobie z problemem jaki się pojawił.

Wychodzi na to, że pies ani nie został przebadany (może infekcja pęcherza na przykład - zwłaszcza że nagle się okazuje że zaczął sikać w domu po ucieczce...) ani nikt z nim de facto nie pracował? Słowa nie ma choćby o przyzwyczajeniu suczki do klatki (co jest najprostszym sposobem pracy nad zachowywaniem czystości).
:roll:
Wychodzi na to że właściciele suki wymyślili żeby... nie robić nic - zachowali idealnie bierną postawę. Na co liczyli - że suka sama z siebie przestanie siusiać?
:crazyeye:

A w nowym wynajmowanym domu miałoby być - jak?
Cud się miałby stać czy co?

Po co przetrzymywać sukę dla kogoś kto co najwyżej za jakiś czas zgłosi że kolejny "podły" właściciel wynajmowanego mieszkania poczuwszy fetor moczu... wypowiada mieszkanie?
Kto normalny wynająłby mieszkanie ludziom z psem ktory sika po podłogach?
:roll:

Link to comment
Share on other sites

Proszę właścicieli Misiątka, aby dali jej jeszcze szanse. Proszę przed wyjściem koniecznie ją wyprowadzić na siku. Na czas Waszej nieobecności nie zostawiać miseczki z wodą. Proszę na początku wychodzić na bardzo krótko i z czasem wydłużać okres pozostawania jej samej . Mozna również przykryc wykładzine folią [ taką jak do malowania] . Warto powalczyć o Misiątko. Jak się uda to będziecie czuć radość. Dajcie jej szanse proszę.
DOBRO POWRACA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Origami - chyba nie doczytałas dokładnie co pisze malaiza..:shake:
Misiątko nie ma domu - malaiza traci z powodu Misi mieszkanie :-o

[SIZE=4]PRZESTAŃCIE WIĘC RADZIĆ... SORRY.:angryy:[/SIZE][/quote]

Doczytałam!!!!!
Mam swoje zdanie na temat tej całej sprawy. Nie wypowiadam się, bo nie chce nikogo oceniać. Do oceny jest Ktoś inny, Ten co zna całą prawde. Myśle, że malaiza oczekiwała na porade a nie na krytyke. Szkoda Misiątka, dlatego warto jeszcze powalczyć!!!!

Link to comment
Share on other sites

Origami jeżeli doczytałaś - to prosze bardzoporadź Izie :angryy: Co ma zbrobic z Misią bo za tydzień podobnoi nie maja gdzie mieszkać - miejsce dla psa izy się znajdzie ale dla Misi nie - wyraźnie o tym pisze - chcesz dac tymczas Misi na czas kiedy iza znajdzie dom w którym akceptować będą Misiątko?:angryy:

Ale o co powalczyć? o Mieszkanie dla izy?????

Link to comment
Share on other sites

Berek - pierwsze co poradziliśmy malaizie na wątku to pójście do weta i sprawdzenie czy z pęcherzem wszystko ok. Weterynarz swierdził, że Misiątko jest całkiem zdrowe, a siusianie prawdopodobnie na tle lękowym.

Jak teraz wygląda sprawa? Gdzie jest Misiątko? Jakieś postanowienia? Gdzie teraz sunia będzie przebywała?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czyli załatwia się ze strachu?Czyli należy zadać pytanie:
czy była bita?jak reagowali opiekunowie na fakt nabrudzenia w domu przez psinę?Bardzo ważna jest odpowiedz na te pytania.
Waldemar

Link to comment
Share on other sites

No to bez przyzwyczajenia suczki do klatki i całego żmudnego uczenia zachowywania czystości się nie obejdzie.

Typowa kwadratura koła - nikt nie wynajmie mieszkania osobom z psem ktory sika w domu. Własciciele nie nauczą psa ... (BTW - właściwie dlaczego... ;)) dopóki ich sytuacja mieszkaniowa nie będzie ustabilizowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...