Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

malaiza ja wiedziałam od poczatku, że ta adopcja źle się skończy...Dlatego nie zmieniłam tytuły nawet jak na gg napisałaś, że mąż może żadać oddania Misi ale ty tego nie zrobisz. Miałam rację.
Nie rozumiem tylko dlaczego Zosi i Pawłowi nic nie powiedziałaś o konieczności zwrotu... W ubiegłym tygodniu jechała dziewczyna z Wawy do ostrowca więc nie byłoby problemu chociaz z tym..

Po ucieczce rozmawiałam z osoba, która pomagała ją znaleźć...hmmm...

malaiza napisałam do Viris (moderator) czy będzie mogła zabrać Misię bo może będzie jechała do Ostrowca

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz to moze żądac zwrotu a nie żąda?? Tak jak pisałam myslałam ze baba jest do gadki i ze można z nią cos wynegocjowac ale zostały 2 tyg.Każdy ocenia według siebie .Praktycznie mnie nie znacie wiec nie oceniajcie .miałam dobrą opinie na dogo i prędzej bym człowiekowi krzywde zrobiła niz zwierzęciu jakiekolwiek by ono nie było czy ptaszek czy piesek.Poza tym co do nauki to pisałam że pracujemy nad tym .Napisałm potem na firum ze Misia sika i ze mamy sie wyprowadzic .Przyznaję mój błąd bo nie napisałam dlaczego.Tak jak pisałam miałam dzwonic do Pani Zosi dzis wieczorem poniewaz dzis była kolejna wizyta włascicielki i miałam wszystko powiedziec .A poza tym ja naprawde nie chce żeby Misia od nas odchodziła.Myslałam że może pomożecie znaleść mi jakis tymczas dla Misi dopóki my nie znajdziemy mieszkania ( najprawdopodobniej bedziemy w tym czasie u mamy ).Ale pojechałyscie sobie po mnie .No coz nie mam żalu bo każdy człowiek jest inny jeden sie psem pobawi a drugi naprawde chce mu pomóc tylko mu sie życie czasem nie układa .Ps Naprawde chciałabym przesłac komus zdjecia wykładziny żeby ktos wkleił bo za chcwile zobacze że to tez jest wymyslone

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wszystko wiedzieli i wszystko rozumieją, ale to nie przeszkadza w mieszaniu Cie z błotem, malaiza.
Ja Cie rozumiem, nie wyobrażam sobie mieszkać w mieszkaniu śmierdzącym od psiego moczu, jeszcze z dziećmi... Ta wykładzina jest do śmieci - nawet pralnia chemiczna nie pomoże, szkoda kasy, na zasikane dywany nie ma rady, nie usuniesz tego "zapachu" w żaden skuteczny sposób.
I wiesz co? Nie jesteś nieodpowiedzialna, piszesz na forum, pomimo ,że z całą pewnością spodziewałaś się takiej reakcji. Mogłaś po cichaczu zawieźć tą sunię do schronu i byłoby pewnie łatwiej, ale los tej suni nie jest Ci obojętny i dlatego piszesz tu - licząc na pomoc i zrozumienie. Ja Cię rozumiem i nie będę oceniała.

Link to comment
Share on other sites

Iza nie mam powodu żeby nie wierzyc w zasiusiana wykładzinę. Nie mam zamiaru też "jeździć" po tobie ani do głowy mi nie przychodzi, że mogłabys zrobic psu krzywdę... Prawda jest taka, że nie lubię jak ktoś co pewien czas zmienia wersję zdarzę. Prawdą jest tez to, że osoba, która adoptuje psa ze schronu powinna liczyc się z trudnościami i jeżeli tego nie rozumie to nawet jak kocha psy to nie powinna tego robić. A co by było gdyby po paru latach u ciebie Misia np powaznie zachorowała i nie trzymała moczu czy kału...? Pies to nie pluszak.

Nie jest to juz istotne. Skontaktuję cię z Virisi - zabierze od ciebie Misię w ta sobote i kłopot masz z głowy :) Nie bedziesz musiała juz szukac mieszkania. :)

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nikogo nie ocenia! Każdy natomiast ma prawo wyrazić swoje zdanie! A to zasadnicza różnica! Poza tym uważam, że nie czas i miejsce na kłótnie i spory, bo chodzi o dobro psiaka, a nie wzajemne animozje!
Iza - jaka jest twoja ostateczna decyzja dotycząca Misi?

Link to comment
Share on other sites

Aga Nowa - po pierwsze nikt nie miesza izy z błotem. Po drugie zadaję ci kolejny raz pytanie - znasz treść rozmów tel i na gg izy?:angryy:
Znasz historię Misi? Rozumiem, że należysz do tych "miłośniczek" które wywalają psy bo śmierdza ale mozesz zrobic ta grzeczność i nie wtrącać się ?
iza prosze cię daruj sobie - z tym nie chciałam jej oddawać" boo na gg wyraźnie o tym pisałaś, że mąż żada zwrotu misi.

Link to comment
Share on other sites

:oops:=I jeszcze jedno do Nowa Aga - nie mogłaby odwieźć psa po cichu do schronu bo podpisała umowę .

malaiza nie liczyłaś się z tym, że pies może siusiać?:crazyeye:

Rzeczywiście do Zosi powinnaś juz dawno zadzwonić :oops:
Dzieki, że w końcu to zrobisz

na przyszłość - czarne kwiatki dogo. Tylko pluszaki nie siusiają...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wy tu nikogo nie oceniacie????

Co to ma być:
[I]"Rozumiem, że należysz do tych "miłośniczek" które wywalają psy bo śmierdza ale mozesz zrobic ta grzeczność i nie wtrącać się ?"[/I]

Nic nie rozumiesz,nie rozumiesz przede wszystkim istoty forum.
Forum jest dla wszystkich, nie tylko wybranych. Co?Pomyliłam Ci szyki? Zepsułam jakiś plan? Nie jestem z Tobą,więc przeciw? Nie wszystko jest czarne albo białe.

[I]iza prosze cię daruj sobie - z tym nie chciałam jej oddawać" boo na gg wyraźnie o tym pisałaś, że mąż żada zwrotu misi.[/I]

A co?Miała się rozstać z mężem i zamieszkać pod mostem????Wtedy dałaby Ci dowód miłości do zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Aga oczywiście, że forum jest dla wszystkich. Dlatego prosze cię a nie żadam - o nie wtrącanie się.Mnie pomyliłaś szyki? W czym? Ja nie cierpię tylko pies. Zapominasz, że to nie pluszowy..ŻYWY PIES.

Co do męża to czytaj ze zrozumieniem. Zarzucam izie, że zmienia wersję . Podobno mieszkanie ma opuścic przez jakies problemy z łazienką, teraz przez Misię

I to ty chyba nie rozumiesz istoty TEGO forum. To forum które ratuje psy - te co grzyzą, sikają itd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...