Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

[quote name='iwop']Nie bedę komentować. Niestety znów okazało się, że moja intuicja mnie nie myliła...:oops:

Kanzaj - problem jest większy bo w ostrowcu przytulisko juz zostało zlikwidowane.[/quote]
O rany, to gdzie podziały się wszystkie psy z tego przytuliska???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malaiza']Do Pani Zosi będe dzwoniła dzis wieczorem zreszta Pani Zosia wie o tym że Misia sika .Do schronu wolałabym jej nie oddawać bo to dla niej cięzkie przezycie ale może jakiś domek by sie znalazł.Iwop to nie jest kwestia czy chce ja oddac czy nie tylko nie bede miała dachu nad głowa . Nie mam innego wyjścia i dlatego zwracam sie z prośba o pomoc do was.[/quote]
Kurcze, to jak mogłaś decydować się na psa nie mieszkając u siebie i nie ustalając tego z właścicielką??? - to jakaś totalna nieodpowiedzialność:shake:

Link to comment
Share on other sites

Po 1.napisałam że wiedza że Misia sika a NIE żE CHCE JA ODDAC!!! po 2. owszem mówiłam że nie chce jej oddac ale myślałam że uda mie sie jeszcze dogadac z włascicielka mieszkania i ze nie bedzie tak źle .Pisze dopiero dzisiaj bo rozmowa z nia nie była dla mnie miła .Co do mieszkania to od razu było że muszę je opuścic ze wzgledu na Misie .Z transportem postaram sie cos może załatwić ewentualnie dowieźć ją gdzies bliżej.Ps na forum tez mówiłam ze nie chce jej oddac ale naprawde myslałam że wszystko sie jakoś ułozy

Link to comment
Share on other sites

jakoś mi się nie chce wierzyć, że właścicielka chodzi i kontroluje wykładzine...
Iza ja sobie tego nie wymyśliłam - na gg napisałaś mi juz dawno, ze mąż domaga się zwrotu Misi bo siusia...


Kanzaj absolutnie Misia nie moze trafic do żadnego hotelu - jeżeli juz to ma wrócić do ostrowca.

Na przyszłość proponuje pluszaki - napewno nie sikają.

Link to comment
Share on other sites

Ma byc u mnie znów w piątek.Dzisiaj sie wystraszyłam bo mało czasu zostało .Poza tym na dogo od razu ze jestem nieodpowiedzialna i wogóle a ja naprawde niewiem co mam robic .Jesli właścicielka by sie na psa nie zgodziła to nie zaadoptowałabym jej .Nie mozna wszystkich sądzic po pozorach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']jakoś mi się nie chce wierzyć, że właścicielka chodzi i kontroluje wykładzine...
Iza ja sobie tego nie wymyśliłam - na gg napisałaś mi juz dawno, ze mąż domaga się zwrotu Misi bo siusia...


Kanzaj absolutnie Misia nie moze trafic do żadnego hotelu - jeżeli juz to ma wrócić do ostrowca.

Na przyszłość proponuje pluszaki - napewno nie sikają.[/quote]
Ale gdzie do Ostrowca, skoro tam nie ma już przytuliska???

Link to comment
Share on other sites

Znam szczególy-czytam ten wątek od początku. Wiem także jakie są realia najmu mieszkań w stolicy, mam psa, ale mój nie sika w domu. Mam tez dwoje dzieci i jak tylko ludzie slysza w sluchawce o dzieciach rzucaja sluchawkami, nie ma "ale"...
Co do psa, wlascicielka mieszkania ktore wynajmuje zazyczyla sobie wpisu w umowie,ze jezeli pies jej zniszczy podloge czy dywan, poprzez zalatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, to mamy natychmiastowe wypowiedzenie umowy. I co miesiąc przychodzi po czynsz i w trakcie tej wizyty sprawdza całe mieszkanie.
Przypadek?
I podpisalismy taka umowe, poniewaz byla to jedyna osoba,ktorej nie przeszkadzają ani dzieci ani w miare pies.
Więc życzę powodzenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...