Jump to content
Dogomania

Misiątko - MA DOM !!!


iwop

Recommended Posts

[quote name='malaiza']Na początku chciałabym wszystkim z dogo podziękować za rady jakie mi dajecie w sprawie Misi:loveu: o tym ostatnim nie słyszałam ale spróbuje od dzis zaczełam ale jak to nie pomorze to niewiem co juz mam robic .[/quote]
Cierpliwości i wytrwałości - to trochę potrwa i musisz się na to przygotować. Ta sunia całe życie spędziła bez człowieka i teraz, kiedy go już ma, to każda chwila bez niego jest straszna...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak to dobra metoda, ale ja jeszcze dodałabym coś na wyciszenie suni. Coś co obniżyło poczucie lęku. Wet na pewno coś podpowie. My zmagaliśmy się też z tym problemem. Na początku nasza sunia ciągle posikiwała, gdy tylko się wyszło, zaraz była nowa kałuża mimo, że była świeżo po spacerze. Obecnie ten problem zupełnie zniknął, jeszcze jakiś miesiąc temu zdarzało się jej jeszcze sporadycznie.Jest u nas od końca sierpnia, czyli 4 miesiące. Nie bierze już nic na uspokojenie, jest bardzo wesoła, my już też nie mamy żadnych stresów, wszystko jest OK!. Wierzę, że Misi się też uda!!!

Link to comment
Share on other sites

Oto zdjęcia Misiatka, wklejam na prośbę malaizy. :)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/101/7bea9d9d2ca7e8a8.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/101/5281940ef013afbd.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/136/c11c2c11278b247b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam Misiątko dalej siusia :shake: ale ogólnie z resztą u niej jest ok :multi: .Szukamy teraz mieszkania bo włascicielka powiedziała że do końca stycznia mamy sie wyprowadzic i to mnie martwi . Aha Misia zrobiła sie wybredna co do jedzenia chyba ją troszke rozpaskudziłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam dramatyczna sytuacje . Włascicielka nachodzi nas od 2 tyg i pytala czy pozbywamy sie psa czy wynosimy . Szukaliśmy mieszkania albo dla Misi domku ale jak narazie bezskutecznie.Bardzo sie boje i niewiem co mam zrobic PROSZE O POMOC .Pozostało nam jeszcze 2 tyg do końca stycznia ! TO WAZNE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malaiza']Dziewczyny mam dramatyczna sytuacje . Włascicielka nachodzi nas od 2 tyg i pytala czy pozbywamy sie psa czy wynosimy . Szukaliśmy mieszkania albo dla Misi domku ale jak narazie bezskutecznie.Bardzo sie boje i niewiem co mam zrobic PROSZE O POMOC .Pozostało nam jeszcze 2 tyg do końca stycznia ! TO WAZNE[/quote]
Czy to znaczy, że babsztyl wynajmujący nie zgadza się, abyście mieszkali z psiakiem???

Link to comment
Share on other sites

Do Pani Zosi będe dzwoniła dzis wieczorem zreszta Pani Zosia wie o tym że Misia sika .Do schronu wolałabym jej nie oddawać bo to dla niej cięzkie przezycie ale może jakiś domek by sie znalazł.Iwop to nie jest kwestia czy chce ja oddac czy nie tylko nie bede miała dachu nad głowa . Nie mam innego wyjścia i dlatego zwracam sie z prośba o pomoc do was.

Link to comment
Share on other sites

Iza wszystko to nieprawda - właśnie w tej chwili rozmawiałam z Pawłem. paweł ANI ZOSIA NIC nie wiedza o tym , że chcesz Misie zwracać. Wręcz odwrotnie kilka razy podkreslałas, że absolutnie nie i że mieszkanie musisz opuścić z innych względów.

oczywiście, że Misia absolutnie nie powinna zostac u ciebie :angryy:
Tylko kto ja dowiezie?

Bardzo mi przykro, że jesteś taka wrazliwa...:angryy: co to znaczy, że WOLAŁABYŚ JEJ DO SCHRONU NIE ODDAWAĆ?

Wyrzucaja cie z mieszkania bo wykładzina śmierdzi? Ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...