Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

madziak, Kama jest już w DS. :) Teraz na jej miejsce "wskoczyła" Raksa: http://www.dogomania.com/forum/topic/145298-raksa-8-kg-strachu-w-przytulisku-g-ratujmy/

Czy pieniądze, które przelałaś, mogą iść na nią? :) Byłabym też wdzięczna za przeniesienie deklaracji na Raksę - trochę jej brakuje do bezpieczeństwa finansowego... :(

Jeżeli się zgodzisz na przeniesienie deklaracji - podaj mi proszę swój email, tak będzie mi łatwiej informować o losie Raksy, bo wiadomości na dogo coś szwankują niekiedy.

Link to comment
Share on other sites

Raksa ma zrobione i odświeżane przeze mnie ogłoszenia na:

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

 

Ogłoszona jest na Kalisz z kontaktem do Bonsai. Czy powinnam zmienić miejscowość i kontakt w ogłoszeniach? Napiszcie - pozmieniam, jak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Raksa ma zrobione i odświeżane przeze mnie ogłoszenia na:
olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl
 
Ogłoszona jest na Kalisz z kontaktem do Bonsai. Czy powinnam zmienić miejscowość i kontakt w ogłoszeniach? Napiszcie - pozmieniam, jak trzeba.


Kontakt zostaje na mnie, ale miasto - Warszawa. :) Dziękuję! :)
Link to comment
Share on other sites

madziak, Kama jest już w DS. :) Teraz na jej miejsce "wskoczyła" Raksa: http://www.dogomania.com/forum/topic/145298-raksa-8-kg-strachu-w-przytulisku-g-ratujmy/

Czy pieniądze, które przelałaś, mogą iść na nią? :) Byłabym też wdzięczna za przeniesienie deklaracji na Raksę - trochę jej brakuje do bezpieczeństwa finansowego... :(

Jeżeli się zgodzisz na przeniesienie deklaracji - podaj mi proszę swój email, tak będzie mi łatwiej informować o losie Raksy, bo wiadomości na dogo coś szwankują niekiedy.

Jasne :) przelej na Raksę ja się tak zakręciłam :P:P  mój mail [email protected] sorki za zamieszanie:*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie udało mi się dotrzeć, ale rozmawiałam z Panią. Wszystko w porządku, Kama bawi się z Rufim, nie mają z nią problemów. No, może jedyny, że Kama wchodzi na kanapy. Podpowiedziałam, żeby dali jej jedno legowisko na podwyższeniu, gdzie będzie mogła przebywać, wtedy łatwiej pogodzi się z utratą kanapy. ;) Wytłumaczyłam, że u Sylwii spała na kanapie, a i generalnie psy lubią wylegiwać się na podwyższeniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jakiś czas temu dotarłam do Kamy, ale przez chorobę moich psów nie podzieliłam się z Wami wrażeniami, za co przepraszam :)

 

Kama ma się bardzo dobrze! Bardzo dobrze dogaduje się z Rufim - widocznym na filmiku i kotami. Bardzo ładnie wygląda. Z resztą, co będę mówić, zobaczcie sami:

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=evu1SeQhRO4[/youtube]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...