Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamie bardzo przydałby się jakiś odważny, zrównoważony pies w nowym domu. Kiedy Kajko wpada w odwiedziny Kama staje się zupełnie innym psem. Biega, wariuje, szaleje i przede wszystkim przestaje przejmować się tym, czego normalnie się boi. Moja Michigan to już staruszka, raczej niechętna do zabaw i ganiania, ale przy niej Kamyk czuję się pewniej. Dla kogoś zapsionego wprowadzenie jej do stada/innego psa nie powinno stanowić większego problemu, bo sunia ładnie komunikuje się z psami. U mnie lekkie spięcia miała na początku z moją Michi, ale były to dosłownie 3-4 sytuacje (przy szykowaniu jedzenia albo chwile przed spacerem), ale było to ewidentnie rozładowanie emocji. Teraz już nie ma problemu z żadnymi psami, na spacerach bardzo ładnie się z nimi wita. :)

I ostatnio mamy mały postęp :) Kama zobaczyła, że rzucane przedmioty wcale nie są takie straszne jak jej się do tej pory wydawało i nawet można za nimi pobiec, wziąć je w paszczę i albo pogryźć, albo z nimi ganiać po lesie (nie jest jeszcze na etapie przynoszenia, nawet za smaczki :P ). Zabawkami nadal się nie interesuje, ale rzucone patyki i szyszki są super. Oczywiście najfajniejszym zajęciem jest szukanie smaczków, które rozrzucam, ale u Kamy nic nie konkuruje z jedzeniem :)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty między 28-09-201421-10-2014:

 

październik'14    deklaracje stałe  agat21                06-10-2014  10,00 zł

                                                      Agnieszka103    09-10-2014  10,00 zł

                                                      ASTRA126        15-10-2014  10,00 zł

                                                      dorota1               02-10-2014  10,00 zł

                                                      madziak25          07-10-2014  5,00 zł

                                                      memory              30-09-2014  10,00 zł

                                                      mk999                10-10-2014  20,00 zł

                                                      Roland_De         01-10-2014  25,00 zł

                                                      Sara2011           06-10-2014  10,00 zł

                                                      Razem                                   110,00 zł

 

listopad'14          deklaracja stała  memory             30-09-2014  10,00 zł

                                                      Razem                                   10,00 zł

 

grudzień'14         deklaracja stała  memory             30-09-2014  10,00 zł

                                                      Razem                                   10,00 zł

 

 

Do całkowitego rozliczenia (post 15) uwzględniam również wcześniej pominiętą wpłatę Agnieszka103 z 29-07-2014 (10,00 zł) ---> bardzo przepraszam za tę pomyłkę!

 

Tym samym saldo wynosi 448,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bazarek bylby mile widziany

 

Byłby na wagę złota. 

 

Proszę o sprawdzenie, co z moją wpłatą. Nie ma jej ujętej w rozliczeniach, a pieniądze na pewno poszły z mojego konta 24.10

 

Lida, bo ja rozliczenie mam do 21 października zaktualizowane :oops:  Sprawdziłam na koncie - jest Twoja wpłata. Wpiszę jutro pozostałe wpłaty. 

 

Oj, to niedobrze. I jeszcze cisza się na wątku zrobiła :( Wysłałam Kamie deklarację za dwa miesiące (listopad i grudzień). Może jakiś bazarek by się przydał?

 

Tak, cichutko u Kamulki. 

Bazarek bardzo by pomógł.

Link to comment
Share on other sites

Kama miała dziś sesję zdjęciową. Przyznam, ze była to jedna z trudniejszych moich modelek. Ale daliśmy radę, duuuuuużo smaczków oraz danie Kamie duuuuuuużo czasu zanim zaczęliśmy robić zdjęcia, trochę pomogły jej się rozluźnić. Efekty już wkrótce. :)

Link to comment
Share on other sites

są takie psy, które nie cierpią zdjęć.

Ciekawa jestem jak Kamusia wygląda .

Kama bała się lampy błyskowej, której niestety musieliśmy użyć, bo sesja odbyła się około 20:00-23:00.  ;)

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Isiaczekk za transport Kamy z dosłownie drugiego końca Warszawy.

A Kama wygląda mega dobrze, bez porównania do kondycji w przytulisku. Już nie ma śladu "zapadniętego kręgosłupa", ma piękną, błyszczącą sierść, a ząbki ma śliczne, jak u młodziaka. Postaram się dziś wkleić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Na zewnątrz zimno, mokro i źle, ale Kama nie musi się tym już martwić :)

 

[URL=http://s1094.photobucket.com/user/isiaczekkk/media/Zdj1190cie2103_zpsadced05b.jpg.html]Zdj1190cie2103_zpsadced05b.jpg[/URL]

[URL=http://s1094.photobucket.com/user/isiaczekkk/media/Zdj1190cie2093_zpsb32a9d4a.jpg.html]Zdj1190cie2093_zpsb32a9d4a.jpg[/URL]

[URL=http://s1094.photobucket.com/user/isiaczekkk/media/Zdj1190cie2090_zps1d98d97d.jpg.html]Zdj1190cie2090_zps1d98d97d.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

17 listopada zrobiłam Kamie ogłoszenia:

 

[url=http://olx.pl/oferta/kama-przyjaciolka-wszystkich-stworzen-CID103-ID7QJ0B.html]KAMA[/URL]

 

na: 

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

 

Teraz powymieniam jej fotki - te ostatnie są bardzo fajne :)

Link to comment
Share on other sites

piękna modelka na pięknych zdjęciach.

W tych dniach wymodzę bazarek na nią.

 

Byłoby cudownie, bo wydaje mi się, że już na ten miesiąc brakło pieniędzy...

 

17 listopada zrobiłam Kamie ogłoszenia:

 

KAMA

 

na: 

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

 

Teraz powymieniam jej fotki - te ostatnie są bardzo fajne :)

 

Dziękuję! Ogłoszenia bardzo się przydadzą!

 

Zdjęcia są fantastyczne, nic tylko zakochać się w suni :)

 

Mam nadzieję, że ktoś się w końcu zakocha :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...