Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

Kama już u Sylwii. Sunia zniosła powrót całkiem nieźle, ale Pan - były opiekun suni - bardzo to przeżył i rozkleił się przy pożegnaniu. Szkoda, że los tak wszystkich skrzywdził. :(

Państwo zapłacili za miesiąc pobytu suni u Sylwii.

Szukamy domu dalej...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyróżniłam małej ogłoszenie na olx.pl. Oby znalazł się ktoś godny Kamy.

Jedynym plusem tej nieudanej adopcji jest to, że wiemy już czego się spodziewać po adopcji Kamy. Może na początku sprawiać niewielkie problemy. Trzeba ludzi na to przygotować. Poza tym potwierdza się, że absolutnie sunia musi mieszkać na obrzeżach miasta – boi się ruchu ulicznego. Musi trafić do spokojnych i empatycznych ludzi, gdyż jej wrażliwa psychika inaczej nie da sobie rady.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Niestety teresaa18 zdążyła rozdysponować deklaracją dla Kamy, więc odpadło nam aż 50 zł deklaracji :( Mam nadzieję, że reszta osób podtrzyma deklaracje, bo inaczej będzie ciężko. Na razie tylko niewielka ilość osób potwierdziła swoje deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, nie byłam świadoma zmian, jakie wprowadzono na forum. To co stało się z tabelami wygląda... źle. Nie potrafię póki co wgrać pliku w formacie .xlsx ani wkleić jako tabeli. Czy taka funkcjonalność została zlikwidowana?

 

Przepisanie wszystkich danych o przelewach będzie czasochłonne, ale postaram się najpóźniej w przyszłym tygodniu wstawić kompletne rozliczenie. 

 

Na 10.09.2014 na koncie Kamy mamy 203,00 zł.

Wpływy: 2165,00 zł

Wydatki: 1962,00 zł

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana tym filmikiem, na telefonie wyglądał zdecydowanie lepiej. Nie dość, że niewiele na nim widać to jeszcze jest bokiem. Nie umiem niestety tego edytować. Ale jak w końcu udało mi się go wrzucić to się dzielę. https://www.youtube.com/watch?v=JlnyK-8iAwc&feature=youtu.be


A tak z innej beczki to Kama dwa razy w tym tygodniu musiała mieć nadprogramowe kąpanie. Sezon na grzyby w pełni, ludzie w lasach zostawiają różne rzecz w tym niestety swoje kupy, w których Kama się wytarzała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...