Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Będę zaglądać ale póki co nie mogę pomóc finansowo . Mam na utrzymaniu psiak w hotelu bez deklaracji i jednego , któremu prawie połowę brakuje :([/QUOTE]
Tak czy inaczej dziękuję za odwiedziny. :) Zawsze miło, gdy jest więcej osób na wątku.

[quote name='cancer43']Bonsai,dziekuję za zaproszenie,wątek Kamy już wcześniej przeczytałam.Niestety,na wsi teraz przednówek.Mogę co najwyżej dać 10 zł stałej od września,no,może od sierpnia[/QUOTE]
A ja dziękuję, że tu weszłaś. :) Dziękuję za deklarację, będę pamiętać, choć oczywiście mam nadzieję, że Kama do tego czasu znalazłaby dom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Bonsai, chciałabym napisać, że coś dla Kamy wyskrobię, ale obawiam się, że to teraz niemożliwe. Wymieniam bramę, żeby moje michy nie robiły zadymy pod płotem, gdy coś się dzieje na ulicy i liczę każdy grosz, czy starczy mi na rachunki. Ale ponieważ piszesz, że konto bedziesz podawać dopiero jak uzbierasz deklaracje, to umówmy się, że dasz mi wtedy znać i może będzie lepiej finansowo. jesli nie deklaracja to może choć jednorazowa. Trzymam kciuki za Kamę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Bonsai, chciałabym napisać, że coś dla Kamy wyskrobię, ale obawiam się, że to teraz niemożliwe. Wymieniam bramę, żeby moje michy nie robiły zadymy pod płotem, gdy coś się dzieje na ulicy i liczę każdy grosz, czy starczy mi na rachunki. Ale ponieważ piszesz, że konto bedziesz podawać dopiero jak uzbierasz deklaracje, to umówmy się, że dasz mi wtedy znać i może będzie lepiej finansowo. jesli nie deklaracja to może choć jednorazowa. Trzymam kciuki za Kamę[/QUOTE]

Dziękuję, że nie przeszłaś obok Kamy obojętnie. Bardzo dobrze rozumiem liczenie każdego grosza, bo w tej chwili moja sytuacja wygląda podobnie, niestety. Tak czy inaczej witam Cię na wątku, dziękuję za odwiedziny i zaglądaj do Kamy. :) A jak się uda kiedyś coś wyskrobać, to będzie fajnie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jestem na zaproszenie. Finansowo jestem ogromnym dołku.(Życie mi się skomplikowało)
Sama robię bazarek,żeby spłacić zaległe deklaracje. Nie wiem, jak pomóc?
Będę zaglądać. Może coś wymyślę?[/QUOTE]
Cieszę się, że wpadłaś. :) Nie zapominaj o Kamie i wpadaj częściej! :)

[quote name='Sara2011']Odwiedzam Kamusię z rana.[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']ja tez z rana robię przegląd:)[/QUOTE]
Witam Was w imieniu Kamy ;)

[quote name='Kamila Proc']co u malutkiej?[/QUOTE]
Bez zmian niestety. Wojtek jeździ do przytuliska w weekendy, więc w tygodniu Kama zdana jest na łaskę i niełaskę pracownika, który czasem tam się pojawia.



Zrobiłam też bazarek cegiełkowy na Kamę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253070-Zniszcz-bakterię%21-_______-CEGIEŁKOWY-_______-na-Kamę-do-30-05-14-%21?p=22139649#post22139649[/url]

[B]Potrzebuję tez choć tymczasowe konto na cele bazarku :( Czy ktoś jest chętny użyczyć swojego numeru konta? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Proszę dopisać mnie do stałych deklaracji - 10 zł[/QUOTE]

Dziękuję pięknie! :loveu:

[quote name='Doda_']Widze, ze brakuje 140 zl stalej :( ile zaproszeń wyslalyscie?[/QUOTE]

Póki co wysłałam 110 zaproszeń ;) Mam listę, mogę uostępnić, może ktoś będzie chciał pomóc w rozsyłaniu zaproszeń (to bardzo ważne!), a bez sensu jest powielać zaproszenia do tyhc samych osób.

[quote name='Sara2011']Hop, hop, hop Cioteczki przybywajcie na pomoc....[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteś i kibicujesz :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Dziękuję za zaproszenie, niestety obecnie nie jestem w stanie dać stałej deklaracji:-(
Ale na bazarek zaglądnę....[/QUOTE]

Dziękuję, że zajrzałaś do Kamy. Zapraszamy częściej :)


a na PW mparsley zadeklarowała 5 zł/mies. :)


Edit: tym sposobem mamy uzbierane równo połowę potrzebnych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...