Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mela Jakimiuk']Nie mogę oferować stałej wpłaty, ale dofinansuję leczenie suni, jak będzie tylko wiadomo jaki to będzie koszt.[/QUOTE]

Witaj Mela :) Robisz tak wiele dla psiaków z przytuliska z G., że nie wiadomo jak Ci się odwdzięczyć. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tianku']jestem na zaproszenie krucho u mnie teraz w finansach ale jednorazowo coś wyskrobię przepraszam tyle teraz tylko mogę[/QUOTE]

Dziękuję, że zajrzałaś. Jednorazowa wpłata to też zawsze coś :) Dzięki. :) Numer konta podeślę, gdy uzbierają się deklaracje stałe, bez tego jeszcze nie wiemy, czy sunia pojedzie do DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Moge wplacic jednorazowo, ale dopiero jak dolece, bo mi sie kody skonczyly.[/QUOTE]
Cześć, dziękuję, że zajrzałaś :) Jednorazowe wpłaty też się przydadzą, dzięki! Na razie i tak nie podaję nr konta - roześlę go, gdy uzbieramy deklaracje stałe, bez tego nie wiemy jeszcze czy sunia pojedzie, więc i wpłat jednorazowych nie ma sensu brać. Dzięki!

[quote name='Olena84']na razie mogę tylko sie zapisać...[/QUOTE]
Witam na wątku! Już za Twoją obecność na wątku dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']nie dam rady juz z stalą :( moge zrobic bazarek jak sunia bedzie juz w hoteliku...[/QUOTE]

Bardzo dobrze Cię rozumiem, mam ten sam problem... Ale bazarek też na pewno pomoże, dzięki!

Choć brakuje jeszcze sporo deklaracji... A wydaje mi się, że 200 zł stałych to absolutnie minimum niezbędne do wyruszenia Kamy do PDT.

Link to comment
Share on other sites

teraz doczytalam, ze juz o tym pisalam :oops: sorry za powtórzenie sie.. tyle psiaków w potrzebie, człowiek gubi sie..
no to bazarek zrobię, jak bedzie juz poza schroniskiem.. wiem jak ciezko zbierac deklaracje. cioteczki zadeklarowane po uszy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Korzystam z zaproszenia.
Zaoferować mogę tylko 10 zł stałej.[/QUOTE]

[quote name='Sara2011']Jestem na zaproszenie chociaż Kamusię znam świetnie z wątku Przytuliska G.
Też mogę dać tylko 10zł stałej niestety.[/QUOTE]

Dziękuję Wam bardzo mocno, 10 zł stałej to już wiele. [img]http://www.barfnyswiat.org/images/smiles/kwiatek.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...