Jump to content
Dogomania

Do właścicieli labradorów


jomi

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam labradora z hodowli z grodu hrabiego malmesbury i jestem zadowolona, moj pies wyrósł za bardzo jak to na wystawach okreslaja, ale nic nie mówiłam hodowczyni czy chce wystawowego czy domowego? zreszta na tamten moment sama nie wiedziałąm, ale teraz tez wezne od niej 2 labradory i jasno postawie warunki czego oczekuje, a moj lab jest zdrowy i stawy ma super

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skoro już mowa o gustach(pomimo, ze o nich sie nie dyskutuje;))...
Osobiście podobają mi się również laby nieco odbiegające od wzorca, czyli:
*wysoki
*z dużą muskulaturą
*raczej prostokątny, aniżeli kwadratowy

Mój Qndel spełnia niektóre z moich wymogów:diabloti: Wyższy od wzorcowego raczej nie jest, mieści się w normie, jest długaśny jak jamnik^^' ,ma nieco smukłe i dluzsze konczyny a biodra i klatkę piersiową ma przecudnie ozdobione naturalnie wypracowaną muskulaturą, którą mam zamiar jeszcze dopracować przez różnego rodzaju aktywność fizyczną.
Kto wie, może zaczniemy też wisieć w lesie na oponie??:cool3::diabloti:
Jedna cecha Qndla mnie denerwuje:roll: Nie pała miłością do głębokiej wody:)(bo brodzić i pluskać się na płyciźnie kocha) aczkolwiek też nad tym pracuję. Choć znam jeszcze jeden przypadek laba nieco wynaturzonego pod tym kątem(z pseudohodowli).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog'] Czy ktos mi moze powiedziec czy takie cos jest faktycznie zalecane?Czy 1,5 h spacer w dzien byl by za dlugi dla 4 miesiecznego labka?[/quote]

Jasne, ze nie mozesz przez poltorej godziny prowadzic go po ulicy w Twoim tempie.Natomiast, jezeli przez ten czas bedzie mogl i sie pobawic z psiakami, najlepiej swojego rozmiaru, i odpoczac , kiedy zechce, to nic nie powinno sie dziac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...