Jump to content
Dogomania

Specjalna czekolada dla psa


Ewuskaa__

Recommended Posts

Czy ktoś podawał swojemu pupilowi taką czekoladę? Co o tym myślicie? Zastanawiam się czy warto taką czekoladę kupić, czy jest bezpieczna? Chyba jest skoro pisze, że dla psa? link: [URL]http://www.abckarma.pl/o/4692/trixie-czekolada-biala-dla-psa-100g-2972.html[/URL]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chyba wolę podawać psu smakołyki naturalne, typu żwacze, wątrobę suszoną niż specjalną czekoladę dla psów. Wielu moich klientów przychodząc pyta się o czekoladki dla psów - nie mam ich w ofercie, a rozmawiając z klientami staram się zaproponować to co zdrowsze.
Swoją drogą ciekawa jestem składu, jak pojadę do hurtowni chyba przyjrzę się bliżej tym czekoladkom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Hej ja właśnie zaprzestałam podawać mojemu psiakowi ciasteczka czekoladowe dokładnie chodzi o ten produkt AdBi Cokosy czekoladowe dlatego, że psina się nimi zatruła mianowicie chodzi o skład; masa kakaowa. Pani w sklepie zoologicznym zapewniała mnie, że nie ma tego składnika w ciastkach ale okazało się to zupełnym kłamstwem, mój psiak teraz jest na odtruwaniu i czekaniu co dalej. Przestrzegam przed tymi ciastkami jeżeli nie chcecie narazić swojego pupila na cierpienia. Żałuję, że zaufałam na słowo tej pani w sklepie, no ale stało się, teraz  czekam jak to się skończy. Ciastka wylądowały w koszu i koniec z kupnem produktów na słowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...