Jump to content
Dogomania

Szczeniak


ajkusia i psotka

Recommended Posts

czesc mam szczeniaka (chyba kundelek lub owczark niemiecki / ma 2 miesiace) ale nie wiem jaka to rasa i czy urosnie wielka czy mala, Je wszystko co dla doroslych psow, Ucze jak chodzic na smychy dobrze sobie radzi tez ucze ja sikac w jedno miejsce ale jej to mnie wychodzi przeczytałam tutaj jednego posta i wyprowadzam ja nadwor i biore sucha karme ja sie zalatwi to ja chwale i daje jej karme jedna kosteczke. po Powroie przyszlam z nia do dumu 2 godziny sobie pospala chcialo jej si sisu a ja gralam na kompie a ona przyszla mnie polizala i podeszla do dzwi i poszlam z nia na dwur to samo zrobila [B][COLOR=red]({PAMIETAJCIE WEZCIE COS DLA PSIAKA I JAK SIE ZALATWI DAJCIE COS DOBREGO CO LUBI DO JEDZENIA})[/COLOR][/B]


ona ma glube i srednie lapki wyglada ja mlody owczarek niemiecki no nie wiem pomocy ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

mam problem...Mam dwa jamniki(teraz trzy) Jedna suka 12 lat i samiec 5 lat. Mama wziela coreczke samca naszego i nie wiemy jakk oswajac nasze trzy psy [IMG]http://www.voltahorse.pl/forum/images/smiles/icon_confused.gif[/IMG] Jak myslicie? suczka ma 5 tygodni wiec jest malutka...Mam nadzieje ze nie bedziemy musieli jej oddac
Prosze o jak najszybsze rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajkusia i psotka'][B][COLOR=Red]c[/COLOR][/B]zesc[COLOR=Red][B],[/B][/COLOR] mam szczeniaka (chyba kundelek lub [B][COLOR=Red]owczark[/COLOR][/B] niemiecki / ma 2 miesiace)[B][COLOR=Red], [/COLOR][/B]ale nie wiem[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] jaka to rasa i czy urosnie wielka czy mala[B][COLOR=Red], J[/COLOR][/B]e wszystko co dla doroslych psow[B][COLOR=Red], U[/COLOR][/B]cze[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] jak chodzic na [COLOR=Red][B]smychy[/B] - [COLOR=Black]dobrze [/COLOR][/COLOR]sobie radzi[COLOR=Red][B] tez ucze ja[/B][/COLOR] sikac w jedno miejsce[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] ale jej to [B][COLOR=Red]mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]wychodzi przeczytałam[/COLOR][/B] tutaj jednego posta i wyprowadzam ja [COLOR=Red][B]nadwor[/B][/COLOR] i biore sucha karme [B][COLOR=Red]ja sie zalatwi [/COLOR][/B]to ja chwale i daje jej karme [B][COLOR=Red]-[/COLOR][/B] jedna kosteczke. [B][COLOR=Red]p[/COLOR][/B]o [COLOR=Red][B]P[/B][/COLOR]owroie przyszlam z nia do [B][COLOR=Red]dumu[/COLOR][COLOR=Red], [/COLOR][/B]2 godziny sobie pospala[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] chcialo jej [B][COLOR=Red]si sisu[/COLOR][COLOR=Red],[/COLOR][/B] a ja gralam na kompie[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] a ona przyszla[COLOR=Red][B],[/B][/COLOR] mnie polizala i podeszla do [B][COLOR=Red]dzwi[/COLOR][/B] i poszlam z nia na [B][COLOR=Red]dwur[/COLOR][/B] to samo zrobila [COLOR=black][B][COLOR=Red]({[/COLOR][/B]PAMIETAJCIE WEZCIE COS DLA PSIAKA I JAK SIE ZALATWI DAJCIE COS DOBREGO CO LUBI DO JEDZENIA[B][COLOR=Red]})[/COLOR][/B] [/COLOR]


ona ma [B][COLOR=Red]glube[/COLOR][/B] i srednie lapki[B][COLOR=Red],[/COLOR][/B] wyglada [B][COLOR=Red]ja[/COLOR][/B] mlody owczarek niemiecki [B][COLOR=Red]no nie wiem pomocy ;) :lol:[/COLOR][/B][/quote]
No, to tak z grubsza... Moja jedyna pomoc to w/w (mniej więcej poprawiłam, aczkolwiek warto pisać więcej zdań, ale krótszych - lepiej się to czyta).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...