Jump to content
Dogomania

Nie chce spać w nocy...


Karolinaa321

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem tutaj nowa, od dwóch tygodni jestem szczęśliwa posiadaczką suczki yorka. Malutka jest słodka i kochana jednak jest jedno ale.. Nie chce spać w nocy. Pierwsze kilka dni ok rozumiem bo została odłączona od rodzeństwa i mamy. No ale ciągnie się to już drugi tydzień dodam, że uczymy ja aby spała na legowisku nie u nas w łóżku :) Jest odgrodzona od nas kojcem aby się nauczyła że tam jest jej miejsce. Codziennie o godzinie 1:30 zaczyna się koncert na początku piszczenie typowe dla szczeniaka które przeradza się w wycie szczekanie i inne dziwne odgłosy które trudno opisać, trwa to srednio od 30 minut do 2 godzin niekiedy:shake: Mała ma wystarczająco dużo miłości zabawy i ruchu biega bawimy się z nią poświęcamy jej dużo uwagi. Jednak jak przychodzi wieczór to niby zaśnie ale obudzi się :P W ciągu tych dwóch tygodni tylko jedna noc była co się nie obudziła o 1:30 tylko o 5:30 :) Dodam że ma ona 2 miesiące z haczykiem :) Może ktoś z was miał taki przypadek i mi doradzi co zrobić bo na dłuższa metę to w pracy padnę przy komputerze przez jej koncerty. Włożyłam jej termofor w legowisko, ma moja bluzkę aby nie czuła się samotna i skarpetki męża które sama porwała:eviltong: ciepły kocyk, a i tak koncertuje :oops: Poniżej zdjęcie małej terrorystki :P








[attachment=3068:11062.attach]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziękuję za odpowiedzi;) Xena nauczyła się zasypiać w swoim legowisku jednak codziennie o 2 lub 3 nad ranem wchodzi do wyrka i śpi wtedy do 10 :P


Z tym wyprowadzaniem na dwór to nie taka prosta sprawa:P Nasza panna może chodzić 5 minut lub 3 godziny a nie załatwi się na dworze tylko bedzie czekać aż do domu przyjdziemy i wtedy na mate leci biegiem :shake: chodzi tam gdzie inne psy sie załatwiają niucha i co tylko ale nie załatwi się..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...