Jump to content
Dogomania

Dramatyczna sytuacja Pani Uli i jej zwierzaków.......pomocy.....


ewu

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia O.']Jestem na zaproszenie Martiki.
Rozumiem, że trzecia kotka (siedmioletnia trikolorka) tak jak druga kicia nie toleruje innych zwierząt?[/QUOTE]

Witaj Marysieńko :) Trikolorka z psiakami super z kociakami z którymi jest od początku również ale nowego towarzystwa nie akceptuje i je atakuje :(:(:(
Przy okazji z nerwów pogryzła dotkliwie naszą Panią Ulę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Witaj Marysieńko :) Trikolorka z psiakami super z kociakami z którymi jest od początku również ale nowego towarzystwa nie akceptuje i je atakuje :(:(:(
Przy okazji z nerwów pogryzła dotkliwie naszą Panią Ulę :([/QUOTE]

Ale czy ona jest w stosunku do ludzi wycofana i w związku z tym agresywna czy to się stało z powodu sytuacji "międzykociej"? I w ogóle jak tam wygląda na tą chwilę sytuacja, czy Pani Ula jakoś izoluje koty od siebie? Jak sobie z tym radzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Ale czy ona jest w stosunku do ludzi wycofana i w związku z tym agresywna czy to się stało z powodu sytuacji "międzykociej"? I w ogóle jak tam wygląda na tą chwilę sytuacja, czy Pani Ula jakoś izoluje koty od siebie? Jak sobie z tym radzi?[/QUOTE]

Pani Ula ratowała ciężarną czarnulkę i ucierpiała bo trikolorka się na nią rzuciła i ją pogryzła. W tej chwili koty są izolowane. 3 mieszkają w dużym pokoju a Pani Ula z 5 kotami i 2 psami w małej kuchni :( Sytuacja wygląda fatalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.'][B]Ale czy ona jest w stosunku do ludzi wycofana[/B] i w związku z tym agresywna czy to się stało z powodu sytuacji "międzykociej"? I w ogóle jak tam wygląda na tą chwilę sytuacja, czy Pani Ula jakoś izoluje koty od siebie? Jak sobie z tym radzi?[/QUOTE]

absolutnie nie :) do ludzi jak najbardziej w porządku :) z tego co wiem u Pani Uli jest od małego. Pierwszy raz zdarzył jej się taki atak.

Link to comment
Share on other sites

Mój kot Kret ma prawie 7 lat i dopóki Luśka i Misiek, nie zostali przyjęci na lokal socjalny, był grubym, niezdarnym fajtłapą. Od września, ubiegłego roku, stał się oprawcą i tępi regularnie dwa maluchy. Pan doktor przepisał mu tableteczki szczęścia, bo doszliśmy do wniosku, że Kret przeszedł załamanie nerwowe, ma deprechę i jest okropnie zestresowany.
Dwie przybłędy korzystają z JEGO kuwety, śpią na JEGO fotelu i w JEGO łożku.
Jedyna metoda to zabić,zabić,zabić Luśkę i Miśka.
Całe szczęście, tabletki działają i Kret powoli dochodzi do siebie.

Link to comment
Share on other sites

W dziale Przygarnę psa jest taki wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250520-Dom-tymczasowy-dla-kota-b%C4%85d%C5%BA-niewielkiego-psa[/url]!
Może ta osoba zgodziłaby się przyjąć którąś kicię, tyle tylko, że z treści wynika, że tymczas jest płatny:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Martiki&Aischa ale nie mogę pomóc - mam w domu 8 kotów i 3 psy i na dodatek grzybka( wszystkie zwierzaki się zaraziły ) , którego przyniosła ze sobą mała koteczka - pirania Bessi. Mogę wspomóc karmą dla kotów ale potrzebny adres do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam 60 zł na konto Fundacji "Kocie życie" za pomoc w sterylizacji obu kotek.
Po 30 zł za kotkę, takie są zasady refundacji zabiegu.
Oczywiście nikt nie zmusza do wpłaty 60 zł ale jest to mile widziane i o taką kwotę proszą.
Muszą mieć środki na pomoc bezdomniakom.
Jestem Fundacji niezmiernie wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Jestem na zaproszenie Martiki&Aischa ale nie mogę pomóc - mam w domu 8 kotów i 3 psy i na dodatek grzybka( wszystkie zwierzaki się zaraziły ) , którego przyniosła ze sobą mała koteczka - pirania Bessi. Mogę wspomóc karmą dla kotów ale potrzebny adres do wysyłki.[/QUOTE]
ciocia kochana przepięknie Ci dziękuję:loveu: ...zaraz wyślę adres Pani Uleńki :) a Twoim ogonkom życzę dużo dużo zdrówka :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...