Jump to content
Dogomania

Arion Friends multi-vital lamp&rice dla psa z chorobą serca?


Beata_sz

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Jestem tu zupełnie "świeżakiem", dlatego z góry przepraszam jeśli wpisuje w nieodpowiedni wątek, post czy cokolwiek takiego.
Jednak mam ogromną prosbę do tych osób, które naprawdę szczerze mogliby mi pomóc.
Otóż, mam małego pieska, [attachment=3064:11046.attach] - Fuks się wabi ;) Przygarnęłam go wycieńczonego z ulicy ok 1,5 roku temu. Z czasem okazało się, że Fuks ma chorobę serca zwaną Niedomykalnością zastawek sercowych. Oprócz tego, w ostatni czasie szczególnie, zauwazyłam, że ma problemy trawienne. Odrobaczany jest sytematycznie więc obecność pasożytów mogę wykluczyć. Jednak mimo tego iż je normalnie, wygląda bardzo szczupło co mnie martwi. Weterynarz powiedział, że w jego wypadku to dobrze, że taki ejst. Jednak mi się wydaje że jest za chudy. Dodatkowo często ma biegunkę. Jeśli chodzi o karmienie go, do tej pory przygotowuję mu mokra karmę Chappi z ryżem i amrchewką bądź makaronem i marchewką, prócz tego sucha karma Chappi no i oczywiście stały dostęp do wody. Wiem, że wiele jest negatywnych opinii o karmie Chappi, jednak zwykle problemów z tym nie było. Jednak już mam dość patrzenia na to jak nieraz mój piesek się męczy:placz:. Dlatego też poczytałam trochę o innych lepszych karmach, a mianowicie o Arion Friends multi-vital lamp&rice dla psów o nadwrażliwości trawiennej. Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Jest ona dobra? Zastanawiam się rownież nad karmą Brit Adult Sport, dla psów z zapotrzebowaniem na energię. Są to, jak zauwazyłam, karmy nie tak drogie, a wyczytałam wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Która, i czy w ogóle któraś z nich jest lepsza dla mojego Fuksa? Już nie wiem co mam robić, czy zrezygnowac całkowicie z przygotowywania domowego jedzenia? Jeśli tak, to potrzebuję właśnie odpowiedniej suchej karmy. Proszę bardzo o wszelką pomoc.

Pozdrawiam, Beata :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mozarcik']Arion Friends to mniej więcej ta sama półka co Chappi, jak chcesz już coś lepszego dla pieska, to wybieraj z Arion Premium.[/QUOTE]


A możesz powiedzieć mi jaka jest różnica między tymi wszystkimi Friends, Premium itp itd ? ;) Tyle tych rodzajów aż człowiek się gubi :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie dziś rano skończyła mi się ta karma. Cieszę się, bo nieświadomie zamówiona została karma o 14% mięsa... Skład w sumie dość ok, bo wcześniej jadał gorsze, ale nie do końca ten skład jest ok... Tutaj karma smakuje nawet całkiem, całkiem, ale jednak inna karma ARION (nie pamiętam jaka) kupiona na wagę smakuje mu bardzo (mam ok.5 chrupków tej NN)... Nie wiem, czy akurat dla ,,sercowca'' się nada... Hm... spytaj może-weterynarza!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...