Jump to content
Dogomania

Dziwny tatuaż ZKWP


Codi

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']Nie mogła być przypięta karta krycia do wypełnienia,bo nabywcy szczenięcia nic do tego. W momencie sprzedaży szczenięcia karta krycia jest już dawno oddana do oddziału. Spróbuj sprawdzić w warszawskim oddziale,czy tatuaż A817 dotyczy yorka - to bardzo łatwo sprawdzić.

Podobno była dopięta jakaś karta, którą oddaje się do ZKwP jakbym pokrył tą właśnie suczkę w przyszłości. Tak zrozumiałem jak ta dziewczyna tłumaczyła. I że była książeczka z 2 szczepieniami. I powiedziała, że jak znajdzie to dośle. I pisała mi maila, że szuka. Bo robili porządki generalne w domu, i wyrzucali stare meble itd. i że gdzieś to się zapodziało.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najprościej by było zadzwonić do ZKwP, być może na dyżur sekcji rasy, ale też może miłe panie z sekretariatu będą mogły pomóc i zapytać, o miot z hodowli Yorex urodzony w czerwcu, jakie szczeniaki miały numerki tatuaży. I warto dziewczyny, która sprzedała suczkę zapytać, jakie ma imię hodowlane, to chyba powinna pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

OK. Czy to czasem nie jest ona? Znalazłam takie ogłoszenie, dokładnie o suczce "Bettina YOREX"
[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/przesliczna-suczka-york-odchowana-7msc-23281496.html[/URL]

z jakiego ona jest związku w końcu, bo w kolejnym ogłoszeniu pojawia się dziwny skrót, już dawniej go widziałam...
[URL]http://turek.naszemiasto.pl/ogloszenie/kazjapiekna_suczka_york_w_typie,80981,23321352,t,fm,ido.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']chodzi o ten skrót w drugim ogłoszeniu [COLOR=#454545][FONT=Arial]FZKwP to błąd (ze FCI ZKwP?) czy jakiś dziwny związek co nie znam, bo dalej też trudno się czyta. Jak dla mnie to musisz się skontaktować ze Związkiem i tyle.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
dokładnie,bi jeśli nie była to tzw"literówka",to fzkwp jest pseudohodowla....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z tego co sie orientuje, obecnie w Warszawskim oddziale maluchy tatuowane są tatuownica pisakową, która daje bardzo wyraxny tatuaz. Nawet jesli jakims sposobem szczenie było tatuowane tatuownica igłowa- nijak z tych zdjęc A217 nie wychodzi.
Mam suczke z oddz,warszawskiego, ma juz prawie 7 lat, tatuaz jeszcze "iglowy" czytelny z paru metrów i dalekiego zdjecia. Litera A jest bardzo wyraxna, drukowana i wyglada identycznie jak "A". Ponadto- w tatuownicy iglowej Wszystkie litery i cyfry sa jednakowej wysokosci i szerokosci, usatwione takze równo-nawet jesli częsc tatuazu zrobiłaby sie niewyraxna-nigdy w ten sposób.
Na fotkach powyzej tatuaz jest krzywy, z róznym natęzeniem grubosci znaków i róznymi odstepami.
Drugi w kolejności znak wyglada jak odwrócona 3, żeby nie wiem jak liczby 2 nie przypomina. Nalezy zauwazyc,ze w tatuowanicach iglowych wszystkie cyfry i litery sa okreslonego formatu i wzoru, robione fabrycznie...takze z tego wzgledu identyczne sa odleglosci pomiedzy znakami, wysokosci, szerokosci znaków.Przy tatuowaniu pisakiem niemozliwe jest takie znieksztalcenie tatuazu, pisakowe tatuowanice sa prawie perfekcyjne i numery trzymaja sie długie lata...
Oczywiście ,że gdy tatuaz zanika,robi sie nieczytelny, moze sie to wszystko nieco zmienic,ale nie az tak i w nieco inny sposób.
Cała otoczka, treśc ogloszenia jest takze bardzo niejasna i dziwna.

Edited by Tascha
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry. Witam wszystkich mam na imie Bettina moja Pani mówi na mnie Babet. Ten post jest o mnie , to ja jestem właścicielką tatuażu a 217. opowiem moją małą historie urodziłam się 20 maja we wrześniu trafiłam wraz z dokumentami do mojej Pani która o mnie dbała ale ze względów osobistych musiała mi poszukać nowego domu i odezwała się Pani Paulina która kupiła mnie ale nie zapłaciła wszystkiego więc moja była Pani nie oddał jej dokumentów. U Pani Pauliny mieszkałam ok miesiąca przez ten czas schudłam i pozbyłam się ( metodą chałupniczą) moim długich włosów. Pod koniec stycznia znudziłam się Pani Paulinie i tak trafiłam do Pani Magdy i jej dzieci ale bez dokumentów bo Pani Paulina twierdziła że ma je u kogoś z rodziny i w ciągu tygodnia je dośle a prawda jest taka że nie ma tych dokumentów bo nie zapłaciła za mnie całej ustalonej kwoty i moja Pani nie chciał ich oddac. Minoł tydzien dokumentów nie było więc Pani Magda próbował się skontaktować się z Panią Pauliną i...okazało się że nr telefonu nie jest już aktualny, ale nie poddawałyśmy się i znalazłyśmy Panią Hodowczynie która obiecała nam że wyrobi nam duplikat metryki i będe mogła brylować na wystawach. Teraz mam kochającą Panią Weronike ( z którą jestem na zdjęciu) która nigdy mnie nie odda i nawet śpimy razem w łóżku. Pozdrawiam wszystkich. Aktualnie czekam aż odrośnie mi włos.A Pani Paulina....nie odbiera telefonu ale nie ma się co dziwić jak oszukało sie tyle osób. BETTINA

Edited by Bettina yorex
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mozarcik']Zrozumiałam, że nie licząc hodowcy drugiego. ;)
A poza tym, to trochę dziwnie rozmawiać na forum z psem, co innego ze swoim własnym:lol:[/QUOTE]
Ja policzyłam hodowcę też.
A potem [QUOTE]trafiłam wraz z dokumentami do mojej Pani [/QUOTE]
[QUOTE]musiała mi poszukać nowego domu i odezwała się Pani Paulina [/QUOTE]
[QUOTE]znudziłam się Pani Paulinie i tak trafiłam do Pani Magdy[/QUOTE]
[QUOTE]Teraz mam kochającą Panią Weronike [/QUOTE] - to ostatnie byćmoże tak jak napisałyście ;)

Tylko dlaczego piszą dwie różne osoby z dwoma różnymi nickami że są właścicielami psa?Who is who i where...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...