Jump to content
Dogomania

Zaprzęgi w Trójmieście


morelee

Recommended Posts

[quote name='husky-regan']Troszke się wstrzymaj...

Był Nordkapp, ale zaszły pewne zmiany, a oficjlane stanowisko co do nowego klubu chyba jeszcze nie zostało podane :razz:[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=2]Dobra, wstrzymam się, w upały to i ja biegać nie lubię.
Ale miałam nadzieje że właśnie upały skłonią zaprzęgowców do siedzenia przy kompie i napisania mi czegoś.

Czy są jakieś namiary na ten Nordkapp? Niezależnie od jego oficjalnego stanowiska...
[/SIZE][/FONT]
Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay.scr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky-regan']Troszke się wstrzymaj...

Był Nordkapp, ale zaszły pewne zmiany, a oficjlane stanowisko co do nowego klubu chyba jeszcze nie zostało podane :razz:[/quote]
[FONT=Arial][SIZE=2]Dobra, wstrzymam się, w upały to i ja biegać nie lubię. Ale miałam nadzieje że właśnie upały skłonia zaprzęgowców do siedzenia przy kompie i napisania mi czegoś.
Czy są jakieś namiary na ten Nordkaap? Niezależnie od jego oficjalnego stanowiska...
[/SIZE][/FONT]
Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay.scr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morelee'][FONT=Arial][SIZE=2]Dobra, wstrzymam się, w upały to i ja biegać nie lubię. Ale miałam nadzieje że właśnie upały skłonia zaprzęgowców do siedzenia przy kompie i napisania mi czegoś. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]Czy są jakieś namiary na ten Nordkaap? Niezależnie od jego oficjalnego stanowiska...[/FONT][/SIZE]

Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay.scr[/quote]


[URL="http://www.nordkapp.pl"]www.nordkapp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

W TROJMIESCIE po rozwiazaniu nordkappu powstał na bazie czynnych maszerow z tego klubu, Sportowy Klub Psich Zaprzegow Amberdog.
Generalnie ekipa z traczera ([url]www.traczer.pl[/url]) i kilka nowych osob.
Zapraszamy wszystkich ktorzy maja ochote trenowac, czy do wypraw czy do zawodow.
W tym roku organizujemy MP dryland w Szymbarku oraz dwie wyprawy do Norwegii i oczywisice non stop trenujemy do sprintow, bikejoringu i w/w wypraw midowych po Norwegii. Od pazdziernika do konca sezonu zawody w Polsce i za granica.
Na chwile obecna posiadamy 5 licencjonowanych zawodnikow i jednego instruktora. Kilkanascie syberian huskich, alaskan huskich, greysterow i pokrewnych esd jak i esp.
Miłosnikom ras i sympatykom dziekujemy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Mickey']Igor, a macie stronę klubową ???
A wiesz jak wygląda sprawa przeniesienia się z klubu do klubu ???
Słyszałam o transferach... Na czym to polega ???[/quote]


jest cos takiego jak regulamin zmiany barw klubowych ...

[URL="http://www.mushing.pl"]www.mushing.pl[/URL]


w dziale regulaminy ...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[CENTER][B][U][FONT=Arial][SIZE=3]POMORSKI RAJD PSICH ZAPRZĘGÓW[/SIZE][/FONT][/U][/B]


[I][FONT=Arial][SIZE=3]z cyklu[/SIZE][/FONT][/I]


[FONT=Arial][SIZE=3]OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE SPOTKANIA MASZERSKIE[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[FONT=Arial][SIZE=3]Rajd jest pierwszym z cyklu Spotkań Maszerskich, które zamierzamy zorganizować. W skład naszej luźnej i nieformalnej grupy wchodzą jak na razie Greta Rogoz, Wojtek Syguła, Adam Ludwik, Bartłomiej Piaseczny, Maciej Orlik oraz ja Maciej Słomiński.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][U][FONT=Arial]Idea. [/FONT][/U][FONT=Arial]Celem spotkań jest zaproponowanie osobom czynnie zajmującym się psimi zaprzęgami alternatywy oraz dopełnienia dla wyścigów organizowanych przez PZSPZ. [B]Naszym celem nie jest stanie w opozycji do jakiejkolwiek formy aktywności z psem zaprzęgowym, rasy lub organizacji. [/B]Jesteśmy nastawieni na otwartość i współpracę. W szczególności nasza propozycja skierowana jest do osób nie widzących dla siebie miejsca w sporcie zaprzęgowym. Aktywnym zawodnikom proponujemy potraktowanie spotkań jako idealnych obozów treningowych. Chcemy, żeby Spotkania Maszerskie były miejscem wymiany doświadczeń, pracy z naszymi psami i wypoczynku. W miarę możliwości chcemy uniknąć formalizowania naszej inicjatywy. Nie wybieramy prezesów, kierowników sekcji itp.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3]W chwili obecnej chcemy by spotkania miały charakter ruchu społecznego a nie organizacji.[/SIZE][/FONT]

[U][FONT=Arial][SIZE=3]POMORSKI RAJD PSICH ZAPRZĘGÓW[/SIZE][/FONT][/U]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Termin[/FONT][/U][FONT=Arial]:28-30 listopad[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Miejsce[/FONT][/U][FONT=Arial]: woj. pomorskie;[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3]1- otomiońskie (baza: Otomin k. Gdańska) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]2- lasy Nadleśnictwa Luzino (baza: Leśne Schronisko „Łowców Przygód”)[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Program[/FONT][/U][FONT=Arial]:[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3]Piątek 28.11.2008[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]10.00-spotykamy się w Otominie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]11.00-wyruszamy na trasę[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]14.00-wspólna biesiada przy ognisku[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]16.00-wyjazd do Porzecza[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Sobota 29.11.2008[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]ok.11.00-wyjazd na trasę. Start i powrót w Porzeczu[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Niedziela 30.11.2008- podobnie jak w sobotę[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Noclegi [/FONT][/U][FONT=Arial]: namioty lub Leśne Schronisko „Łowców Przygód”[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Trasa[/FONT][/U][FONT=Arial] – ok. 20-25km dziennie chcemy oznakować. Można dowolnie skracać lub wydłużać (to nie wyścig). [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Wymagania [/FONT][/U][FONT=Arial]: brak…no może jedno. Dobrze jest jeżeli uczestnik posiada zaprzęg złożony z minimum jednego psa.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Regulamin [/FONT][/U][FONT=Arial]: brak. Należy oczywiście stosować się do ogólnych zasad współżycia. Właściciel ponosi całkowitą odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez psa.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Koszt[/FONT][/U][FONT=Arial] : do 50 zł. zależnie od ilości uczestników[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][U][FONT=Arial]Kontakt i zgłoszenia[/FONT][/U][FONT=Arial]: Maciej Słomiński[/FONT][/SIZE]

<FONT face=Arial><FONT size=3>

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

[SIZE=3][U][FONT=Arial]Kontakt i zgłoszenia[/FONT][/U][FONT=Arial]: Maciej Słomiński[/FONT][/SIZE]

kom.697 067 700
058 685 91 10
e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL="http://www.yukon.com.pl"]www.yukon.com.pl[/URL]

co do pytania to zproszenie jest dla wszystkich chetnych w róznych formach wspolpracy także zapraszam
anulus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Hej, przepraszam za OFF, ale nasz zaprzęgowy podopieczny, jak husky i grenlandzki mix o dużym potencjale szuka domu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236884-Pi%C4%99kny-mix-husky-i-grenlanda-pies-zaprz%C4%99gowy-z-du%C5%BCym-potencja%C5%82em-DO-ADOPCJI%21?p=20089636#post20089636[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...