Jump to content
Dogomania

Zawody Wrocław 16.06.


Ashley

Recommended Posts

Ja też się czaję na te zawody. Praktycznie nie czuję się jeszcze na siłach, ale trenuję sama i chciałam zobaczyć jakie błedy robię. Czy orientujecie się czy na miejscu bedzie można kupić ksiązeczki startowe? Zamówiłam w związku, ale mi odpisali że nie dostali jeszcze z Warszawy i moga mi dać zastępczą.:roll: Do Poznania mam 100 km i nie mam ochoty raz jechac po zastępczą a później po normalną.

To są zawody dwudniowe, prawda? Więc 16 i 17-ty. Moge przyjechac tylko w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Ja też się czaję na te zawody. Praktycznie nie czuję się jeszcze na siłach, ale trenuję sama i chciałam zobaczyć jakie błedy robię. Czy orientujecie się czy na miejscu bedzie można kupić ksiązeczki startowe? Zamówiłam w związku, ale mi odpisali że nie dostali jeszcze z Warszawy i moga mi dać zastępczą.:roll: Do Poznania mam 100 km i nie mam ochoty raz jechac po zastępczą a później po normalną.

To są zawody dwudniowe, prawda? Więc 16 i 17-ty. Moge przyjechac tylko w niedzielę.[/quote]
Z tego co wiem to ksiazeczki startowe maja raczej na zawodach.Ostatnio jak bylam to mieli na zawodach ale mieli malo pozdro

Link to comment
Share on other sites

W sprawie książeczki zawsze można się dogadać z kimś, kto ma możliwość żeby przywieźć od siebie z oddziału, niby zwykle mają, ale lepiej mieć spokojną głowę. Jakbym jechałą to bym wzięła z Warszawy, niestety wątpię, że mi się uda dojechać :-(
A może ktoś z Warszawy się wybiera?

Link to comment
Share on other sites

Wyników nie znam.szczeże mówiąc jest mi cieżko powiedzieć kto wygrał.aaa jakiś facet z belgijką chyba, potem była dziewczyna z takich czarnym, przypominajacym mi duzego szpica, Kilianem.

my mieliśmy 61 punktów w zerówce.
zawody bardzo sympatyczne, każdy dostał dyplom i medal a zwyciescy po pucharku, w tym najmłodszy uczestnik(może z 7-8 lat) z border colli także dostał puchar(a był chyba w pierwszej 4-ce)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalipso']Wyników nie znam.szczeże mówiąc jest mi cieżko powiedzieć kto wygrał.aaa jakiś facet z belgijką chyba, potem była dziewczyna z takich czarnym, przypominajacym mi duzego szpica, Kilianem.

my mieliśmy 61 punktów w zerówce.
zawody bardzo sympatyczne, każdy dostał dyplom i medal a zwyciescy po pucharku, w tym najmłodszy uczestnik(może z 7-8 lat) z border colli także dostał puchar(a był chyba w pierwszej 4-ce)[/quote]

a masz moze jakies zdjecia z zawodów????????

Link to comment
Share on other sites

[quote]w tym najmłodszy uczestnik(może z 7-8 lat) z border colli także dostał puchar(a był chyba w pierwszej 4-ce)[/quote]
Był trzeci. To był Michał z Benkiem z klubu Agility de Luks. Od nas jeszcze startowała 5 miesieczna bc.
0 liczyła chyba z 13 zawodników. Kolejne klasy I chyba 1 pies i II napewno tylko jeden pies i w 3 trzy psy. Wygrał ON z Łodzi, 2 Nikita malinois z Agility de Luks i 3 Birma malinois z Wrocławia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...