Jump to content
Dogomania

Przytulisko Kozienice część 2.


mestudio

Recommended Posts

Czy można zrobić ogłoszenia tym maluchom? Chętnie wykupie pakiety dla nich. Faktycznie przed wakacjami adopcja maluchów może być trudniejsza, ale z drugiej strony u nas w schronisku w sobotę 2 maluszki zostały adoptowane. Wierzę, że dla tych ślicznych maluchów też jest szansa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka103']Czy można zrobić ogłoszenia tym maluchom? Chętnie wykupie pakiety dla nich. Faktycznie przed wakacjami adopcja maluchów może być trudniejsza, ale z drugiej strony u nas w schronisku w sobotę 2 maluszki zostały adoptowane. Wierzę, że dla tych ślicznych maluchów też jest szansa.[/QUOTE]

Oczywiście, bardzo proszę, tylko musi to być na już :-(.
Jedna z suń - czarna podpalana jedzie dziś do Lublina - zawozi ją pani Monika / adopcja dziewczyn z FB.

Link to comment
Share on other sites

Pakiety wykupione
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253462-PROMOCJA-20-ogłoszeń-2-50zł!!!-dla-Tofika-i-bandy-mestudio-do-30-06?p=22206326#post22206326[/URL]

Pytanie tylko, czy robić maluchom oddzielnie czy "grupowe" i czy dane kontaktowe mogą być podane Twoje mestudio?

Na bazarku podałam informacje, że dane do ogłoszeń podam ja lub Ty mestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Pakiety wykupione
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253462-PROMOCJA-20-ogłoszeń-2-50zł!!!-dla-Tofika-i-bandy-mestudio-do-30-06?p=22206326#post22206326[/URL]

Pytanie tylko, czy robić maluchom oddzielnie czy "grupowe" i czy dane kontaktowe mogą być podane Twoje mestudio?

Na bazarku podałam informacje, że dane do ogłoszeń podam ja lub Ty mestudio[/QUOTE]

Agnieszko, wykorzystałam 3 pakiety - podzieliłam szczeniaki na 3 grupy. Czy mogę tez ogłosić Pręguskę z przytuliska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Moja droga, wszystkie pakiety są Twoje. Szczeniaki mają już zrobione ogłoszenia na olx, gumtree, oglaszamy24, kupsprzedaj, lento i e-zwierzak. Reszta - czekamy na bazarkowe ogłoszenia[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, a czy link do olx mogę prosić to gdyby ktoś zadzwonił będę wiedziała o jakiego psa chodzi jak będę miała podgląd bo ludzie często nie potrafią opisać :-).

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo:
[url]http://olx.pl/oferta/male-bezowe-sunie-szczeniaki-ok-3-miesieczne-szukaja-domow-CID103-ID69I2r.html#39c2ca5ea5[/url]
[url]http://olx.pl/oferta/malutka-ok-3-miesieczna-sunia-szuka-domku-CID103-ID69JeN.html#08463a48e3[/url]
[url]http://olx.pl/oferta/male-laciate-sunie-szczeniaki-ok-3-miesieczne-szukaja-domow-CID103-ID69IS5.html#08463a48e3[/url]

Oby były sensowne telefony i niech wszystkie maluchy trafią do dobrych domów.Takie moje malutkie marzenie...

Link to comment
Share on other sites

udostępniam i podrzucam [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]maluchy , ja co prawda do 26 lipca jestem ale mam remont [/FONT][/COLOR][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri] mam skuwanie , koczujemy na pudłach a do tego burzenie piecastarego , drzwi otwierane zamykane wtakim rozgardiaszu boję się, ze szczeniakowi mogło by coś się stać albo wyszedł by sobie nie zauważony szczególnie ze ja w pracy a moja mama z doskoku u mnie [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia88']udostępniam i podrzucam [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]maluchy , ja co prawda do 26 lipca jestem ale mam remont [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri] mam skuwanie , koczujemy na pudłach a do tego burzenie piecastarego , drzwi otwierane zamykane wtakim rozgardiaszu boję się, ze szczeniakowi mogło by coś się stać albo wyszedł by sobie nie zauważony szczególnie ze ja w pracy a moja mama z doskoku u mnie [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

Pamiętam o remoncie :-).

Dla jednej z suń szykuje się domek, organizuje wizytę pa. Niby to tylko jeden szczeniak, ale zawsze to jakiś postęp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Pamiętam o remoncie :-).

Dla jednej z suń szykuje się domek, organizuje wizytę pa. Niby to tylko jeden szczeniak, ale zawsze to jakiś postęp.[/QUOTE]To trzymam kciuki . Nie ukrywam , ze myślałam , że remont będzie szybciej i z mniejszym rozgardiaszem ale niestety jak po grudzie .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Pilnie potrzebny DT dla suczki ok. 10 kg po wypadku - złamana miednica, problemy z oddychaniem - opuchnięte płuca. Suczka wg wskazań przytuliska ma zostać uśpiona - w tej chwili przebywa w gabinecie weterynaryjnym i mamy 3-4 godziny maksymalnie do 16 na znalezienie jej lokum. 507-271-588[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio'][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Pilnie potrzebny DT dla suczki ok. 10 kg po wypadku - złamana miednica, problemy z oddychaniem - opuchnięte płuca. Suczka wg wskazań przytuliska ma zostać uśpiona - w tej chwili przebywa w gabinecie weterynaryjnym i mamy 3-4 godziny maksymalnie do 16 na znalezienie jej lokum. 507-271-588[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Udało się coś znaleźć dla suni?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Nic, nigdzie, żadnego odzewu, a pies wcale nie kwalifikuje się do uśpienia po konsultacji w innym miejscu...............i co teraz zrobić?[/QUOTE]

To mój post tylko pisałam z laptopa TZ-a i zapomniałam, że on jest zalogowany...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziś rano pani Monika była w przytulisku i zastała kolejne martwe szczeniaki i inne ledwie trzymające się na nogach. Nie ma Dt, nie ma pomocy - nie jestem w stanie zabierać do siebie po kilka szczeniaków.[/QUOTE]

załamka ..........:( :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziś rano pani Monika była w przytulisku i zastała kolejne martwe szczeniaki i inne ledwie trzymające się na nogach. Nie ma Dt, nie ma pomocy - nie jestem w stanie zabierać do siebie po kilka szczeniaków.[/QUOTE]
to naprawdę nie dziwne:( dorosłe psy często umierają w takich miejscach, a dla maluszków to jest zesłanie i niemal pewna śmierć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziś rano pani Monika była w przytulisku i zastała kolejne martwe szczeniaki i inne ledwie trzymające się na nogach. Nie ma Dt, nie ma pomocy - nie jestem w stanie zabierać do siebie po kilka szczeniaków.[/QUOTE]
:angryy: Biedne maluszki... :placz:

Czy nic się nie da z tym zrobić? Nie ma żadnych "środków"...? :hmmmm:
Też mi "przytulanie", cholera... :sad:

Link to comment
Share on other sites

mestudio, jak wygląda sprawa ze szczeniakami z przytuliska? Chodzi mi o te, którym robiłam ogłoszenia. Pytam, bo widzę, że na olx zainteresowanie spore ("duża oglądalność"), ale nie wiem czy tylko na zainteresowaniu się kończy, czy jednak może maluchom udało się wygrać los na loterii i przynajmniej część trafiła do fajnych domów (bo, że wszystkie to nawet nie marzę... Poza tym z tego co wyczytałam to chyba nie wszystkie przeżyły :( )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...