Jump to content
Dogomania

Czy w Poznaniu są jakieś psie przedszkola?


malaSilky

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Tulcach, w szkole ABC. Nie miałam z nią za dużej styczności, chodziłam tam na kurs agility, ale my tylko wynajmowaliśmy teren.
[URL]http://www.abc.poznan.pl/[/URL]

Jest też Akademia Psa Pracującego. Szkolą metodami pozytywnymi.

W Poznaniu dobrych szkoleniowców jak na lekarstwo, ehh.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam z Silky ten problem ze ona sie boi byc w tlumie z innymi psami a ja chce ja socjalizowac poniewaz w przyszlosci chce ja wystawiac. Bylam z nia zobaczyc jak reaguje na wystawach ale w niektorych momentach usiadla i ani rusz, wtedy nie umiem do niej w rzaden sposob przemowic. A ile mniej wiecej kosztuja takie szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam. Szukałem informacji na temat szkoleń w Poznaniu ale za wiele to tu nie ma. Jest ABC w Tulcach, jest Cywil, Na woli, Urban i to chyba wszystko. Różne opinie krążą na temat tych szkół raz dobrze raz gorzej ale w sumie to wszystko dosyć stare a może coś się zmieniło. Czy ktoś może doradzić gdzie warto się udać? Muszę szybko podjąć decyzję bo czas leci a psiak coraz bardziej rozrabia. Będę wdzięczny za wszelkie informacje i pomoc w wyborze szkoły czy przedszkola. Pozdrawiam Adam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

My wybraliśmy Cywil'a, póki co mamy za sobą 2 lekcje, ale już Panią Sławkę można określić tak- zna się na rzeczy, przesympatyczna, doradzi no i widać że kocha to co robi- i robi to z głową. Lekcje trwają ok. 1, w międzyczasie psy mają czas na zabawę. Grupki są niewielkie, więc szczeniory mogą sie socjalizować, ale i skupić na ćwiczeniach :)
I ja nie mogę sie doczekać kolejnych lekcji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aadamuss']Witam. Szukałem informacji na temat szkoleń w Poznaniu ale za wiele to tu nie ma. Jest ABC w Tulcach, jest Cywil, Na woli, Urban i to chyba wszystko. Różne opinie krążą na temat tych szkół raz dobrze raz gorzej ale w sumie to wszystko dosyć stare a może coś się zmieniło. Czy ktoś może doradzić gdzie warto się udać? Muszę szybko podjąć decyzję bo czas leci a psiak coraz bardziej rozrabia. Będę wdzięczny za wszelkie informacje i pomoc w wyborze szkoły czy przedszkola. Pozdrawiam Adam[/quote]

Polecam Magdę Urban - tylko pozytywne metody, żadnego bicia, karania, itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

zapraszamy serdecznie do nowootwartego centrum psiego sportu i rekreacji gdzie miedzy innymi mamy psie przedszkole, pt, socjalizacje, behawiorystyczne porady, psie sporty silowe i tor agility, zabiegi pielegnacyjne i inne.

doswiadczona kadra, tylko pozytywne metody i profesjonalny sprzet, wiecej informacji pod nr tel 511 174 201

centrum zalozylysmy wraz z Casia&TTB takze niektorzy juz nas znaja, nasze podejscie, pytania rowniez na pw :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,
Czy ktoś z forumowiczów miał może styczność z szkołą dla psów "Na Woli" ? Chciałabym tam uczęszczać. Szukam recenzji ;)


Ps. Czy wie ktoś w jakich godzinach prowadzone są tam zajęcia w niedzielę ? Przeszłabym się tam zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze NIE, to osobiste doświadczenie sprzed 8lat. Zakotwiczyłam tam wówczas z półrocznym ONem, który 3pierwsze grupowe spotkania spędził przywiązany do drzewa:angryy:. Nie miałam wtedy pojęcia o tym, jak szkolenie powinno wyglądać... ufałam 'trenerowi'. Kolczatka to według nich podstawa - tak było i z tego co wiem, nadal jest...
Odeszłam od nich z wielkim hukiem i po awanturze - mój pies nienawidził głaskania po boku, bez przyczyny - po prostu nie i już. Był 'charakterny' i Pan 'trener' przyjął sobie za punkt honoru pokazywanie ćwiczeń na nim:mad:. Ostrzegałam kilkakrotnie żeby NIE głaskał Cezara(*) po boku... Nie docierało - on wiedział lepiej. To 'wiedzenie' lepiej skończyło się tym, że przy demonstrowaniu równania Cezar dziabnął go w rękę. Było dużo krzyku i opinia, żę tego psa tylko kastracja może uratować. Opier******* gościa, kazałam mu się samemu wykastrować, jeszcze parę kwiatków padło;) i więcej się tam nie pojawiliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Polecam wspaniałą szkole ABC, która miesci sie obecnie w Nekielce.
Bylam,chodzimy teraz musze przerwe zrobic. Grupy nie są wielkie ale dosc duze.Zainteresowanie tą szkołą jest ogromne.
Wlasciciel szkoły Pan Piotr wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i wspaniałym podejsciem do zwierzakow!

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj sie,ja mam do szkoły ABC -60km jade godzine czasu.
W szkole tej nie placi sie z góry.Placisz za kazdy weekend,jesli wypadnie Ci week,nie ma problemu.Jednak warto aby nie wypadalo ich duzo,bo sie duzo traci ale mozna smiało nadrobic male nieobecnosci.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam serdecznie!

Mam [B]OGROMNĄ PROŚBĘ[/B] do ludzi z Poznania i okolic.

Czy możecie coś powiedzieć na temat Pawła Zielińskiego ? Czy ktoś z Was szkolił psa u niego?

Zastanawiam się nad dwiema opcjami.
Szkolenie psa u [B]Zielińskiego[/B] ,albo psie przedszkole [B]Cywil[/B].

U pana Pawła bylam na razie na jednorazowej konsultacji, i jak na razie to mój pierwszy raz jesli chodzi o styczność z treserami.


Mój psiak do młody bearded collie, jest ze mną dopiero trzy tygodnie,ale jego zachowanie mnie martwi ,z wiedzy książkowej ,doszlam do wniosku ,że mały się boi mnie i męża, ignoruje nas, na dotyk reaguje odsunięciem,albo gryzieniem. Nie wykazuje też żadnego entuzjazmu na nasz widok, przywolywania, zachęty do zabawy. Widac ,że jest zdenerwowany, bo gryzie legowisko, kopie w nim, no i wszystko co mu wpadnie w pyszczek.
Na innych reaguje wesołością ,spontanicznością,do nas podchodzi z dystansem i niepewnością.
Zastanawiam się skąd ta trauma, być może wplyw na niego miała podróż ,być moze jest bardzo wrażliwy i źle zniósł odejscie od matki.

Chciałabym zbudować dobre relacje między nami (męzem i mną ), i wlasnie nie wiem z jakiej szkoly skorzystać.


[B]Bardzo ,bardzo proszę o wszelkie info.[/B]

[B]POZDRAWIAM.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowaliscie sie z hodowca, z jakich warunkow pies jest wziety, w jaki wieku?
Sprobujcie na forum poczytac o wprowadzaniu szczeniora do domu, pierwszym okresie z nim, np.
[URL="http://pies.onet.pl/13,4651,42,ekspert_artykul.html"]Pierwsze dni w domu - Zofia Mrzewi�ska - Onet.pl Pies[/URL]
Blog o zyciu z psem od pierwszych dni:
[URL="http://www.owczarek.pl/zofia/journal/default.asp"]Owczarek.pl - Szczeniak w domu - Blog Zofii[/URL]

Na przyszlosc, co do szkolen, sporo osob poleca [URL="http://www.abc.poznan.pl/"]ABC Szko�a dla ps�w i Przewodnik�w ps�w Piotr Lisiecki[/URL]
ale to i tak po okresia aklimatyzacji, szczepieniach, no i warto najpierw sie samemu tam wybrac, zobaczyc zajecia, porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...