Jump to content
Dogomania

Coś boli psa... ale co... jakaś sugestia??


krakow2000

Recommended Posts

Witam
Od wtorku zeszłego tygodnia piesek mi jojczy... nie jest to jakieś wycie czy coś, po prostu popiskiwanie... daje do zrozumienia iż coś go boli. Na początku nie chciała zbytnio jeść ani kupy robić więc udałem się do weterynarza. Ona ma problem z gruczołami jakimiś w tyłku i co 2 miesiące średnio jej wyciska tam coś weterynarz (śmierdzi jak diabli). No więc wycisnął jej i dał na odrobaczenie pastylkę. Pies tego samego dnia zrobił kupę ale kolejnego już nie i apetyt nie wrócił. Udałem się ponownie to weterynarz zrobił USG i pobrał krew do badania. Oba badania wyszły bdb... nawet się dziwił iż na psa 11 letniego tak dobre ma wyniki krwi. Sprawdził też pupę psa ale mówi iż nie wyczuwa tam kupy. Dał rozkurczowy i jakiś antybiotyk w zastrzyku i coś tam jeszcze, w sobotę powtórzył a na niedzielę dał mi pastylki. No ale o ile piesek je... nawet kupę dzisiaj zrobił to ciągle popiskuje, chowa się pod łóżko i drapie. Ewidentnie cosik psiaczka jeszcze boli. Je w miarę normalnie (lubi wszystko co chrupie i jest suche). Nie wiem co jeszcze może być... poczekam z 1 dzień jeszcze zanim do weterynarza się udam ale chciał bym wiedzieć co mu tam powiedzieć. Suczka ma 11 lat i nie była sterylizowana. Jest żywiołowa taka jak była, bawić się chce tak jak się bawiła (aczkolwiek już mniej niż rok czy 2 lata temu :) ).
Jakieś sugestie a może coś jeszcze mam napisać?

Link to comment
Share on other sites

A wet wykluczył ropomacicze? Kiedyś straciliśmy tak naszą sunię, bo wet leczył wszystkie choroby, tylko nie ropomacicze. Po antybiotykach była poprawa, a po jakimś czasie problem powracał. Jak trafiła na stół, to było już za późno, bo organizm był tak wyniszczony.

Link to comment
Share on other sites

USG niby robił, sutki badał, uzębienie też oglądał i nic, wszystko zdrowo i ładnie. Mogę udać się do innego to nie problem ale tak czy siak wolał bym mieć jakieś informacje co by mnie znowu nie wpakowali w badania które nic nie dadzą bo boli A ale badania robią B bo już wydałem u niego około 200 zł (USG, Krew, Leki) a jak widać niewiele się zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...