Jump to content
Dogomania

Najlepszy sklep z karmami.


Guest Parysek

Recommended Posts

Temat najlepszy sklep... Ja nie uważam, że zooplus jest najlepszym sklepem a na pewno nie najtańszym. Jak mają promocje to można tanio kupić karmę ale warto pozaglądać do innych sklepów. Ja applawsa dla kota 2 kg kupilam o 6 zł taniej niż w zooplus. Towar dostałam na drugi dzień od zamówienia. Jak robię zakupy, zazwyczaj raz w miesiącu dla psa, kota, świnki morskiej to rachunek wychodzi mi na ponad 300 zł w każdym sklepie mam za darmo przesyłkę. Kupuję żwirek, puszki dla kota, puszki dla psa, suche dla kota i psa, i pokarm dla świnki. W zooplus kupiłam kilka razy bo znajoma mnie nakręciła i dała 10% rabatu sama dostała za to 20 zł :) kupiłam zabawki i zestaw puszek dla kota. Na towar czekałam zazwyczaj ok 4-7 dni (płaciłam przelewem bo mi tak wygodnie) puszki przyszły pogniecione mimo, że karton cały i w jednym zamówieniu brakowało jednej karmy małej, kupiłam na próbę 400g i nie dostałam tego. Kasę oddali w ciągu 3 dni bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

no,tym razem zooplus nawalił  na maxa,jeszcze nigdy od nich produkty nie szły tak długo,w poniedziałek wpłata została zaksiegowana,a dopiero dzis-piatek byc może paczka dojedzie.nie wiem co sie stało,bo przez chyba 2 dni moja paczka leżała w Strykowie.najgorsze w tym wszystkim było to że we wtorek burkom skończyło sie żarcie i niestety byłam zmuszona kupić małe paczki innej karmy(brit lamb&rice 5 ziół-nawiasem,polecam bo po innych britach premium miały sensacje żołądkowe z bączeniem,a tę jedza chętnie i nic sie nie działo)

Link to comment
Share on other sites

Ja przerzuciłam się chwilowo z Zooplusa na Zooart.
Do tej pory moje psy dostawały TOTW, ale chcę jakiejś odmiany, więc próbujemy tym razem Brit Care Acitivity i akurat na Zooart jest promo :).
Jeśli chodzi ogólnie o Zooplus to nie mam zastrzeżeń poza wiecznymi problemami z kurierem GLS, ale widzę, że nie jestem jedyna.
Natomiast w przypadku Zooart miłe zaskoczenie: paczka była już następnego dnia od złożenia zamówienia, a kurier bez problemów wniósł mi ją na górę do domu, mimo że spotkaliśmy się na parkingu (z kurierem GLSu musiałam szukać się po mieście, bo nigdy nie miał czasu, żeby podjechać, a reklamacje w siedzibie nic nie dawały).

Link to comment
Share on other sites

z gls em i zooplusem nie miałam problemu nigdy,zamawiałam jednego dnia na max za 2 dni mam paczkę.pisałam ze chcę do 11 stej godziny i zawsze się wyrabiali,to jedno zamówienie nawalili,ale odebrałam przed 11 stą jak chciałam i nic nie było pogniecione ani rozdarte

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiele razy korzystaliśmy z zooplusa, oraz zooexpress - nie narzekaliśmy. Teraz zmieniliśmy sklep - szukaliśmy czegoś czego nie ma w oklepanych kolosach zooligicznych i znalezliśmy :) Super sklep - od zamowienia towar dostajemy w max 2 dni :)

Link to comment
Share on other sites

A jaki to sklep?

Co do gls-a z zooplusa, to ucieszyłam się, kiedy wprowadzili do wyboru dpd, bo kurier z gls, może to idiotyczne dla innych, ale miał tak brudne paznokcie, że mnie obrzydzało wziąć cokolwiek z jego rąk. Teraz zamawiam z dostawą dpd, kurierzy przesympatyczni i czyści :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Także polecę kocimiętkę robię tam zakupy od ponad pół roku i jestem zadowolona. Co jakiś czas dostaję jakiś gratis i próbki karm prawie za każdym razem. Dzięki nim wiele nowości wypróbowaliśmy. Towar bardzo dobrze zapakowany i szybko wysyłany. Mają też program lojalnościowy ale nie na punkty jak zooplus tylko bony gotówkowe, można potem realizować na cały asortyment. W zooplus nie podoba mi się ten system bo bonusowe nagrody są beznadziejne. Mam tam jakieś punkty ale co mam wybrać... puszkę karmy rocco? a tu uzbierałam już ok 6 zł będzie niedługo na darmową puszkę dla kota dobrej firmy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Moim sklepem NR 1 jest Zdrowy Piesek. Za to że wybierają asortyment a nie sprzedają wszystkiego jak leci, za wiedzę, porady i pomoc w wyborze odpowiedniej formuły, za wnikanie w szczegóły związane z jakością, niuansami i kulisami produkcji karm. Dla mnie ważne, bo obracam się w branży mięsnej i pewne kwestie, hmm znam od kuchni... Przesyłka - na następny dzień.

 

Technicznie też wszystko OK - działa i ogarniam, a, nienawidzę e-sklepów i e-formularzy, bo albo nie widzę gdzie co jest, albo coś się zawiesza. Kiedyś w e-sklepie, ale nie z psiej branży zrobiłam awanturę że są niepoważni i musieli wypełnić za mnie :D

 

Od czasu do czasu zamawiam smakołyki 100% mięsa i gryzaki w zooplus i w e-pies.pl - termin dostawy ujdzie, nie narzekam, ale du..y nie urywa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...