Jump to content
Dogomania

Hodowla poszukiwana !!!


qmu

Recommended Posts

Z racji tego, ze wiekszosc postow to juz archaiki i przez te kilka lat sie wiele moglo zmienic, a ja w kwestii ON jestem malo zorientowana, prosze was o pomoc i moze jakies ukierunkowanie.

A mianowicie familia znajomego chce zakupic szczeniaka krotko wlosego. Poprosili mnie zebym tu rozpytala o hodowle, ale nie jakies pseudo czy hodowle watpliwej jakosci. Chodzi o porzadna hodowle On-ow uzytkowych, w ktorej szczeniaki maja wykonywane badania na choroby genetyczne itd. Przyszly wlasciciel ma powazne aspiracje co do psa, nie bedzie to pies wystawowy, ale pies ktory przejdzie serie szkolen zaczynajac od PT i IPO. Bardzo chetnie by kupil szczenie z hodowli ktorej szczeniaki trafiaja do policji lub strazy granicznej, wojska itd.

Cala ich rodzinka fajnie wogle do tego podchodzi nie szukaja na lapu capu byle miec szczyla, no i siedza i czytaja ksiazki poradniki no i blog p. Zofii. Po raz pierwszy widze zeby cala rodzina tak sie przygotowywala na przybycie psa do domu.

Doradzicie mi cos?
Jakies linki moze do hodowli lub kogos kto tu na forum ma pieska z podobnej hodowli jak w opisie i mogl by cos doradzic?

z gory dzieki

ps. sory za brak pl znakow, ale klawiatura nie PL

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3E3E3E]Ja mam na sprzedaż jeszcze 4 szczeniaki owczarka niemieckiego ( 2 suczki 2 psy ) Szczenięta są zaszczepione odrobaczone oraz mają metryczki .[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]O : Yoshi ze Spręcowa ( zesprecowa.pl ) Najlepszy owczarek niemiecki 2012, 2013 .[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]M : Lami z Więcborskiej doliny . [/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]Szczenięta od małego karmione karmą pro formance , teraz są karmione puriną i mięsem porcjowym. (Również suka jadła pro[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]formance ) . [/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]Cena : do neg. [/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e](mają 3 miesiące )[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witajcie.

Poszukuję hodowli owczarka niemieckiego. Najchętniej woj. kujawsko-pomorskie, lub w odległości max. 250 km od Bydgoszczy (nie chcę szczeniaka męczyć długim transportem do nowego domku).

Mam jeszcze trochę czasu, bo chcemy nabyć szczenię (suczka) w wieku 8-10 tyg. i zabrać je do domku w sierpniu, czyli w grę wchodzą mioty z końca maja do połowy czerwca.

Interesują mnie nieduże hodowle zarejestrowane w ZKwP.

Możecie kogoś polecić?

Niestety w moim oddziale związku na razie nie zapowiadają się mioty, więc muszę szukać dalej, a na odległość ciężko ocenić jakoś hodowli, stąd moja prośba o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...