Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

lepiej zbieraj od stycznia ,żeby mieć jakiś zapas. Ja swoją stałą wpłacę pod koniec miesiąca bo tak mam pensję.
To są psy po schronie i nie wiadomo czy nie wyskoczą jakieś nieprzewidziane wydatki weterynaryjne więc lepiej mieć jakiś zapas. Takie jest moje zdanie ale nie wiem co myślą na ten temat inni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Bazarek na transport założyła Ewa Gonzales :)

Kochani poradźcie jak to zrobic żeby było dobrze . Otóż mam już od anonimowej osoby 300 zł na pierwszy miesiąc dla naszej pary ...
Czyli deklaracje mam juz zbierać czy za miesiąc ???? Żebym się nie pogubiła ...:([/QUOTE]

Najlepiej od teraz - jak będzie jakaś górka to nie zaszkodzi przecież ..... wet, szczepienia itp . na pewno się przyda

Link to comment
Share on other sites

To może jak się jakas Ciocia zgodzi to może przesłać mi pieniazki juz za styczeń a wtedy może mogłabym przeznaczyć je na transport ...? W końcu Gizmuś i Naj jadą do Hałabajówki 19 stycznia a dzięki wspaniałemu gestowi anonimowej osoby do 19 lutego psiaki miałyby zapłacone ...??? Na wszelki wypadek wyśle juz do wszystkich miłych deklarowiczek moje konto a kazdy zrobi jak uwaza ...:) Jesli ktoś będzie mógł to prześle za styczeń a ja wpiszę to na transport a jeśli ktoś nie może to wpłaci swoja deklarację dopiero w połowie lutego :) Jak myślicie ...może tak być ?

Link to comment
Share on other sites

Salibinka jesliby dom okazał się wspaniały to ja przywiozę psiaka chocby i z Madagaskaru...;) Ogłaszaj jak możesz ...mamy jeszcze ponad 20 innych Białogonków to zawsze się coś zaproponuje ...
Choć od jakiegos czasu ukazuja sie ogłoszenia Białogonków w Dzienniku Polskim to jak na razie nie mialam ani jednego telefonu ...:(

Teresa118 ślicznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie pytalam pati-c czy zachaczy o Chojnice kierujac sie na Wawe jesli tak to moze nasza Pudlisia by pojechala rowniez.
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249677-jestem-Pudliszka-mam-3-kg-i-bardzo-chce-do-domku/page18"]jestem Pudliszka...mam 3 kg i bardzo chce do domku...[/URL][/B]



my szukamy dalej jeszcze transportu [B]z Warszawy na Tomaszow Maz.-Piotrkow Trybunalski-Czestochowe-Bedzin/Katowice - do Bielsko -Bialej.[/B]
Jesli by Ktoras z Was cos wiedziala o takim transporcie albo zna Kogos kto ta trasa jezdzi bardzo prosze o info .:)

Link to comment
Share on other sites

No to trochę nam się transport posypał...
Wieczorem ma mi JUBU powiedzieć jakie w takim razie byłyby koszty...
Biorąc pod uwagę fakt że mamy mało pieniazków na transport to w zasadzie jestem otwarta na każdą propozycję ...

Gusiaczku ślicznie Ci dziękuję za bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś kochane Ciocie doszły pieniazki od Cioci [B]Karokaro[/B] - 30 zł . Tylko Ciocia jest nowa na dogo i nie napisała jak to mam wpisać te 30 zł , bo deklarowała 20 ;)?

Doszły tez pieniazki od Cioci[B] Bric-abrac[/B] - deklaracja za styczeń , luty i marzec . Ciociu to czy moge deklarację za styczeń wziąć na transport? :)

Doszły tez pieniazki z bazarku Cioci [B]Ewy gonzales[/B] od Cioci Joanki40- 10 zl na transport
[B]
Ślicznie Cioteczkom dziękuję :):):)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...