Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

Niech nie wyjdzie, że jestem nienasycona, ale wydaje mi się, że przydałoby się mieć trochę więcej deklaracji niż na sam hotel, bo przecież może być potrzebna wizyta u weta (tym bardziej u starszego psa)
Proszę - napisz kiedy będziesz wysylać pieniązki za hotel, bo chcę zrobić stałe zlecenie w banku i muszę podac jakaś konkretną datę (emeryturka mi przychodzi z reguły 9- ego każdego miesiąca, czy jak wtedy będę wysyłać moja deklarację to nie bedzie za późno?

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nie mogę Gizmusiowi i Naj powiedzieć że juz koniec ich udręki , strachu , twardej dechy i zimnej kraty...:) Jestem przeszczesliwa !!!!! :) Jeszcze tylko ten transport... Nie wiem jeszcze ile pieniazków bede na niego potrzebowała ...
Kobitki pomóżcie znalezc kogoś kto zawiezie psiaki z Warszawy do Białogardu ... przeciez to nie moze nas ograniczyć ...przeciez to juz drobnostka ... Ja chętnie bym sama zawiozła Gizmusia i Naj ale musialby ktos pożyczyć mi sprawne auto ... Moja " żółta strzała " nie uniesie ponad 1200 km...:( Choć jest po małym remonciku ( dzięki przezentowi od Hałabajówki) to jest to stare , niepewne autko ... bałabym sie...

[B]Mam tez dobre wiesci ... pewna osoba która chce zostac anonimowa zasponsorowała pierwszy miesiac pobytu psiaków u Hałabajówki :):):) I muszę sie do jej prośby zastosować że to koniecznie na pierwszy miesiąc pobytu . Dziękujemy przepięknie :) [/B]
Pieniazki juz mam na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

Wplacialm dziś 20 zl deklaracyjke za miesiąc :buzi: serduszka cudne nasze :modla: gdyby wiedziały ile cioteczek nadeszlo :iloveyou: :iloveyou: niechaj się uda :bye::bye:..co do autka ...nie posiadam nawet kawalka :oops: sciskuniam ogromnie za wszystko

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Już napisałam do obydwoch osób . Jubu znam bo juz przewoził " moje" psiaki ...[/QUOTE]
I Jubu ma chyba przewozić psa Maxa od Hałabajówki do Inowrocławia, jaoś tak niedługo, może udałoby się to jakoś połączyć?

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

[B]tylko błagam, niech to będzie ktoś doświadczony, kto już woził takie dzikusy, żeby któreś nie zwiało po drodze[/B] :modla:
niby wszyscy o tym wiedzą, a co i rusz jakiś psiak ucieka z transportu, jak np. przed świętami taki jeden mały, który zwiał na postoju na autostradzie i dopiero po kilku dniach udało się go złapać....
obroża, szelki, smycz, numer telefonu przypięty do obroży :modla:

Link to comment
Share on other sites

Ajula jesli chodzi o obrożę czy szelki to Naj będzie to miała na sobie 3 sekundy :(
Ja znam Jubu i on przewoził mega dzikusy z tego watku :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247497-Podaj-nam-pomocną-łapę-świętokrzyskie-psiaki-w-potrzebie[/URL]!!!

Poradził sobie bez zarzutu ...

Jestem po rozmowie z Pati i z Warszawy do Białogardu moglaby przewieżć psiaki za 620 zł ...

Link to comment
Share on other sites

Serce pęka..
Dziewczyny dałam info na swoim wątku,może ktoś szuka też na podobnej trasie i udałoby się zorg.transport łączony i podzielić koszty.
Jedyne co mogę jeszcze zrobić ,to ciut obniżyć stawkę na 580zł ,bo widzę ,że syt.naprawdę jest dramatyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula'][B]tylko błagam, niech to będzie ktoś doświadczony, kto już woził takie dzikusy, żeby któreś nie zwiało po drodze[/B] :modla:[/QUOTE]
Słuszna uwaga. Można też podać coś na uspokojenie mocniejszego, żeby psy wyciszyć na czas podróży. Dla nich to duży stres. O Pati-c słyszałam same dobre słowa jeśli chodzi o transport zwierząt :)

A odległość duża, to i koszty ciężkie... oby się udało jakoś sfinansować...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani dotarły do mnie pieniazki od :
- Cioteczki AIMEZ_MOI - 20 zł( na transport)
- Cioteczki ATULEK - 50 zł ( na transport)
- Cioteczki Ewy Gonzales - 20 zł
-Alla Chrzanowska ( z bazarku ewy gonzales) - 15 zł ( na transport)
Ślicznie wszystkim dziękuję:)

Mam też dobre wieści transportowe :)
Dogadałyśmy sie z Cioteczką Olena która potrzebuje przewiezc pieska od Hałabajówki do Wrocławia i zorganizowała łączony transport :) z wujaszkiem JUBU
Także w niedzielę o 9 rano mamy być w Koluszkach . Z koluszek do Białogardu trasa wyniesie nas 220 zł . Muszę też zatankować siostrze która zawiezie nas do Koluszek z Kielc . I juz wiem że będzie to 120 zł w obie strony .
Potem JUBU bierze pieska Oleny Maksia od Hałabajówki i wiezie w świat ;) ale te koszty ponosi juz Cioteczka Olena :) Ślicznie dziękujemu Ciociu za umożliwienie nam tej podróży bo niestety nie mamy prawie w ogóle pieniazków na drogę więc liczy sie każdy grosz . Tak więc dzięki Cioci Olenie zapłacimy za droge Gizmusia i Naj do Hałabajówki 340 zł .
Na razie mam 85 zł na drogę ...:( [/B]

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B]Kochani dotarły do mnie pieniazki od :
- Cioteczki AIMEZ_MOI - 20 zł
- Cioteczki ATULEK - 50 zł ( na transport)
- Cioteczki Ewy Gonzales - 20 zł
-Alla Chrzanowska ( z bazarku ewy gonzales) - 15 zł ( na transport)
Ślicznie wszystkim dziękuję:)

Mam też dobre wieści transportowe :)
Dogadałyśmy sie z Cioteczką Olena która potrzebuje przewiezc pieska od Hałabajówki do Wrocławia i zorganizowała łączony transport :) z wujaszkiem JUBU
Także w niedzielę o 9 rano mamy być w Koluszkach . Z koluszek do Białogardu trasa wyniesie nas 220 zł . Muszę też zatankować siostrze która zawiezie nas do Koluszek z Kielc . I juz wiem że będzie to 120 zł w obie strony .
Potem JUBU bierze pieska Oleny Maksia od Hałabajówki i wiezie w świat ;) ale te koszty ponosi juz Cioteczka Olena :) Ślicznie dziękujemu Ciociu za umożliwienie nam tej podróży bo niestety nie mamy prawie w ogóle pieniazków na drogę więc liczy sie każdy grosz . Tak więc dzięki Cioci Olenie zapłacimy za droge Gizmusia i Naj do Hałabajówki 340 zł .
Na razie mam 65 zł na drogę ...:( [/B][/QUOTE]

Jest bazarek transportowy?

Link to comment
Share on other sites

Bazarek na transport założyła Ewa Gonzales :)

Kochani poradźcie jak to zrobic żeby było dobrze . Otóż mam już od anonimowej osoby 300 zł na pierwszy miesiąc dla naszej pary ...
Czyli deklaracje mam juz zbierać czy za miesiąc ???? Żebym się nie pogubiła ...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...