Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

No to wymyśliłam cosik jednak:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250199-Ratunkowy-bazarus-na-transport-Gizmusia-i-Neji-z-koszmaru-do-hoteliku-12-01-18-01g22?p=21756925#post21756925[/URL]

taki skromny dodatek do bazarku ewy gonzales... :oops:

Link to comment
Share on other sites

No i powiem Ci Ajula że mnie właśnie to zdjęcie zmobilizowało do założenia tego wątku... Pamiętam Gizmusia za "dobrych" czasów za Śtoz-u jak układał się w kocykach i kołderkach ...i nic więcej do szczęścia nie było mu potrzebne... Dziękuję za deklarację dla biedaczka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karokaro']Nie da się przejść obojętnie... Serce pęka. Rozumiem, że deklaracja stała to wpłata określonej kwoty raz w miesiącu?? Upewniam się, bo dotąd nie brałam udziału w deklaracjach.
Jeżeli tak, wspomogę te bidulki 20 zł miesięcznie :)[/QUOTE]tak, kwotę, którą deklarujesz, trzeba wpłacać raz w miesiącu... dziękujemy za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Zjawiam sie ponownie, deklaruje 100 zl stalej. Zaczne od 1 lutego, prosze o konto.[/QUOTE]
Ciociu Tereso nawet nie wiesz jak poprawiłaś mi humor:) Juz mysle intensywnie o transporcie :) Ślicznie Ci Ciociu dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karokaro']Nie da się przejść obojętnie... Serce pęka. Rozumiem, że deklaracja stała to wpłata określonej kwoty raz w miesiącu?? Upewniam się, bo dotąd nie brałam udziału w deklaracjach.
Jeżeli tak, wspomogę te bidulki 20 zł miesięcznie :)[/QUOTE]

Karokaro właśnie tak to wygląda...czasami trwa to krótko bo psiak znajduje dom a czasami ...do końca jego życia ...:) Ale dzięki za odwagę i chęć pomocy dla Białogonków :) W końcu sama masz jednego w domu to wiesz że w nich można się zakochać bardziej niz w innych psiakach ;) Ślicznie dziękujemy za Twoją deklarację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Karokaro właśnie tak to wygląda...czasami trwa to krótko bo psiak znajduje dom a czasami ...do końca jego życia ...[/QUOTE]
...i czasami lepiej płacić do końca jego życia, a mieć pewność, że jest mu dobrze...
ja np. już kilka lat wpłacam co miesiąc na Miszkę u Ani pod Brodnicą i będę wpłacać jak długo Miszka będzie żył, bo szkoda fundować mu na starość takie atrakcje jak nowy dom, skoro on już tam jest kilka lat, jest zżyty z rodziną i tym miejscem, i bez wątpienia przeniesienie go do nowego miejsca byłoby dla niego szokiem.
Ja bez tych 10 zł przeżyję, a dla psiaka jest to szansa na spokojne życie.

Link to comment
Share on other sites

Przemyslalam sprawę - skoro już tak mało brakuje do szczęśliwego zakończenia, to zamiast jednorazowej wpaty deklaruję 20 zł miesięcznie. Wiem, że to jest bardzo mało, ale naprawdę mój emerycki porfel ledwie nastarcza na moją "połamaną tymczasowiczkę". Ale jej też sporo osób pomaga, więc wstyd by mi było, gdybym ja się nie przyłożyła do pomocy takiej bidzie

Link to comment
Share on other sites

Kochana Cioteczko Amigo...aż mi wstyd że wszyscy tu praktycznie wyskrobują swój portfel do dna... wiem jak to jest ... sobie szkoda kupić przysłowiowe majtasy za 2 zł a na psiaki drenuje się swój portfel do bólu... Tym bardziej jestem Wam wszystkim wdzięczna... nie znam innych słów ...a te co znam wydają mi się "za małe" . [SIZE=4]Dziękuję ,Dziękuję ,Dziękuje !!!![/SIZE]

Już zapisuję deklarację od Cioci Amigi :)

Link to comment
Share on other sites

Yolanovi pięknie Ci dziękujemy za deklarację :) [SIZE=4][B]Tym samym moge z radościa napisać że mamy juz całą kwote na utrzymanie Gizmusia i Naj :multi:[/B][/SIZE]

Mamy transport za zwrot kosztów do Warszawy w niedziele ...probowałam na razie w jednym miejscu załatwić transport z Warszawy do Białogardu ale pan jest chory i to na dłużej ...:( Radźcie kochane co robić ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...