Jump to content
Dogomania

Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!


klaudiaaa

Recommended Posts

[quote name='Romina_74']Piękny Ricardo ;) Taki jakby sznaucer :) A czy on nie miał być czasem "przy okazji" wykastrowany? Bo się mi zdaje, że tam się jednakowoż coś "majta" ...[/QUOTE]

jest wykastrowany, nawet na rachunku jest to zaznaczone. Po prostu został "wypatroszony" jedynie środek :D
też się zdziwiłam bo zawsze było wycięte wszystko, tym razem co nieco zostało

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klaudiaaa']jest wykastrowany, nawet na rachunku jest to zaznaczone. Po prostu został "wypatroszony" jedynie środek :D
też się zdziwiłam bo zawsze było wycięte wszystko, tym razem co nieco zostało[/QUOTE]

"Nasi weterynarze" nigdy nie patroszę wszystkiego, bo to za bardzo rozległa rana, a worek mosznowy sam się wchłania po pewnym czasie, może dlatego Ci się wydaje, że nic nie zostawało ;)
Kilka tygodni i już nic nie będzie dyndać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Wyslalam jenorazowke na Rysia na leczenie. Moj piesio mial taka sama operacje ale z obydwu stron, nie pytajcie, ile wydalismy na obydwie operacje. Jak sie Rysio czuje?[/QUOTE] Ciocie, Andrzej Piotr S. to ja skryta za kontem syn. I znowu zapomnialam mojego nicka wpisac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Ciocie, Andrzej Piotr S. to ja skryta za kontem syn. I znowu zapomnialam mojego nicka wpisac.[/QUOTE]


Jak nie ma wpisanego loginu to wpisuję imiona. Nie przejmuj się cioteczko, sporo osób o tym zapomina :)
Już zmieniam i dziękujemy ślicznie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']A jak pupina Rysiaczka??:)[/QUOTE]

A dziękujemy, bardzo dobrze. Rysiu nie ma już szwów, opuchlizna znika, z jednej strony nie ma w ogóle z drugiej jeszcze jest minimalna. Ale doopeczka od razu inna! Widać, że go już nie boli. Nie siada co chwilkę, jak wcześniej, po to aby zerknąć tam, czy polizać-tak go to bolało.

Potrzebujemy fajnego tekstu do ogłoszeń dla Rysia. Potrafi ktoś pisać fajne, dobre i skuteczne teksty?

Edited by klaudiaaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...