Jump to content
Dogomania

Zielona gora 16.09 krajowa


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

ja tak samo - wyslalam meilem dowod wplaty, rodowody i championaty i cisza.... a teraz sie chce dodzwonic - od 15 niby pracują - i non stop pojawia mi sie na tel ze zajęte... nawet sygnału nie ma :angryy:



ok wiem juz! jutro po 15 mozna dzwonic do ZK o/ZG i wtedy beda mowic czy sa przyjete czy nie... ale zgloszenia internetowe są regularnie dopisywane, system przyjmowania przez internet sprawnie działa, więc glowa do góry i do zobaczenia na show :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ok wiem juz! jutro po 15 mozna dzwonic do ZK o/ZG i wtedy beda mowic czy sa przyjete czy nie... ale zgloszenia internetowe są regularnie dopisywane, system przyjmowania przez internet sprawnie działa, więc glowa do góry i do zobaczenia na show :)[/quote]

Ja dzwoniłam w tamtym tygodniu i dostałam numer do p. Krzysia, który odbiera pocztę. Musiałam dzwonić o 21. :lol:

[quote name='Elitesse']ciekawe czy juz zakonczyli przyjmowanie zglsozen ? :roll:
mysle ze w przyszlym tyg pojawi sie katalog bo ZG zawsze byla w tym szybka :)[/quote]

Miejmy nadziwje. Nie mogę się doczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bede na tejze wystawce, bede z hodowczynia mojej Akiry, ktora ja pokaze ostatni raz, chyba ze trafi sie porownanie ( Akiry siostra idzie w posredniej ), to niestety bede musiala wyjsc z Aki na ring :)
Po tej wystawce mloda wraca ze mna do mojego domku po 6 miesiecznych wakacjach u "babci" a pozniej leci ze mna do Irlandii :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...