Jump to content
Dogomania

Easy dog bed


Patisa

Recommended Posts

cześć, interesuje mnie tego typu legowisko [URL]http://easydogbed.eu/[/URL]

Z tym, że jakiś czas temu znalazłam stronę, gdzie były takie legowiska z możliwością dokupienia oparcia. Również rodzaj materiału był do wyboru - albo codura, albo taka plastikowa elastyczna siatka ( fajna bo sie nie brudzi). I pamiętam, że na stronie mieli też jako maty na te legowiska dry bedy, albo takie fajne maty z sobola ( nie wiem czy prawdziwego...? :eviltong: )

Jeśli ktoś znajdzie - błagam o link. Za cholerę nie mogę tego teraz znaleźć. :(

Wiem, że tam twarzą reklamową był m.in. bokser "Karol" p. Boguckiej. Jakby komuś coś świtało w głowie... no to dajcie znać. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jest i piekne zdjęcie o którym pisałam w poście pierwszym. [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/q71/s720x720/1000199_490703107671497_836005637_n.jpg[/IMG]
Jesli ktoś zakupił takie legowisko to będę wdzięczna za opinie. Muszę takie psicy sprawić,bo wygląda fenomenalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okropnie jestem zakochana w tych legowiskach, tylko bardzo odstrasza mnie cena ;) Szczególnie, że posiadamy też klatkę więc jest to jakby nie patrzeć strata pieniędzy w naszym przypadku....Ale jak będę nieprzyzwoicie bogata, na pewno się skuszę :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za stronę, też ją od dłuższego czasu szukałam :loveu:. Zakochałam się w tych legowiskach na wystawie międzynarodowej w 2013 w szczecinie - naprawdę takie legowisko wygląda zachęcająco.
Faktycznie cena odstrasza, ale planuję w tym roku przerobienie całego pokoju i zmianę kanapy psów właśnie na takie legowisko.
Tak więc podczepiam się do pytania o nie. Jak psu się śpi na nim? Jak jego stawy podczas wstawania (wiadomo chodzi o ogromne psy)? Czy nie uszkadza kręgosłupa?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...