Jump to content
Dogomania

Chilli i Ama już w swoich domach - szczęścia maleńkie . DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']Paula_t: to przeznaczę fanty dla innego bidaka w takim razie :) Ale jestem tu i czytam temat trzymając kciuki za dobry domek dla małej :)[/QUOTE]

Dziękuję Ci Beatko jeszcze raz za chęć pomocy:loveu:

Ama w końcu załapała!:multi::multi::multi::multi: Wszystko pięknie robi na podkłady!:multi:

Dzisiaj oby dwoje niewyspani jesteśmy, bo poszliśmy późno spać (siedziałam solidarnie z TŻ-em, bo się uczył do egzaminu;)), a Ama zafundowała nam pobudkę po 5 i rozrabiała przez 2 godziny-skakała po nas w łóżku, ściągała TŻ-owi opatrunek z palca, gryzła poduszki, kradła kapcie i można by tak wymieniać:evil_lol:

Nie chcę się zbytnio ekscytować, bo same wiecie jak często jest, ale nie ukrywam, że zaczynam się powoli denerwować przed tą jutrzejszą wizytą:roll: Ama jest tak kochana, taka ufna, taka bezbronna:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zostawiliśmy Amę na parę godzin samą, bo pojechaliśmy z Bandziorem na wycieczkę. Była bardzo grzeczna, większych szkód nie było, postanowiła sobie tylko poczytać gazetkę:razz:

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/62/wuq7.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/10/vkx2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']hahahaha taki był piekny, dopasowany do wycieraczki :D[/QUOTE]


hahaha! niech i tak będzie, z dziurą może i lepiej ? ;] nie będę się z Chilli kłócić ;p a po za tym dzielna była dziewczyna dzisiaj na szczepieniu i nawet w nagrodę sweterek dostała ;) Rudzia-Bianca wstawisz fotki małej? :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...