Jump to content
Dogomania

Można to i to???


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Guest Reyes

[quote name='Ewelin@']Mam pytanie czy jeden pies może i brać udział w wystawie i junior handlingu,ale przezentowany by był przez 2 inne osoby.Przy ocenie przez koleżankę,a na junior handlingu przeze mnie.Czy jest taka możliwość?[/quote]
Jasne :) [COLOR=PaleTurquoise](10 znaków)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='Dog Handler']Ja z przykroscia przyznaję ze akurat to powinno byc zmieniona , jak mam yorki to nawet nie zgłaszam sie na MP nie było ani razu abym zdarzyła :(
Ale myśle ze z Wyzełkami dasz rade :)[/quote]
Teraz zmienili troszke i na więkrzości wystaw eliminacje trfają 1-1,5 h i łatwiej wylawirować - w tym roku mi się jak narazie za każdym razem udawało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja niestety na swoim przykładzie wiem że wcale nie jest tak różowo :diabloti: :diabloti: :diabloti: ponieważ charty i tak są oceniane stosunkowo póżno niestety:-( :-( :-( to na dodatek moje prawie zawsze na samym końcu i juz nie raz miałam taka sytuacja że byłam zgłoszona na MP a pies na wystawę i miałam problem ponieważ MP grupa starsza się już zaczynała a mój pies już był na ringu lub dopiero na niego wchodził a kiedy ja przyszłam na MP spóżniona to sędzina że jak to że ja nie znam zasad i itp a potem z wielką łaska zgodziła sie psa ocenić tylko że mi to niewiele dawało poniewaz ona i tak juz wybrała osoby do finału i gdzie tu sprawiedliwość :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...